Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hunter91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hunter91

  1. hunter91 odpowiedział(a) na Damiyc temat w Audi A4/S4 B6
    panewkowo to wyglada z tym cisnieniem troche
  2. Okej ale tak jak ze zdjęcia ☺
  3. Kurde muszę tak mieć ☺ ciekawe kto by takie coś zrobil
  4. Ze zdjęcia .taka zupa chce a zderzakiem puscic się nie da ?
  5. Ooo tak to będzie u mnie wygladac Ten zderzak to z eSy ale ten dyfuzor od czegoś innego ? Bo chyba ori ma szersze wnęki na wydech czy nie ?
  6. hunter91 odpowiedział(a) na aricc temat w 1.8T
    secondary air injection czyli pompy powietrza ,ktora w aeb sie nie znajduje
  7. hunter91 odpowiedział(a) na aricc temat w 1.8T
    podejdzie tylko trzeba bedzie zaslepic otwor od sai
  8. hunter91 odpowiedział(a) na maf10 temat w Audi A4 B5
    Tam nawet nie ma tego zaworu wiec odpowiedz brzmi ze nie da rady.
  9. 30 koni to powinieneś odczuć ,może wybredny jestes.
  10. wpadła do wiadra z farba krzysiu rob swapa potem ją kupie
  11. wg tematu etap budowy i podnoszenia mocy na forum naszym to 320cc w teori 240 hp
  12. Temat zamieściłes w dziale b5
  13. Dokładnie i otworzyc przyciskiem otwierania
  14. hunter91 odpowiedział(a) na przemek11 temat w 1.8T
    Przepływomierz podmieniales?
  15. Chyba trochę koloryzcujesz.+1 Sam z chęcią bym to sprawdził,pewnie z 70KM brakuje +10 Na przykład za esa w b6 ?
  16. hunter91 odpowiedział(a) na Damiyc temat w Audi A4/S4 B6
    Ciśnienie mierzyles ?
  17. Wrzucasz docisk awx, kewlar na tarcze, dwumasa zostaje i masz spokojnie setup 200++Chyba 250+ miałeś na myśli .Hamulce wpadną bo jest strasznie Dziś miałem przyjemność po ścigania się z ze skoda superb .czarna kombi matrix z przodu .4x4 napis na klapie.do do 200 był mój potrm równo .ładnie podziękował pokazał cześć, pomrugal. Skoda piękna . Pościg trwał 12km ☺ nie wiem jaki silnik ale dawał rade .
  18. hunter91 odpowiedział(a) na Adioss temat w 1.8T
    nowka bosh z serwisu
  19. No to prawda.Zobaczę co wsadze na przód. Tył także zrobię ,jestem ciekaw ile to sprzęgło moje jeszcze wytrzyma. Niedługo większe turbo wpadnie .
  20. Zrob ładne fotki z profilu proszę.
  21. W ta sobotę nie dam rady . Na bank się spotkamy ,jak nie w Nysie to zawsze gdzieś w połowie drogi można zrobić mini spota. Chciałem dziś oficjalnie napisac ze po raz drugi w ciągu nie całego roku skończyły mi się hamulce . Sam nie wiem,312 tanio idzie zaadoptować bo prawie p&p.Lecz czy będzie jakaś super różnica ,wolałbym coś większego a to już generuje większe koszty
  22. To jest Aluminium .3mm grubości.oryginalne osłony też sa z Alu.Samo owiniecie dp dużo daje i jak sprawdzałem to nie nagrzewa się mocno ,po drugie druga strona alu jest zimniejsza.miałem obijac samoprzylepna taka taśmą termiczna jeszcze ale nie ma takiej potrzeby
  23. Jakie turbo wkładasz ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.