Treść opublikowana przez hunter91
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
Mam nowa przeplywke. Jest ok Z odpalaniem ale dziś jadąc na 3 biegu deplem na gaz i powyżej 5k obrotów przerwał jakby paliwa bądź zapłon odcielo BTW dzwoniąc do aso w sprawie cewek czy moje podlegają wymianie to mówił ze moje juz nie są wadliwe.mówił ze objaw może być taki jak wam opisałem ze czasem przerwie. Powiedział do mnie ze mam nie tracić pieniędzy i przyjechać to mi w 10 min postawi Diagnozę za jedynie 300 zł :# kuszące
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
5w30 dobry wybór...
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
Wydaje mi się ze olej powinien być out jak najszybciej
-
Komunikat oleju
Auto z turbem w benzynie na pół syntetyku. Zdrowy pewnie motor a ty lejessz pół syntetyk. Powodzenia
-
A4 B5 by Sanczes-ka
Ullala ale piękna bluza
-
odcina przy doładowaniu
Zobacz czy nie Masz jakiejś nieszczelności w okolicach przeplywki, jeżeli nie ma to trzeba sprawdzić przeplywke. Logi dynamicznie. Nie widze oznaczenia silnika bo pisze z telefon.
-
wysokie obroty silnika
Może byc,może być wiele innych rzeczy. Nieszczelnosc, świece, cewki itd
-
1.8T AGU klekotanie- popychacze zaworów
Do takich jak ja jeździ pewnie,ja w sumie Jeździłem.Takie typy jak Jaki masz przebieg? No 250 tys a to zmień na polsyntetyk. Odme mi rozsadzilo bo nie zajrzałem tam nawet. Auto przerwało itd a wymieniłem w cholerę pod zespołów. Zmień mechanika, mi kazał zalać castrola. Zrobiłem to i juz zamówiłem u kolegi z fforum motula 5w40 i plukanke i filtr z mana
-
Terkotanie podczas odpalania
A trzesie autem nawet na postoju jak sobie chodzi na jałowym ?
-
A4 B5 1.8t 97r. Lekkie falowanie obrotów i słabe przyśpieszenie
Kiedyś kosztował 1700 teraz 500
-
Proszę o analizę logów,auto wydaje się że jest słabsze 1.8T ANB
120g/s wydaje mi się ze to iidealne wskazania 120g/s wydaje mi się ze to iidealne wskazania
-
Proźba o analizę logów
Nie kombinuj, Łukasz ogarnia temat.możesz zrobić logi dynamiczne ale ja już widzę ze nie domaga mocno. Sprawdź czy nie ma tam dziury jakiejś. No jak nie to przeplywka do wymiany,najlepiej po numerach
-
ciagnie powyżej 2,5 tyś
tzn jaki to jest dzwiek >? moze trykota ci łańcuszek
-
audi a4 b5 1,6 100km falujace obroty
Odpowiedz mi na te pytania. Czy jeździsz krótkie trasy i jak krótkie bądź ile km dziennie? Czy nie ma gdzieś wycieków w okolicach głowicy? Czy węże wszystkie po sprawdzane od zbiorniczka? Chłodnica całą? Silnik Trzyma temp? 90 stopni.
-
ciagnie powyżej 2,5 tyś
przypatrz się,w anb trochę później czuć tego kopa.Mam to samo,nic z tym nie zrobisz,jedynie po programie sie to możę zmienić-zalezy od tunera
- ciagnie powyżej 2,5 tyś
-
ciagnie powyżej 2,5 tyś
To zależy wszystko od danego modelu. Dv może lipny juz
-
ciagnie powyżej 2,5 tyś
A możesz przybliżyć co ma wspólnego czujnik tej cieczy? Sam bym chciał się dowiedzieć
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
jutro ci zrobie zdjecie i pokaze,mam nadzieje ze auto naprawia,jak nie biore sam sie za to :/ Auto zrobione. Prawie 800 zapłaciłem :-o. Pompa,uszczelki pod ssacym, pod klawiatura,świece, odma nowa.uszczelka pod napinacz -w Perfekt stanie. Silnik zaczął pracować ciszej jakoś. Nie deptalem bo zimny był.jutro test No Cóż dziś odpalajac samochód,tzn przekręcić kluczyk wyświetliło ok i nie odpalił. 3 sec krecilem. Przekrecilem raz jeszcze i odpalił. Cholera go wie Może przekaźnik?
-
[B5 AGB] by Steri
Fajna esa graty ale szczerze gustu to ty nie masz wogole. Grill powinien wrócić na swoje miejsce a kolo oryginał to podstawa.
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
To się jakoś liczy jakie masz wartości na przeplywce?
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
To ile koni ma teraz?
-
1.8T 150KM AEB potworne spalanie benzyny !!!
Zawalony i co przez ten czujnik silnik wyrzuca paliwo przez wydech? Jaki dokładnie był przepływ?
-
Błąd ciśnienia oleju w Audi A4 B7 1.8T AVJ
Napinacz będzie kure#sko drogi no za robotę mało nie będzie Jesteś pewny ze to auto ma ten przebieg?
-
test na obecność spalin
I tak trzeba ściągać bo uszczelkę szlak trafił