Treść opublikowana przez hunter91
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Ok. Musze uporządkować ten temat . Z nowości to turbo juz na pokładzie i kit H&R plus popychacze,simeringi,uszczelniacze.to z mechaniki.wpadł również system bose lecz z sedana . Sami zobaczycie jak zamontowane są głośniki tylne.Na pewno kupię do tego jeszcze powerbassa M124.Teraz gdy silnik zrobiony juz prawie prawie to już z górki. Musze dać felgi do odnowienia,bixy zrobię no i do stage 2 zostało tylko fmic i strojnie Edit.Myślę nad modułem coming leaving home,da rade ogarnąć? No i H&R na pokładzie, powiem tak dla mnie jest po prostu zajedwabiscie ,prowadzenie to jest no przepaść ,1ba to ponton. zdjęcia dla porównania Jak wyglądało i jak teraz Przed http://images.tapatalk-cdn.com/15/09/18/023a3fe822185b12460ca787959b5ee5.jpg[/img Po Przed Po nie wiem czy sprężyn nie zmienię na przód na sportle eibach by lepiej przód siadl Stay hungry! Jeszcze wiele się zmieni Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka Co ciekawe,na przodzie miałem 1BE a tyl 1ba,co mozna zauwazyc na zdjeciach jak bylo przed. Sam sie zastanawialem czemu tak przod nisko jest edit Mały drag racing z laguną 190 konna,wciągnieta przy predkosci 160 km/h a6 c5 2.8 V6 192(?) KM quattro nie miał szans nawet z .2.7 TDI 180 km a6 c6 avant(Manual) kumpla,z którym rowniez sie sciaglem no ale zaden nie przysporzył mi kłopotów. Nawet b7 budzie 2.7 Tdi,lzejszy niby od a6 c6 no ale nie dał rady(automat) Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka Edit Jak na złość,xenon powiedział papa.Juz wcześniej blyskal sobie,lecz dziś błyska tak jakby nie mogl zapalić .Z tego powodu w następnym tyg lampy lecą do gwertego na mody.Nowe xenony plus bixy wyższa półka.
-
Dr Jekyll & Mr Hyde
ale to lata
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Szafa jaki masz zawias i aktualne obniżenie. .?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nie chce mi się szukać? co to masz za zawias?
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
U mnie na pełnym kit H&R troszkę niżej siedzi ,jak dla mnie zawias 1 klasa.Oczywiście jest to nie dosyt,lecz u ciebie widzę przod trochę wysoko stoi, nie denerwuje cie to ?
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
ma odejście. Brawo
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
No nie ładnie w terenie zabudowanym szybko jeździć, ale to chyba sąd ci orzekanie na ile?czy jak?
-
Szum z tylnej części silnika ANB
No to za pół roku znów wymienisz napinacz,tylko ori i kosztuje on 700 parę w aso.podajesz do anb
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
ja i tam mam wrazenie ze moj samopoziom za nisko swieci troche ,tak ma byc ?
-
Silver Fake S4
- Wymiana Turbo (własnoreczna)
Przewód olejowy jak potrafisz to wyczyścić trzeba jak nie to nowy,uszczelki to turbo -katalizator Turbo-kolektor,ja kupilem w aso.podajesz vin i ci da nie cale 200 zl .generalnie to parę h zejdzie.- [B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Bix czyli Xeon na drogowych również? Trzeba kolejny komplet xenonow? Ok co do turba to już wszystko wiem,Łukasz13 jak zwykle pomógł na pw.Chyba nie znam lepszego spec od niego tutaj ☺ Ktoś mi napisze moze czy warto inwestować w filtr stozkowy?- [ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue
To nie ma tragedii.zobaczymy efekty Pozdr- [S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Poka poka jak to świeci- [ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue
A ok a potem podkład i lakier ? Droga taka zabawa? 300 ELEMENT? Ile litrów farby trzeba i ile za liter. DZIEKI- [B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
mam nadzieje ze niedlugo zblize sie do tych Koniakow przynajmniej jest plan na 240 ale zobaczymy nie wiem czy fmic 180 da rade- [ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue
a jak to jest z ocynkiem ? zeszlifowane do blachy i po ocynku ?- [B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Jutro przyjdzie zawias. Hr kit jednak bo sportline nie dojdzie. Zawsze mogę sprężyny zmienić. Aczkolwiek czytałem że są sztywne i dobrze auto trzyma się drogi.oczywiście z amorami .- [B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Właśnie się zastanawiam jak założę turbo hybrydowe to czy będzie dało rade jechac bez żadnego problemu, auto po sofcie- [B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Jak zmieniłeś turbo to był problem jakiś z przeladowywaniem ze korekta była konieczna czy dało rade jechac- a4 b5 2.8 uszkodzony silnik
Ogólnie 2.8 mają dobrą opinię, ja bym robil- Szum z tylnej części silnika ANB
scaigaj obudowe i zrob fote stawiam ze szlif 3 juz jest- a4 b5 2.8 uszkodzony silnik
mogla pompa oleju walnac i nie bylo cisnienia] jak ci sie podobal silnik 2.8 ja bym remontował. bedizesz mial nowe i pewne. Kupisz co innego cholera wie co to bedzie a zrobic bedzie trzeba na pewno cos- system bose plus dodatkowy sub
Mi tam miejsca nie trzeba wzne jak to grać będzie http://allegro.pl/show_item.php?item=5143557205&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 Jaki piec by to napedzic- system bose plus dodatkowy sub
Witam,zamontowalem bose w swoim audi,gra fajnie na wysokich tonach,czysto.Lecz basu brakuje mi.Mam pytanie odnosnie tego czegos http://allegro.pl/magnat-bs30-800w-wzmacniacz-magnat-zestaw-kabli-i5056006189.html moze ktos mi powiedziec czy to bedzie w miare gralo ? dodam ze dolacze to do bose - Wymiana Turbo (własnoreczna)