Treść opublikowana przez hunter91
-
1.8T ANB szarpie na lpg
jest na benzynie roznica w przyspieszeniu u ciebie ? niby lpg ma ponad 100 oktankow.Jak dla mnie te 200 koni u ciebie nie ma duzej roznicy na oko,zaznaczam na oko.Czujesz duza roznice ze stocka?
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
tak mechanik powiedzial co do tego przekaznika,ja nie patrzylem.Pewnie sam nie wiedzial. Co do odmy,u ciebie lekko peknieta,u mnie rozerwalo
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
przekaznik jest u mnie w pod szybiu.Mniejsza o to.TO co dzisiaj odkryłem to mnie przerosło.Roboty od zarabania . Wyciągłem świece tam 2 setki oleju w kazdej jak to ma chodzic ? .Uszczelka puscila,juz zamowione. A co najlepsze ,nikt by chyba nie zgadl na oko po temacie.Odme rozsadzilo moze to bylo powodem jakiegos tam sporadycznego jednego szarpniecia
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
Okej jutro zmieniam. Przekaźnik gdzie jest! Jak go sprawdzić
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
Nic się nie pojawiło. Z racji tego że pompka była słaba stawiam na to. Okaże się będę informował. Lecz czekam na pomysły.u mnie w okolicy nie ma mechaników dobrych. Trzeba palcem pokazywać. Sam narazie robiłem to co mogłem a forum to złota rzecz Swoją drogą gdzie u mnie znajduje się pompka pod kanapa?którys mechanik tak powiedział
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
Witam.Mam pierwszy raz problem ze swoją audica. Jadąc sobie dziś spokojnie dodając gazu auto przerwało i zgasło. Nie chciał już zapalić. Świecił się wykrzyknik i pikal sobie. Rezerwa jest paliwa,no i wpadłem na pomysł bo Gregor mi mówił razem z vampirem ze mam słaba pompkę paliwa.(nie dawne logi dynamicznie) hmm kręcąc rozrusznikiem łapał i gasl, nagle dałem gaz i kręcę załapał. Wiec prościej mówiąc,by ułatwić sprawę.auto czasem odpali normalnie czasem trzeba pomóc dodając gazu. Pierwszy pomysł gregora immobiliser no ale sprawdzone przez mechanika niby czysty. Dodam że przeplywka nowa dv nowy. Obstawiam pompkę,świece zamówione juz bo nie wymienione od kupna auto mam 3 miesiąc. Słucham pomysłów. A i błędy były dwa przeplywki ale to są na 99 % STARE
-
a4 b5 sedan 1.8 lift zielony metalik
Piękna. Możesz przybliżyć kwestie zawiasu? ile cie kosztowała czy to komplet, ile mm obniżenia
-
Problem z xenonem polift (zbieg okolicznosci?)
wiesz rozpadl sie bo to moze jakas podrobka byla a ja mam 99% ze tak,xenon pierw sie spali nim rozpadnie-ale to moja opinia.Ja bym szukal 5000 k porzadnego
-
1.8T 150KM AEB potworne spalanie benzyny !!!
Powiedz mi jak Sprawdzaliscie przeplywke?
-
szarpie 1.8t
Logi logi to powinno się robić pierwsze bo na oko to chłop w szpitalu zmarł
-
Wymiana grilla audi a4 b5
Dobra będę działał ale jutro bo się upocilem tylko przy tym. Może po pracy coś zadziałam dam znać niedługo fotki dam avanciora ZROBIONE dzieki ! ale sie spocilem jak swinka
-
Wymiana grilla audi a4 b5
Do siebie pchać czyli na zewnątrz czy w stronę silnika bo nie rozumiem Do siebie pchać czyli na zewnątrz czy w stronę silnika bo nie rozumiem
-
Wymiana grilla audi a4 b5
Ni huhu nie da rady te metalowe spinki? Za cholerę grill siedzi jak zamurowany
-
Wymiana grilla audi a4 b5
a no tak,dobra dzieki ide dzialac
-
Wymiana grilla audi a4 b5
No to tak,nie chce nic połamac ani zrobic sobie krzywdy ale jak zdjac poprawnie gril z a4 b5 ? jak jest zamocowany czy sa jakies surby bo ja nic nie widze a na sile raczej nie chce wycigac
-
AJM 1.9TDI, 115KM, VAG 17664, 17965
tak czujnik do wymiany kumpel mial to samo,nie wiadomo czy nie bedzie trzeba turba czyscic ale najpierw czujnik zmien. Jak jedziesz to cie tak zrzuci z siedzenia przy pewnych obrotach i juz nie da sie jechac ?
-
[AGA B5] Avant z Radomia
No to wpierxxxxx ostro widzę
-
Pomocy Avant krzywo stoi
Zdjęcia?
-
mts technik tanie i pytanie
Jeżeli to sedan to odpada ciekawe gość nie odbiera Edit do sedana czyli lipa?
-
mts technik tanie i pytanie
Wiem ale przeplywke i dv zmieniałem kur co kupić teraz
-
mts technik tanie i pytanie
witam po krotkiej przerwie. Plama ! zamowilem vogtlanda,okazuje sie ze juz nie jest dostepny-przynajmniej nie w tej cenie. porponuja mi eibacha - 30 mm ale dla mnie to za wysoko 35 mm to mimimum
-
Sprawdzenie 1.8t przed zakupem za pomocą Vag-com
poszukaj kanały na logi dynamiczne,tylko one powiedza prawde
-
A4 b5 2.4 v6 quattro by Woo_Chuck
Mało zdjęć, sporo pali a nawet w ch## znajomy ma taką w a6 c5 ale nie skarży się na tak wysokie spalanie. Osttanio zawory mu się spotkały
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
Chodzi mi o te kierunki jak mniemam pierścionki. Jak je tak docieles precyzyjnie
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
w jaki sposob ja nakleiles tak rowno ?