Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hunter91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hunter91

  1. hunter91 odpowiedział(a) na bialy118 temat w 1.8T
    pomysły to logi dynamiczne
  2. Mam na myśli avusy
  3. napisz mi prosze jakie masz zawieszenie dokladnie,bo idalnie na te alu
  4. te kierunki co masz na zdjeciu,to folia ?
  5. nie od razu RZYM zbudowano,prawda ? będzie dobrze
  6. Te felgi pasują normalnie?
  7. Chyba podniesiona trochę
  8. Światła oby dwa komplety out na polift zespolone przód tył drugi lift
  9. biore
  10. okej okej,tylko pytam bo kumpel chce sprzedac to,no ale rozwiales moje watpliwosci to brac tego vogtlanda ? zaznaczam ze narazie zakladam na seryjny amor
  11. Dobra dobra,mieszam w &&&& ale co to za zawias musze wiedziec bo kumpel mi chce to opachać niby 3 tys nowy http://olx.pl/oferta/zawieszenie-gwintowane-audi-i-passat-b5-CID5-ID8qKSh.html#bd4430c74a
  12. jeszcez jedno pytanie,co lepiej usiadzie ? czy nie bedzie tzw taczki ? nie chce gleby ! odrazu mowie
  13. hunter91 odpowiedział(a) na Mat3oMax temat w 2.0
    130 km wgniatac ? hmm to pomyliles z dieslem 130km badz z super lekkim samochodem,twoje 130 km nie jest tak duzo na ta mase i dosc mizerny moment obrotowy,tak samo jak 1.8 T stock d*py nie urywa (150km)
  14. Ok będzie komfort? Co na to inni, brać?
  15. czyli co proponujesz w miare rozsadnej cenie i komfortowo czyli -30 to za malo? kolo chce takie http://allegro.pl/1058-mb-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-a8-s-lin-i4960391763.html#
  16. to już całkiem namieszane mam :/ pro kit nie obnizy samochodu ? jest chyba -40 badz - 35 to za mało ? gwint dla mnie za twardy,jak taczka :/
  17. tak,ale narazie sprezyny potem amorki dokupie do pol roku czasu byle by na wiosne fajnie wygladało niedlugo pokaze zdjecia mojego avancika ale czy kupywac pro kit czy sportline ?
  18. ale nie bedzie to wyć tylko mruczec ?
  19. okej,zakupuje eibachy
  20. Chyba też zrezygnować musze z mts i zakupie eibach
  21. Ale oba -40
  22. chciałem jakieś 17-fajne ale czy te nie beda lepsze ? jaka tam bedzie opona 225 ? http://allegro.pl/1058-s-line-nowe-felgi-16-5x112-audi-a4-a6-a8-i4944792567.html Ogołnie rzecz biorąc widzialem te 16 to jak kolpaki wygladaja na samochodzie co siądzicie o tych,takie same ale 17 http://allegro.pl/1058-mb-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-a8-s-lin-i4960391763.html
  23. Chce założyć tanie mts technik -40 same sprezyny naraziedo mojego audika. Czy -40 to nie za nisko? Czy ktoś może pokazać jak to będzie wyglądać?
  24. ale teraz pytanie,jakie ty masz tam zawieszenie wsadzone ?
  25. Witam klubowiczów.Czy te felgi bedą pasować do mojej audi a4 b5 99 po lifcie II jak mniemam. jak sie nie myle to są z S4 http://olx.pl/oferta/felgi-17-avus-audi-5x100-CID5-ID832pw.html#4f0746aa06

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.