Treść opublikowana przez hunter91
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Wycen gotowy zestaw
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
fajna fura ale nie zebym cos sugerował,tak tylko mi przyszło na myśl bo troche razi w oczy wiesz...
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
najlepiej komplet z padami ;p jak zawsze pomocny
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
no i gtara.To ile bedzie mi trzeba mniej wiecej by cale auto opierdzielic ? wstepnie trzeba porządnie auto umyc.Co polecacie ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Tylko o pasty ew cały zestaw mi chodzi na mój lakier.robiłem juz to,polerka mam także spox.tylko te pasty... jakie na ten lakier http://allegro.pl/zestaw-do-polerowania-lakieru-auta-menzerna-3w1-i5080511997.html Co o tym SĄDZICIE?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
polecam ten karbon jest to taki ala czarny ala popiel,super to wyglada i nie razi w oczy . Witam Panowie potrzebuje porady od profeski. Chce zrobić polerka by to lśniło wszystko pięknie. Czego potrzebuje?chodzi mi o pasty jakie itd.linki by były bardzo przydatne
-
Audi A4 B5 1.8 ADR - Gwint/Porsche 18'
Grill z eSy to ciężki temat, rzadko kiedy go można kupić Właśnie już myślałem nad poliftowym, możesz podesłać na priva jakieś foto i może się dogadamy Wczoraj wieczorem odebrałem Audika od lakiernika, malowanie zderzaków + polerka i woskowanie. Bardzo fajnie się świeci, niestety zderzaki różnią się od reszty bo jak się okazało, już była kiedyś malowana z tyłu, ale spokojnie Za jakiś czas może całość pójdzie do malowania Zrobię dziś małą sesję i wstawie fotki, pozdro! Podeślę jutro
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Jeździłem b6 z 1ba i 1 be ,średnio .dlatego pytam,w a6 juz przepaść. .
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Tak się zastanawiam.dużą jest różnica pomiędzy b6 a b7 w komforcie bo to tak naprawdę środek ten sam,prawie wszystko to samo
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
to są stare samochody i tak pewnie przeszły oczekiwania inżynierów Audi.
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
e tam sie spiz*zi to sie naprawi
-
Audi A4 B5 1.8 ADR - Gwint/Porsche 18'
gril esy zrobil by tutaj robote bo ten przedliftowy nie bardzo,chocby polift było by ok juz . Mam na sprzedaz jak cos
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Hej kolego,piękna furmanka. Masz jakiś film jak odpycha się to cacko?
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Szkoda tylko że za takie roczniki jak 2008 cenią sobie po 50 wzwyż i drożej. Kumpel kupił 2006 rok ale 2.7 tdi,radzi sobie ten silnik z ta buda a jak z awaryjnościa? Sorry jeżeli trochę off ale mam dylemat w wyborze.W niedalekiej przyszłości bym przygarnal 3.0
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Okej,dzięki. A 240 km jakie ma OPINIĘ? Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Mam pytanko. Które 3.0 jest najmniej awaryjne, czytałem że te 225 km. A te 233 ? 240? Czy jednak wszystkie mają problemy z napinaczem?
-
[B6 BEX] 1.8T SEDAN LZ3M MISANO RED 2x S-LINE ,BIX,EIBACH,BBS SPEEDLINE 19",FMIC,DP,S4
Co za kur#y nie ludzie,jak można jeździć autem ,który przyjechał na korektę i inne.jesteś tolerancyjny naprawdę bo ja bym trochę inaczej to rozegrał. Dobrze ze kasę oddali. To pracownik się przyznał?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Nowy mod ,który zajął sporo czasu. Zdjęcia dziwnie wyszły ale na żywo ładniej wygląda i nie ma żadnych plam,nie wiem czemu zdjęcia tak wyszły. Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Fakt,225 miałem ale łyse. Na pewno będą lepsze ale nie wiem co mi się usralo chodzi o 18 ,lecz nie zmienia to faktu z przczepnoscia. Dziś mokro,3 biegu nie było .
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Dobrze dobrze
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
205 to za wąsko. 215 mnie kusi a 225 brzmi rozsądniej...
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
A tam,lepiej progi mi sprzedaj....
-
A4 B5 Air Ride :)
wyczytalem w necie ze Żadne zestawy air-RIDE nie posiadają atestów i homologacji na drogi publiczne. wiec jak to jest ? nie przejdzie to przegladu i nie da rady jezdzic ?
-
A4 B5 Air Ride :)
air ride.Lubie to! na tym starym sport zawieszeniu to chyba nie ta kategoria wagowa była,strasznie wysoko nawet jak 1ba
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
No tak,tylko nie wiem czy to koło będzie pasować do b5.maszyna polerska juz jest,folia na dekory tez czeka. Wiosną będzie fajnie. teraz zimno trochę, nie chce mi się. Gwint trzeba kupić,na koło zdecydować się. Mój h&r będzie na sprzedaż na pewno. Czy ktoś mi powie jakie będą najlepsze opony do felg 35 et 8j 18 cali.? Myślałem nad 215 /40 ale chcę by kolo było fajnie widać,żebym się nie gubilo na oponie. Dodatkowe pytanie,na swoim starych felgach miałem oponę 225 /45 i na felgach 17 i była taka jakby osłona,naciąg by chronić felgi. Jaka by tu musiała być opona by np uniknąć spotkania z chodnikiem.