Treść opublikowana przez hunter91
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Zrobię loga to wstawie
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Drag race chciałbym to zobaczyć
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Ty masz pod ori maskownice czy ciałes boczek
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Sku*wysyny, łapy upier*olic takim złodzieja.
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Brzmi sensownie Łukasz. ściągnę miskę i zobaczę. Kontrolki nigdy mi nic wyświetliło. A dlaczego by ten filtr się zapychal? A co mam rozumieć pod twoimi słowami na styk ciśnienie po wymianie. Pozdrawiam Ok ,naprawione. Problem był z zabetonowanym smokiem,dziwne bo ciśnienie było ok. Lecz musiało się gubić jakoś, problem znikł. W sumie moim skromnym zdaniem każdy kto robił płukanie powinien ściągać miskę po krótkim czasie bo cały nagar spływa i zatyka smok. Co do filtra oleju,miałeś po części racje ale nie zapycha tylko zawór się w środku zawiesza, psuje nie wiem jak to nazwać.
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
A b5 batalion juz nie istnieje?
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
To ta vectra ma około 350 koni ? W fwd?
-
Audi A5 8T 2.7 TDI
Graty fury. Te 2.7 były już poprawione ? Z 07 roku.
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
A ile to auto waży?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
I co tam wandej z fura ? Ogarnięty ten spadek mocy?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Misiek,miałeś racje .Bose z C5 do b5 to padaka. Nie opłacalne. Pozbyłem się. Pytanie co teraz,dobre 13 pod wzmak czy 16 pod wzmak .dodam że będzie sub.
-
wypadanie zaplonu tylko na 2 cylindrze
Wyjarane gniazda podejrzewam
-
Problem po wymianie klimatronika
Zmień kodowanie,wczoraj szwagrowi tez zmieniałem .wszystko będzie grać, zrób na nowo nastawy plus kodowanie.ew same nastawy.0 błędów ma być w vagu,wejdziesz w klima na bank będą błędy nie przejmuj się .skasuj i zrób tak jak pod spodem. Uruchamiamy silnik, kllimatyzację ustawiamy w tryb AUTO: Wchodzimy w 04 - Basic Settings Potwierdzamy Wpisujemy numer grupy 001i klikamy [Go] Czekasz i obserwujesz oraz słuchasz. Wszystkie silniczki sterowania klap przejadą sobie od jednego końca do drugiego,w celu ustalenia pozycji krańcowych. Po zakończeniu na ekranie pojawiają się w każdej pozycji zera (0). Jest to znak, że nastawy podstawowe zakończyły się.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Daj namiary gdzie obszyc tak kiere
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Jak możesz się dowiedzieć to czym polerka była robiona w tym avancie obok?
-
[B7] Audi a4
A ty kolego widzisz różnice po filmie jako POSIADACZ?
-
[B7] Audi a4
Ogólnie co do filmu to d*py nie urywa,powinno być lepiej .moje 1.8 t robione samym softem lepiej jedzie. Wydaje mi się ze ktoś kto ma asb powinien bardziej ogarniać i wywnioskować więcej
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
Jaka masz aktualnie MOC? To jest agb? Bo rs4 miał asj i 100 km więcej tak?
-
Alpine UTE-72BT jakie głośniki do tego na przód?
Ale chyba wiesz ze będzie rzeźba ? Bo ori są 13?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Juz tobie mało?
-
Czarnula 1.8 Turbo ANB
czarny robi robote..Piekna furka,pozdro.
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
A co dolega coś twojemu samochodowi?
-
S4 B6 Avant | 19" | H&R | MILLTEK | REVO |
Wiec dostrzegasz różnice mocy przed wymiana wydechu i po ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
film nakrecalem w maju,teraz tez klepie ale wolniej. Popychacze mam nowe założone.Najlepsze jest teraz,zmienie olej i cisza. Leje motula,zauwazylem ze motul 5 tys robie i to samo sie dzieje,potem zmieniam po 5 tys i cisza.KTos mi wytlumaczy ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
ale kozica