Treść opublikowana przez hunter91
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Chętnych zapraszam na pw
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
Jutro jadę do aso po przekaźnik pompy paliwa okaże się wszystko Przy okazji wymienia mi i po mecze ich pytaniami
-
Błędy : 17956 i 16795 prosze o pomoc ;) 1.8T AEB
ten drugi to cos tam dmucha w katalizator i to jest wlasnie ten blad bo nie nagrzewa sie szybko katalizator i tak sie dzieje,ale nie ma to wplywu na moc
-
Zmiana oleju
Nie kombinuj 5w40 Motul xxcess
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
Jedz do aso 300 zl zaplacisz a w 30 min bedziesz wiedzial co jest
-
Szukam dokładnie takich felg, proszę o pomoc.
na pewno to sa bbs to ci zwiezi droge poszukiwan
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
jestem zadowolony,wszystko pieknie wyglada.20 i 25 tyl
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
No zapierdziela.pogratulować. Niedługo ja odwiedzę grzeska i będzie sie działo
-
[b5 AJL] mazi's black avant 1.8tQ
Logi dynamicznie powiedzą co jej jest
-
Kupuje Audi Jaki silnik wybrać ?
No nie pali dużo ale zależy jak chcesz ją nie mam gazu i jeżdżę normalnie nie oszczędzam i w 9 się mieszcze
-
Kupuje Audi Jaki silnik wybrać ?
Wspomniał wyżej o a6 a mocniejsze to to chyba kumpel ma takiego jaki to ma moment? Bo lepiej zbiera się od mojej ale ma 150 km
-
Kupuje Audi Jaki silnik wybrać ?
Aeb mesiach trochę lipa. Niech weźmie szuka tego ajl badz anb apu nie aeb.tam nie ma co logować.te prócz aeb są nowsze.ale szukaj ajl nie pożałujesz.bo 150 ZA MALO.TYM BARDZIEJ W A6 Jak lubisz diesle to szukaj ale ostrzegam w przebiegi typu 180 tys itd.diesel z reguły to nie samochód który stoi w garażu tylko bardziej wół roboczy.generalnie spora ilość osób nie rozumie co to jest dobre paliwo,filtr paliwa i regularnie wymienić olej.nie wspomnę o chłodzeniu turbo po jeździe. 1.8 t z reguły kupuje osoba która wie jak to eksploatować.wiem po sobie sam nie dawno kupiłem auto.licz się w z tym ze w auto i tak włożysz to wyjdzie w praniu,aby zmniejszyć koszty bierz ogarnietych nawet jeśli musisz zapłacić na pewno zmniejsza się koszty
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Trzeba spisać listę jakaś
-
Grupowy Chiptuning/Korekta by Gregor10 !!! Lokalizacja: Wrocław i Opole
Jak narazie Grześ nie planuje ale pisał że może być grupowy ale u niego może zrobimy listę? Zawsze to taniej będzie
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
http://allegro.pl/dystanse-20mm-audi-vw-57-1-5x112-5x100-sruby-i5140871954.html Okej
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
U mnie w okolicy ponoć dobrzy są. Pomożesz coś na allegro znaleźć? http://allegro.pl/przykrecane-dystanse-20mm-audi-vw-seat-skoda-i5140871769.html Coś mam takiego http://allegro.pl/dystanse-17mm-audi-vw-57-1-5x112-5x100-sruby-i5140872044.html A tu tańsze
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
No właśnie mam nadzieje ze wygląd się poprawi bo juz patrząc na niego nabawilem się kompleksów może do tokarza jutro podjadę? Czy znajdziemy coś taniego na allegro
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
Kurde mierząc to mi wyszło 20 mm ale może nie umiem Zmierzyć dokładnie
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
Nie będzie ocierać nic jak obnize?
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
Cholercia jak zwykle ktoś w temat się wpisał i nie wiem do kogo kierowana jest odpowiedź
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
Jak się nie mylę to 7.5
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
Tak bo wygląda jak pelikan i jakby było kolo 14. 20 mm okej na Przód?
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
Mam felgi s line 17 225/45 Et 57 Samochód to audi a4 b5 99 po 2 lifcie zawieszenie standard ale będą springi -40 Chodzi o to ze chce dystans i nie znam się na tym by nie obcieralo ale wyglądało bo jest tak jakby do srodka wysunięte są.
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
No ładnie rozpierdzielona. Ogółem gość mówił jak uszczelkę szlak trafiło pod klawiatura to świece były zalane no i zmierzam do tego ze cewki tez były zalane nowy i mówił ze mogą być do wymiany. Ja juz sobie powiedziałem. Nie będę wymieniał w ciemno bo juz w ch rzeczy wymieniłem i nadal coś go odcina
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
Możliwe,do mnie mowił ze mam układ zapłonowy hitachi-co sie zgadza,tam byly juz inne i lepsze cewki. No ale problem nadal do ogarniecia