Treść opublikowana przez hunter91
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
turbo zmien badz do regeneracji bo cos tam masz zapieczone kierownice
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
No Martin szkoda ze tak wyszło ale sam jesteś sobie winien Ja wróciłem dziś od gregora. Niesamowita frajda.będę mieć wykres to pokaże.Raz Szarpanie ale potem za***rdala. Po autostradzie mega frajda.na 5 tym biegu piz*a i jedzie niesamowicie.200 to jest od tak.szkoda tylko ze jeszcze nie ogarnąłem auta ale będzie zrobione. Nie poddam się
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
To tak jak ja. Super autostrada moment
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
A Cholera wie co go boli.niby ecu ale zaś na innym nie działa dobrze. Na AWT śmigal ale na poprawnym anb nie chce. ILE masz km?
-
Grupowy Chiptuning by Gregor10.pl W Jaśle
Bez kata było by lepiej ale super ze się podobało.szkoda tylko ze Ja Nie będę mógł się pochwalić wynikiem z racji niesprawny samochodu ale graty wyniku
-
A4 b5 2.8 v6 193 słabe osiągi
Ta bmw ta a3 powinieneś wciagnac nosem a6 mogła cie pojechać bo quattro ma trochę straty
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Oj bez dystansu i lekkiej gleby się nie obejdzie
-
Stukanie po postoju podczas przyspieszania
Tak czy siak ciśnienie oleju trzeba zmierza
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
Juz chyba problem ogarnięty.Komp do wwymiany.Gregor podmienil ecu i gitara. Śmiga
-
1.8 T Anb dziwny problem do ogarnięcia
nadal nie jeszcze.bede dzis dzwonic bo nie ukrywam,auto potrzebne. Szczerze to straciłem wiarę juz w naprawę tego samochodu. Gregor to profesjonalista ale ten przypadek jest tak ze tak powiem chory ze jak szarpnie to raz a potem przez długi czas cisza i można wymieniać do woli. Nie wiem o co kaman ale znajomy w anb ma to samo dokładnie edit : Auto przejrzane wzdłuż i w szerz. Zostały dosłownie dwie rzeczy do sprawdzenia,podmiany. Komputer,ktory juz jest zamowiony jak i przepustica,ale to odpada raczej.No ale tylko to zostalo kompresja 12 Prawdopodobnie rozwiązany!!! ;-)
-
czy inna wiazka podejdzie?
Witam.z racji tego że auto moje nie daje mi spokoju myślę o ostateczności. Czy inna wiazka z 1.8 T podejdzie do mego anb? Jaka? AWT APU?
-
Sklepy tuningowe
Ale w co tych chcesz tam zainwestować? To wolnossacy silnik.z mocą nic nie zrobisz konkretnego
-
AEB nierówne przyspieszenie, przepustnica czy przepływa.
Przeplywke możesz wykluczyć.bo jest w miarę ok
-
Prośba o analizę logów 1.8T
Logi raz jeszcze trzeba będzie zrobić
-
nowe turbo a czerwony kolektor wydechowy i turbo
Logi logi dynamicznie
-
Prośba o analizę logów 1.8T
no sprawdz bo sam jestem ciekawy .Może turbo pizło,ale tak szybko ?
-
Audi A4 1.8T RWD 340km/470nm by Antek306
Może można zrobić quattro i w b5 :#
-
Wymiana tłoków na kute - 2.0 ALT
mylisz sie,wywalenie kata to nie spadek a przyrost>Wywalenie srodkowego w wolnossaku to spadek mocy
-
Wymiana tłoków na kute - 2.0 ALT
AUTOR postu nadal pisze jakby do niego nie docierało nic.Jak to moze dodac ci mocy ? ? ? kute tłoki są po to by nie popłyneły przy wiekszych mocach rzedu 300 koni(auto z turbiną) po to sie montuje kute to i tamto. To wolnossaka nie oplaca sie nie ma w ogole po co.Nic tobie to nie da.Podejrzewam ze wywaleniem kata wiecej mocy ci przybedzie jak wymiana tych tłokow. NIE OPLACA SIE WCALE.
-
Jaki olej polecacie
Ty chyba nie poważny jesteś
-
AEB nierówne przyspieszenie, przepustnica czy przepływa.
hmm logi zrob,bedziemy myslec
-
AEB nierówne przyspieszenie, przepustnica czy przepływa.
Jak kolega to 30 duchy mu styknie Czekaj,jak się nagrzeje to co?
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Pod k04 nie trzeba kolektor wymienić? Wydaje mi się ze tak. Aczkolwiek nie jestem pewien. Ko3s hybryda to bardzo dobry i częsty wybór
-
AEB nierówne przyspieszenie, przepustnica czy przepływa.
co do tego falowania,,jezeli przepustinca to mocno by falowalo nawet do 2 tys. A takie 850-900 to 1.8 T tak ma,nigdy nie trzyma rowno obrotów, Co do przepływki.Logi dynamiczne powiedza prawdę Przepływka daje tez oznaki typu szarpanie,spadek mocy itd. logi zrob
-
AEB nierówne przyspieszenie, przepustnica czy przepływa.
Tak,używane