Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hunter91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hunter91

  1. Ty masz pod ori maskownice czy ciałes boczek
  2. Sku*wysyny, łapy upier*olic takim złodzieja.
  3. Brzmi sensownie Łukasz. ściągnę miskę i zobaczę. Kontrolki nigdy mi nic wyświetliło. A dlaczego by ten filtr się zapychal? A co mam rozumieć pod twoimi słowami na styk ciśnienie po wymianie. Pozdrawiam Ok ,naprawione. Problem był z zabetonowanym smokiem,dziwne bo ciśnienie było ok. Lecz musiało się gubić jakoś, problem znikł. W sumie moim skromnym zdaniem każdy kto robił płukanie powinien ściągać miskę po krótkim czasie bo cały nagar spływa i zatyka smok. Co do filtra oleju,miałeś po części racje ale nie zapycha tylko zawór się w środku zawiesza, psuje nie wiem jak to nazwać.
  4. Graty fury. Te 2.7 były już poprawione ? Z 07 roku.
  5. I co tam wandej z fura ? Ogarnięty ten spadek mocy?
  6. Misiek,miałeś racje .Bose z C5 do b5 to padaka. Nie opłacalne. Pozbyłem się. Pytanie co teraz,dobre 13 pod wzmak czy 16 pod wzmak .dodam że będzie sub.
  7. Wyjarane gniazda podejrzewam
  8. Zmień kodowanie,wczoraj szwagrowi tez zmieniałem .wszystko będzie grać, zrób na nowo nastawy plus kodowanie.ew same nastawy.0 błędów ma być w vagu,wejdziesz w klima na bank będą błędy nie przejmuj się .skasuj i zrób tak jak pod spodem. Uruchamiamy silnik, kllimatyzację ustawiamy w tryb AUTO: Wchodzimy w 04 - Basic Settings Potwierdzamy Wpisujemy numer grupy 001i klikamy [Go] Czekasz i obserwujesz oraz słuchasz. Wszystkie silniczki sterowania klap przejadą sobie od jednego końca do drugiego,w celu ustalenia pozycji krańcowych. Po zakończeniu na ekranie pojawiają się w każdej pozycji zera (0). Jest to znak, że nastawy podstawowe zakończyły się.
  9. Jak możesz się dowiedzieć to czym polerka była robiona w tym avancie obok?
  10. hunter91 odpowiedział(a) na Virnik temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    A ty kolego widzisz różnice po filmie jako POSIADACZ?
  11. hunter91 odpowiedział(a) na Virnik temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Ogólnie co do filmu to d*py nie urywa,powinno być lepiej .moje 1.8 t robione samym softem lepiej jedzie. Wydaje mi się ze ktoś kto ma asb powinien bardziej ogarniać i wywnioskować więcej
  12. Jaka masz aktualnie MOC? To jest agb? Bo rs4 miał asj i 100 km więcej tak?
  13. Ale chyba wiesz ze będzie rzeźba ? Bo ori są 13?
  14. czarny robi robote..Piekna furka,pozdro.
  15. A co dolega coś twojemu samochodowi?
  16. Wiec dostrzegasz różnice mocy przed wymiana wydechu i po ?
  17. film nakrecalem w maju,teraz tez klepie ale wolniej. Popychacze mam nowe założone.Najlepsze jest teraz,zmienie olej i cisza. Leje motula,zauwazylem ze motul 5 tys robie i to samo sie dzieje,potem zmieniam po 5 tys i cisza.KTos mi wytlumaczy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.