Treść opublikowana przez hunter91
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
mam elektryczne ledzwie.sam nie wiem czy z a6 c5 dawac.troche widzialem trzeba kombinowac jeszcze takie pytanie,jak Tobie graja te PowerBassy ? przod ok ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Okaże się. Jutro ściągam ta osłonę galki biegow by okleic to.ciężko się to wyciąga? Są jakieś fajne kierownicę z podcietym dołem p&p ?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Michał, dużo roboty z podłączenie full elektryki foteli? Jest możliwa pamięć foteli?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Podjadę do znajomych,obejrza i stwierdza. Fajnie to wygląda Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
mam znajomych,ktorzy ogarniaja takie sprawy.Ciekawe czy tam miejsce w podlodze jest
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Pany,co sądzicie o moim Avant-cie w wersji dwoch koncowych wydechow ? może tak jak w b6 ? 2wydechy/2koncowki bądz-2wydechy/4 koncowki.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Daj Photo za dzionka
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
To są 17 wiesz o tym
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Narazie się splukalem,dam sobie spokój. Za dwa miesiące. Teraz fmic i swieta I felgi zima Edit Ma ktoś końcówkę do sprawdzania szczelności? Ew.zlecę zrobienie. Coś jakiś syk powietrza słyszę musze kupic napinacz i lancuch . Felgi sprzedaje,chce ktos kupic ?
-
Swap z 1.9 TDI na 2.7 Biturbo
do b5 nie da rady quattro dolozyc po drugie nawet jakby sie dalo to 125 km to za zmalo.Po 3 to lepiej kup 1.8 T na swapa sry za OT
-
[A4 B5] Avant by n-x
łe no zdrowy adr.Dobrze sie zbiera powiem Tobie. Kumpla adr na bank tak nie jedzie.Dobrze jedzie
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Bzdura,straszą. Jeżeli twój mechanik i ty macie czyste sumienie to podejmij te kroki i nie daj sie wykiwac
-
srebrny lift po swapie 1.6 alz --> 1.8t anb
gdzie kupiles takie ringi
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Ważne ze ty zmianę dostrzegasz,to się liczy.
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Przemo,mierzyłes ponownie ta kompresję?
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Swoją drogą, dlaczego te silniki nie trzymają mocy?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Nie,to nie jest poprawna praca.słychać lancuch jak brzecZy.do tego te stuki
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
po gwarancji pomyślę, zostało mi jeszcze 40tyś ale seria chyba dobrze jedzie,prawda?
-
[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T - Sambo
dzis troche szron na drodze u mnie,wyprzedzal mnie jakis gosc w a3,to docislem gaz 3 bieg bo akurat z zabudowanego wyjezdzalismy.To jak deplem to niestety,prawie jak w miejscu .Niestety nie udalo sie go zaskoczyc,dlatego tez zmierzam do tego ze w fwd za duzo mocy tez nie moze byc bo naprawde jak troszke tylko szron sie zrobi no to kicha po programie gdy moje auto teraz jest,to kumpla bmw ktore ma jakos 200 z hakiem koni 5-tką nie daje rady.Wiadomo tyl naped,masa. tak samo 2.8 w audi a6 c5.Slabe to jakies,doladowane auta to doladowane.
-
[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T - Sambo
jezdzilem zdrowym bexem i na bank bys byl zadowolony a tematu o braku mocy by nie bylo.
-
Benzyna a działanie jak diesel brak mocy w wyższych obrotach
Ten pierwszy to hmm,nie jest to czujnik prędkości koła? Drugi błąd to SAI. Mechanik może mózg straci prędzej jak auto moc przez ten błąd. Jest to układ, który ducha na zimnym silniku by podgrzać katalizator.Wydmuc**je tez jakiś tam mały nagar.ja usunąłem całkiem ,wiele osób to robi. PS. Nie słychać żadnej suszary jak auto odpalisz z rana?posłuchaj czy jakiś odkurzacz się nie włącza
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Mam szwagra,ma 2.0 alt.na 15 tys dolar 1 litr nie cały, ktoś chce potwierdzenia? 5w40.
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
tylko troche nie zdrowa dla faceta
- Wymiana silnika 1.8T aeb
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
ja bym nie mial sumienia sprzedac,chyba ze nadmienisz ze to i to do wymiany