Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hunter91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hunter91

  1. Mam nowa przeplywke. Jest ok Z odpalaniem ale dziś jadąc na 3 biegu deplem na gaz i powyżej 5k obrotów przerwał jakby paliwa bądź zapłon odcielo BTW dzwoniąc do aso w sprawie cewek czy moje podlegają wymianie to mówił ze moje juz nie są wadliwe.mówił ze objaw może być taki jak wam opisałem ze czasem przerwie. Powiedział do mnie ze mam nie tracić pieniędzy i przyjechać to mi w 10 min postawi Diagnozę za jedynie 300 zł :# kuszące
  2. 5w30 dobry wybór...
  3. Wydaje mi się ze olej powinien być out jak najszybciej
  4. hunter91 odpowiedział(a) na Asdv temat w 1.8T
    Auto z turbem w benzynie na pół syntetyku. Zdrowy pewnie motor a ty lejessz pół syntetyk. Powodzenia
  5. Ullala ale piękna bluza
  6. hunter91 odpowiedział(a) na wisnia1705 temat w 1.8T
    Zobacz czy nie Masz jakiejś nieszczelności w okolicach przeplywki, jeżeli nie ma to trzeba sprawdzić przeplywke. Logi dynamicznie. Nie widze oznaczenia silnika bo pisze z telefon.
  7. hunter91 odpowiedział(a) na elciawk1981 temat w 1.8T
    Może byc,może być wiele innych rzeczy. Nieszczelnosc, świece, cewki itd
  8. Do takich jak ja jeździ pewnie,ja w sumie Jeździłem.Takie typy jak Jaki masz przebieg? No 250 tys a to zmień na polsyntetyk. Odme mi rozsadzilo bo nie zajrzałem tam nawet. Auto przerwało itd a wymieniłem w cholerę pod zespołów. Zmień mechanika, mi kazał zalać castrola. Zrobiłem to i juz zamówiłem u kolegi z fforum motula 5w40 i plukanke i filtr z mana
  9. A trzesie autem nawet na postoju jak sobie chodzi na jałowym ?
  10. Kiedyś kosztował 1700 teraz 500
  11. 120g/s wydaje mi się ze to iidealne wskazania 120g/s wydaje mi się ze to iidealne wskazania
  12. Nie kombinuj, Łukasz ogarnia temat.możesz zrobić logi dynamiczne ale ja już widzę ze nie domaga mocno. Sprawdź czy nie ma tam dziury jakiejś. No jak nie to przeplywka do wymiany,najlepiej po numerach
  13. hunter91 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8T
    tzn jaki to jest dzwiek >? moze trykota ci łańcuszek
  14. Odpowiedz mi na te pytania. Czy jeździsz krótkie trasy i jak krótkie bądź ile km dziennie? Czy nie ma gdzieś wycieków w okolicach głowicy? Czy węże wszystkie po sprawdzane od zbiorniczka? Chłodnica całą? Silnik Trzyma temp? 90 stopni.
  15. hunter91 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8T
    przypatrz się,w anb trochę później czuć tego kopa.Mam to samo,nic z tym nie zrobisz,jedynie po programie sie to możę zmienić-zalezy od tunera
  16. hunter91 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8T
    Sprawdź dv
  17. hunter91 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8T
    To zależy wszystko od danego modelu. Dv może lipny juz
  18. hunter91 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8T
    A możesz przybliżyć co ma wspólnego czujnik tej cieczy? Sam bym chciał się dowiedzieć
  19. jutro ci zrobie zdjecie i pokaze,mam nadzieje ze auto naprawia,jak nie biore sam sie za to :/ Auto zrobione. Prawie 800 zapłaciłem :-o. Pompa,uszczelki pod ssacym, pod klawiatura,świece, odma nowa.uszczelka pod napinacz -w Perfekt stanie. Silnik zaczął pracować ciszej jakoś. Nie deptalem bo zimny był.jutro test No Cóż dziś odpalajac samochód,tzn przekręcić kluczyk wyświetliło ok i nie odpalił. 3 sec krecilem. Przekrecilem raz jeszcze i odpalił. Cholera go wie Może przekaźnik?
  20. Fajna esa graty ale szczerze gustu to ty nie masz wogole. Grill powinien wrócić na swoje miejsce a kolo oryginał to podstawa.
  21. To się jakoś liczy jakie masz wartości na przeplywce?
  22. To ile koni ma teraz?
  23. Zawalony i co przez ten czujnik silnik wyrzuca paliwo przez wydech? Jaki dokładnie był przepływ?
  24. Napinacz będzie kure#sko drogi no za robotę mało nie będzie Jesteś pewny ze to auto ma ten przebieg?
  25. hunter91 odpowiedział(a) na szczur_84 temat w 1.8T
    I tak trzeba ściągać bo uszczelkę szlak trafił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.