Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hunter91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hunter91

  1. hunter91 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    wymien wszystkie,wazne aby sprawne,.Ja kupilem za 100 na alledrogo 3 cewki po to by wykluczyc u siebie awarie cewek
  2. hunter91 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    mozna,ale czasem jest tak ze te cewki trzeba podmienic by miec 100 % pewnosci. To jest bardzo uciazliwe,aczkolwiek mozesz zrobic tak. Niskie obroty,najwyzszy bieg i pedal do konca
  3. hunter91 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    to ze chodzi na 3 cyl to przeplywki nie ma co brac pod uwage,podmien wszystkie cewki od sprawnego auta i zobacz jak jest
  4. dopiero za tydz zawoze auto takze troche czasu jeszcze trzeba poczekac auto oficjalnie u grzeska,dopiero wrocilem do domiu.Masakra od 9.30 . kawal drogi 750 km w obie .Jeszcze dziewczyna na autostardzie sie zgubila Gregor mowił ze turbo bardzo dobrze reaguje.Nie brakuje mocy temu samochodowi,lecz gruba sprawa bedzie z tymi szarpkami,bo wczoraj tylko raz szarpla i jak testowalismy to potem nie chcial,a wrecz odwrotnie zapier**** .
  5. Cewka by się odzywala z wysokiego biegu ale z niskich obrotów.
  6. Narazie muszę kupić tunel
  7. No radio ale żadnej ramki nie trzeba już? Np obudowa? Bo mam wrażenie ze coś tam brakuje
  8. Czy oprócz tegohttp://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=konsola+2Din+czarna&search_scope=category-18886&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-1-mt-0113 Potrzebuje coś jeszcze?
  9. http://m.imgur.com/pLmKW4z Okej dzięki.tu fotę daje czyli mam 1 din tak?
  10. Logi byś musiał zrobić.u mnie takie przyduszenie występuje od 2 tys jak jadę jak emeryt. ANB och to dopiero zacznie się
  11. Jak w ogóle poznać konsole dwa din bo tu zdjęcia nie działają
  12. hunter91 odpowiedział(a) na michalski83 temat w 1.8T
    JAK włącza sie klima to włacza sie wentylator,tak to juz dziala
  13. Jeszcze seria, a co będzie? Da się zrobić cokolwiek w wolnossaku?
  14. Kup hybrydowa.najlepiej u kogoś z forum. Wiem ze dev coś tam miał.
  15. Napisz ile cie remont wyniosl
  16. Mesiach dobrze gada.nie wiem czyli wiesz ale ludzi są pazerni,taniej znaczy lepiej, ale niestety nie takie rzeczy. Swoją drogą za jedzenie kupując w super marketach produkowane szczególnie dla danego koncernu także nie jestem ale jak to mówią. Każdy się pcha gdzie taniej.sam padlem ofiarą Rzeczy części nie ori i musze kupić drugi Raz także ori i z głowy
  17. Źle mierzone bo na postoju Dobra.mam dość meczarni. Auto oddaje w ręce gregora na kilka dni bądź ile będzie trzeba
  18. Właśnie nie mam, jakaś damora czy coś takiego. 400 zl
  19. Może to brak paliwa Szarpka jest ale pompa nowa. Ogarnę regulator bo na 5 tys obr było 3.5 max
  20. Dobra jak ogarnę coś to się odezwę. nowy objaw! od 2 tys sie dzisiaj dusił nie chciał jechac Jak zmierzyć ciśnienie paliwa,ktoś może wyjaśnić krok po kroku. Gdzie wpiąć manometr ile gazu dać itd no zmierzylem cisninie i całe 3.5 bara
  21. Dopiero po tym jaki ci zrobią zalej motula 5w40 xcess, co do katalizatora to nie lekcewaz bo turbina dostanie luzów jak dziwka w burdelu
  22. Najwyżej jeszcze turbo szlak trafi i będzie komplet ;p
  23. Generalnie napinacz na zimnym dobrze słychać.tu efekt odwrotny. U kumpla napinacz trochę inaczej chodził Nie chce pier**lic głupot ale to nie wałek rozrządu tak ci wali?
  24. Oglądałeś logi moje? Turbo dobrze ponoć działa. Cewki inne są i nie są popękane.fajki? Hmm to coś długiego w Cewkach? Raczej jak zmieniałem to dobrze wyglądały.teraz pozostaje mi szukać dziur w dolocie. Tylko z tym jest problem bo fachowcy u mnie w okolicy nie potrafią sprawdzić szczelnościKompresorem ;# dziś jeden powiedział ze nie ma czasu na pierdoly

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.