Treść opublikowana przez hunter91
-
Mulenie, brak mocy
Moja wskazywała 90 max stara i nie przechodził w tryb awaryjny jeszcze. Daj loga z nową przeplywki Jakie są błędy dokładnie teraz?
-
Cykanie w silniku.
Wątpię.miska w dół i zobaczyć smok
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
no własnie dostałem info że potrafi wybuchnąć moze ktos pomoze mi z k03s jaka znalesc gdzie itd,czy na allegro da rade ? bo na raty bym sobie wzial COS TU MAM http://allegro.pl/nowa-turbosprezarka-audi-a4-b5-b6-b7-1-8-t-190-km-i5331298588.html ponawiam Mam pytanie takze do obeznanych w sprawie świateł. CHodzi o to ze xenon mi mruga,po prostu jade sobie,zaczynam hamowac i nagle bylsk z jednej strony. Tak jest coraz czesciej,moze przetwornica siada ? Ps.zamówiłem dziś wyświetlacz Fis i oringi na licznik. Juz się jaram jak to będzie wyglądać jestem po wymianie sterownika abs,generalnie auto nadal hamuje samo,to znaczy dojezdzam do skrzyzowania i hamuje sobie lekko a auto samo po chwili zlapie i lece na szybe :/ moze czujniki.
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
Eh myślałem ze jakaś koleżankę....
-
Szarak pospolity OEM+
Dobrze jest
-
Ocena uszkodzeń po wypadku
Powiem ci tak.jeżeli ktoś to zrobi to nie będzie na pewno to bezpieczny samochód,na pewno z czystym sumieniem bym go nie sprzedał.generalnie nie opłaca się. Swoją drogą mocny strzał dostała.
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Ok dzięki a jakie oznaczenie ma mieć tej której szukam? Bo jak wpisuje(K03-073 to nie ma nic Pełno ko4 jest. Nadaje się to? Podchodzi p&p? czeka mnie wymiana sterownika absu,bylem u znajomego na szrocie dostalem z pompą za stówke. No okaże się,jutro wymiana Mam pytanie takze do obeznanych w sprawie świateł. CHodzi o to ze xenon mi mruga,po prostu jade sobie,zaczynam hamowac i nagle bylsk z jednej strony. Tak jest coraz czesciej,moze przetwornica siada ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
No widzisz, jednak nie zauważyłem :\ Obie są do poprzecznych? To jaka szukać jak to poznam http://allegro.pl/turbina-turbosprezarka-audi-a4-1-8t-b6-163km-i5121898444.html A ta? To jest ta ko3s?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
To mogę śmiało tą brać? Jest to na bank ko3s?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
A ta to lipa jakaś?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
edited
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
edited
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
cisnienie mierzylem,jest gitara .powyzej tam chyba 2 tysi bylo okolo 5 ale nie pamietam juz. ogolnie cos mi stuka,dlatego zmierzylem okazalo sie ze to napinacz sobie podstukuje juz. Bede zamawiac nowy w tym tyg lub w nast . Mowi ze to jeszcez tragedi nie ma. Takie tam dziś koza
-
dziwne cykanie anb
Tym bardziej ze nie mój film.powiem tak.przyjechałem z pracy.otworzyłem bramę i nagle zaczęło się cykanie.na słuchałem się i dalej gazu i cykanie z dodaniem gazu tez reagowalo typu głośniejsze cykanie.moze napinacz ale no kurcze ciężko to wysłuchać.boje się ze to Panewki O Cholera.pompa oleju cieknie mi cisnienie mierzone,gitara . wychodzi ze to napinacz u mnie
-
dziwne cykanie anb
Kompresja 12 i szczelny jest sprawdzony Kompresorem.pali tez na wszystkie gary
-
dziwne cykanie anb
Mam taki sam dźwięk jak tu na filmiku tylko bez tego drugiego efektu diesla tylko ten pierwszy. Przez 2 sekundy to cykanie jest jak na tym br filmie potem na tym filmie. Dochodzą stuki ja tego nie mam.Dźwięk jest dziwny aczkolwiek trochę mnie martwi https://m.youtube.com/watch?list=UU_9MP15i8XgwctypzFdArvQ&v=YaZtW1GkP2Y Jutro pojezdze po mechanikach lecz jakie powinno być ciśnienie oleju?
-
Audi A4 B5 1.8 T ANB BY GREGOR10.PL stage 1
Pewnie jakąś reklama z wirusem wyskoczyła promowanie jakiegoś antywira uwierz
-
Audi A4 B5 1.8 T ANB BY GREGOR10.PL stage 1
240 musi styknac bo to oska aczkolwiek bardziej zależy mi na niutonie,teraz jak wzrósł auto jest eelastyczne ale wolałbym by lepiej z dołu jechało
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Witam. Chciałem przedstawić mój dupowoz. Silnik 1.8 T ANB stage 2 -rok 1999 -10x airbag -kiera esy -pół kubły -szyber -abs -klima -esp (on/off) -full fis -xenon + spryski -samopoziomowanie Co zrobiłem już -sprzęgło AWX -Kit H&R -BIXENON by gwerty (intemo) -ROZRZĄD -POPYCHACZE -Turbo k03rs6 -soft -navi 2din -fis nowy -olej motul 5w50 -przeplywka -świece PFR7Q -filtry -pompa paliwa -węże podciśnienia -napinacz z łańcuchem -stage 2 -wydech 3 cale magnaflow w Ksport Opole Poprzedni dupowoz, nigdy nie zawiódł 1.9 D Tu juz kit em HR Na 17 calach Zdjecia modów : 2 turbo 3 turbo xD Tu juz 18 Aktualny stan
-
Audi A4 B5 1.8 T ANB BY GREGOR10.PL stage 1
Łe no pewno ze mało.mi narazie 200 styknie aczkolwiek na krótki czas bo wolałbym by to od dołu lepiej szlo. Na ppewno chce więcej niutkow. Myślę że 240 koni mi styknie.
-
Audi A4 B5 1.8 T ANB BY GREGOR10.PL stage 1
Witam.Zamieszczam wykres z wgranego softu,ja jestem mega zadowolony i jest to na pewno stage 1 z kontynuacja wtryski z bexa i dp. Z dp wyszlo 160 a po sofcie zobaczcie sami [post= ][/post] Niedługo zakładam temat własny z zdjęciami. Będzie na bank Stage 2 jeszcze w tym roku
-
1.8t anb nie jedzie brak mocy
Logi zrób bo tak to nic nie wyjdzie
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
Ogarnijcie http://www.imagebam.com/image/1abd9d411250806
-
1.8t anb nie jedzie brak mocy
Weź podmien ta przeplywke
-
1.8T APU prośba o rozczytanie logów szarpie strzela z wydechu brak mocy
Jeżeli dobrze widzę to przeplywka zdechla a co jeszcze to fachowcy powiedzieć musza trochę ujowo te logi zrobiłeś Edit ubiegł mnie lukasz