Treść opublikowana przez hunter91
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
no wlasnie,sprzedawca pierdzieli inaczej zas ze jakies 20 pin ja nie wiem juz sam.chyba bede musial wyjac
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
A co to za soczewki? Pasują p&p?
-
co to za zawias czy jest wart?
http://allegro.pl/oryginalne-sportowe-zawieszenie-audi-a4-b5-kombi-i5607702634.html co to za zawias ? jakie obnizenie itp
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
gdzie ta lotke kupiles
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
Lotke pokaż bo chce i nie mogę znaleźć,musze wiedzieć jaka ty masz
-
Audi A4 B6 2.5 TDI V6 <<< PIWQ >>>
te 2.5 Tdi byly juz poprawione ?
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
pokaz tą lotke s4
-
[A4 B5 1.8T] Świeżo kupione, kilka błędów
Pisz do dzika,podaj nr VIN i dostaniesz
-
Avancik z Pomorskiego
A w b4 nie było 90 km czasem?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
A co to? Zapach? Jak pachnie
-
wypadanie zapłonów przy 4 tyś obr
Ja obstawiam ze logi powiedzą co go boli Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
-
wypadanie zapłonów przy 4 tyś obr
powiem tak,ten modul to na bank nie jest winny. No ale sam sie przekonasz
-
padajaca turbina a zmiana oleju
Skąd wiesz ze to turbo? 300 5 tys to bardzo mało,a turbo jak olej puści to świata nie będzie widać z tyłu w najgorszym wypadku
-
wypadanie zapłonów przy 4 tyś obr
A przeplywka jaka?
-
[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P
nie ma bata,robie na wzor
-
Problem z dzwonieniem silnika awant 1.8
Pewnie mechanik mechanika mu powiedział.swoją droga mnie też tak gadali.przenieś ten temat.to nie odpowiedni dział
-
Problem z dzwonieniem silnika awant 1.8
15 w40? zjedzą cie tutaj.jak możesz łac olej mineralny bądź chcieć łac taki olej Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
Daj normalna fotę z profilu
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Albo takie co myślicie, znajomy ma w b7.miazga. Jak wypada 18 plus -40? Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z dzwonieniem silnika awant 1.8
Nagraj,to ci powiem
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Odrazu zamów sobie nowy przewód olejowy w aso,gdyż w starym może być sporo nagaru i to ciężko zobaczyć.nowe da ci pewność lepszego smarowania turbiny. Tak się powinno robić.
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Będzie czuć jak turbo późno będzie wstawać jak będzie poniżej 18 stopni
-
Grzechotanie przy zchodzeniu z obrotow
Takie wróżby drozby, możesz nagrać? Nagraj.
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Edit auto naprawione! ntestowalem dzisiaj,mechanik wczoraj. Mechanik zaslepil sai,przepylwke wyczyscil,filtr powietrza wymieniony bo nowy o dziwo zarabany byl olejem (?) no i wiazka do przepylwki pogryziona byla. Zrobione ! I z tego co najbardziej mnie cieszy Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
Skąd wziąłeś te zaciski s4 z napisem co trzeba dokładnie kupić