Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hunter91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hunter91

  1. Bardzo ładne audi i podoba mi się. Koło jak najbardziej odpowiednie do tego auta.
  2. Czytałeś tematy z olejami? Zaraz znów płukanie będziesz robił
  3. Nie chce się wpierniczac ale tego oleju nawet nie lej
  4. moze zatkac ale smog,jezeli jest duzy nagar to na bank zejdzie syf i zaatka,zrob plukanke i po plukaniu trzeba miske sciagac
  5. hunter91 odpowiedział(a) na r7adek temat w 1.8T
    Kompresja jaka wyszła
  6. Kwestia przywiązania do auts,bądź Sprzedać kupić b7 tfsi.
  7. I 2.7 dostało bęcki po SOFCIE? Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
  8. Roman to ile jest aktualnie mocy?
  9. Lukasz,twoje auto z dołu to rakieta jak dla mnie.Też bym chciał tak by moje z dołu lepiej jechało bo mnie już denerwuje to nap 5 bieg 80kmh i lipen redukcja na 3 wręcz wskazana
  10. bedzie trzeba to sie ogarnie na szybko jakies 16 na zimę. Lecz czy przyjda mrozy.Lubie snieg,zimę.Lecz teraz w Polsce to juz ciezko i taki klimat,no chyba ze w gorach Wpadłem na (nie)głupi pomysł. Chce opierdzielic folia carbon srebna lub czarna połysk wysoki najlepiej lusterka. Ktoś coś?
  11. Kwi, masz film jak ten klekot się ODPYCHA?
  12. Jakie turbo tam masz?masz logi?
  13. te ło co kupiłeś to jaki to rozmiar ?
  14. no teraz sie liczy,a co to za felga ?
  15. Bez filmu się nie liczy
  16. ja i tak nie rozumiem po co ten rollbar ? a fura i tak kox
  17. przód mega ,aczkolwiek tył mógłby być lepszy.Octavia ładniejsza mi sie wydaje jeżeli chodzi o tył.Szczególnie RS powodzenia.Na pewno skoda jest wygodna.
  18. Nie,bo zimy ani widu ani słychu.Aczkolwiek mogą być w każdej chwili.
  19. Jakieś plany? Znasz aktualny przepływ z maf?
  20. To stożek? A co to DAJE? Bo czytałem negatywne opinie
  21. Mam takie same,kupiłeś pewnie z b6. Ja mam 20 przód 25 tył.ale polecam dać nawet 20 parę na przód.
  22. Czarna wiśnia Kupiłem za grosze ,prawe duże w kolorze i grzane lustro
  23. Na forum jest opis jak przerobić tylne mocowanie kanapy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.