Treść opublikowana przez hunter91
-
AEB nierówne przyspieszenie, przepustnica czy przepływa.
wymien wszystkie,wazne aby sprawne,.Ja kupilem za 100 na alledrogo 3 cewki po to by wykluczyc u siebie awarie cewek
-
AEB nierówne przyspieszenie, przepustnica czy przepływa.
mozna,ale czasem jest tak ze te cewki trzeba podmienic by miec 100 % pewnosci. To jest bardzo uciazliwe,aczkolwiek mozesz zrobic tak. Niskie obroty,najwyzszy bieg i pedal do konca
-
AEB nierówne przyspieszenie, przepustnica czy przepływa.
to ze chodzi na 3 cyl to przeplywki nie ma co brac pod uwage,podmien wszystkie cewki od sprawnego auta i zobacz jak jest
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
dopiero za tydz zawoze auto takze troche czasu jeszcze trzeba poczekac auto oficjalnie u grzeska,dopiero wrocilem do domiu.Masakra od 9.30 . kawal drogi 750 km w obie .Jeszcze dziewczyna na autostardzie sie zgubila Gregor mowił ze turbo bardzo dobrze reaguje.Nie brakuje mocy temu samochodowi,lecz gruba sprawa bedzie z tymi szarpkami,bo wczoraj tylko raz szarpla i jak testowalismy to potem nie chcial,a wrecz odwrotnie zapier**** .
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Cewka by się odzywala z wysokiego biegu ale z niskich obrotów.
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Narazie muszę kupić tunel
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
No radio ale żadnej ramki nie trzeba już? Np obudowa? Bo mam wrażenie ze coś tam brakuje
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Czy oprócz tegohttp://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=konsola+2Din+czarna&search_scope=category-18886&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-1-mt-0113 Potrzebuje coś jeszcze?
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
http://m.imgur.com/pLmKW4z Okej dzięki.tu fotę daje czyli mam 1 din tak?
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Logi byś musiał zrobić.u mnie takie przyduszenie występuje od 2 tys jak jadę jak emeryt. ANB och to dopiero zacznie się
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Jak w ogóle poznać konsole dwa din bo tu zdjęcia nie działają
-
Wiatrak Klimy
JAK włącza sie klima to włacza sie wentylator,tak to juz dziala
-
MOJE AUDI A4 3.0 V6
Jeszcze seria, a co będzie? Da się zrobić cokolwiek w wolnossaku?
-
Czerwone Audi A4 B5 1,8T AEB sedan, white pearl-alu :)
Kup hybrydowa.najlepiej u kogoś z forum. Wiem ze dev coś tam miał.
-
A4 B5 1.8t 97r. Lekkie falowanie obrotów i słabe przyśpieszenie
Napisz ile cie remont wyniosl
-
Terkotanie na ciepłym w Audi A4 B5 1.8T
Mesiach dobrze gada.nie wiem czyli wiesz ale ludzi są pazerni,taniej znaczy lepiej, ale niestety nie takie rzeczy. Swoją drogą za jedzenie kupując w super marketach produkowane szczególnie dla danego koncernu także nie jestem ale jak to mówią. Każdy się pcha gdzie taniej.sam padlem ofiarą Rzeczy części nie ori i musze kupić drugi Raz także ori i z głowy
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
Źle mierzone bo na postoju Dobra.mam dość meczarni. Auto oddaje w ręce gregora na kilka dni bądź ile będzie trzeba
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
Właśnie nie mam, jakaś damora czy coś takiego. 400 zl
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
Może to brak paliwa Szarpka jest ale pompa nowa. Ogarnę regulator bo na 5 tys obr było 3.5 max
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
Dobra jak ogarnę coś to się odezwę. nowy objaw! od 2 tys sie dzisiaj dusił nie chciał jechac Jak zmierzyć ciśnienie paliwa,ktoś może wyjaśnić krok po kroku. Gdzie wpiąć manometr ile gazu dać itd no zmierzylem cisninie i całe 3.5 bara
-
Terkotanie na ciepłym w Audi A4 B5 1.8T
Dopiero po tym jaki ci zrobią zalej motula 5w40 xcess, co do katalizatora to nie lekcewaz bo turbina dostanie luzów jak dziwka w burdelu
-
A4 B5 1.8t 97r. Lekkie falowanie obrotów i słabe przyśpieszenie
Najwyżej jeszcze turbo szlak trafi i będzie komplet ;p
-
Terkotanie na ciepłym w Audi A4 B5 1.8T
Generalnie napinacz na zimnym dobrze słychać.tu efekt odwrotny. U kumpla napinacz trochę inaczej chodził Nie chce pier**lic głupot ale to nie wałek rozrządu tak ci wali?
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
N75?
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
Oglądałeś logi moje? Turbo dobrze ponoć działa. Cewki inne są i nie są popękane.fajki? Hmm to coś długiego w Cewkach? Raczej jak zmieniałem to dobrze wyglądały.teraz pozostaje mi szukać dziur w dolocie. Tylko z tym jest problem bo fachowcy u mnie w okolicy nie potrafią sprawdzić szczelnościKompresorem ;# dziś jeden powiedział ze nie ma czasu na pierdoly