Treść opublikowana przez hunter91
-
Audi A4 1.8
panewkowo to wyglada z tym cisnieniem troche
-
Podwójny wydech w B5 ośka
Okej ale tak jak ze zdjęcia ☺
-
Podwójny wydech w B5 ośka
Kurde muszę tak mieć ☺ ciekawe kto by takie coś zrobil
-
Podwójny wydech w B5 ośka
Ze zdjęcia .taka zupa chce a zderzakiem puscic się nie da ?
-
Podwójny wydech w B5 ośka
Ooo tak to będzie u mnie wygladac Ten zderzak to z eSy ale ten dyfuzor od czegoś innego ? Bo chyba ori ma szersze wnęki na wydech czy nie ?
-
Turbo z a4b6 1.8t do a4b5 1.8t
secondary air injection czyli pompy powietrza ,ktora w aeb sie nie znajduje
-
Turbo z a4b6 1.8t do a4b5 1.8t
podejdzie tylko trzeba bedzie zaslepic otwor od sai
-
Blow Off w Audi A4 B5
Tam nawet nie ma tego zaworu wiec odpowiedz brzmi ze nie da rady.
-
Wykres 3.0 TDI [ASB] do oceny.
30 koni to powinieneś odczuć ,może wybredny jestes.
-
swap 2.7 bi turbo
wpadła do wiadra z farba krzysiu rob swapa potem ją kupie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wg tematu etap budowy i podnoszenia mocy na forum naszym to 320cc w teori 240 hp
-
[A4 B7] Black Sedan By Danex!
Temat zamieściłes w dziale b5
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
bardzo ładnie prowadzone autko pozdr
-
a4 b5 lift dodatkowy moduł domykania szyb
Dokładnie i otworzyc przyciskiem otwierania
-
Brak mocy !
Przepływomierz podmieniales?
-
[S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.
Chyba trochę koloryzcujesz.+1 Sam z chęcią bym to sprawdził,pewnie z 70KM brakuje +10 Na przykład za esa w b6 ?
-
Audi A4 1.8
Ciśnienie mierzyles ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Wrzucasz docisk awx, kewlar na tarcze, dwumasa zostaje i masz spokojnie setup 200++Chyba 250+ miałeś na myśli .Hamulce wpadną bo jest strasznie Dziś miałem przyjemność po ścigania się z ze skoda superb .czarna kombi matrix z przodu .4x4 napis na klapie.do do 200 był mój potrm równo .ładnie podziękował pokazał cześć, pomrugal. Skoda piękna . Pościg trwał 12km ☺ nie wiem jaki silnik ale dawał rade .
-
Wymiana Przeplywki
nowka bosh z serwisu
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
No to prawda.Zobaczę co wsadze na przód. Tył także zrobię ,jestem ciekaw ile to sprzęgło moje jeszcze wytrzyma. Niedługo większe turbo wpadnie .
-
[a4 b5] avant inny niż wszystkie
Zrob ładne fotki z profilu proszę.
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
W ta sobotę nie dam rady . Na bank się spotkamy ,jak nie w Nysie to zawsze gdzieś w połowie drogi można zrobić mini spota. Chciałem dziś oficjalnie napisac ze po raz drugi w ciągu nie całego roku skończyły mi się hamulce . Sam nie wiem,312 tanio idzie zaadoptować bo prawie p&p.Lecz czy będzie jakaś super różnica ,wolałbym coś większego a to już generuje większe koszty
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Kiedy ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
To jest Aluminium .3mm grubości.oryginalne osłony też sa z Alu.Samo owiniecie dp dużo daje i jak sprawdzałem to nie nagrzewa się mocno ,po drugie druga strona alu jest zimniejsza.miałem obijac samoprzylepna taka taśmą termiczna jeszcze ale nie ma takiej potrzeby
-
[B5 ANB] Grafitowy Avant
Jakie turbo wkładasz ?