Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hunter91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hunter91

  1. czyli lukasz jak zwykle mial racje
  2. oj obawiam sie ze lancuch szlifuje obudowe,lepiej to zdjac i sprawdzic bo moze byc tragedia co do pompy to kto ci powie czy mogla ? oczywiscie ze tak,moze byc tez kilka innych przykladow.Zmierz cisnienie,
  3. Słuchaj,zrób logi będzie wiadomo czy program czy co jest
  4. hunter91 odpowiedział(a) na noxes temat w 1.8T
    Smog?
  5. Co to za końcówki masz na wydechu?
  6. Andrzeju jakie to masz te felgi z rantem? Mogę prosić o nazwe
  7. A jak wytrzymała jednostka jest to 3.0 ?
  8. dzieki kolego,zamawiam
  9. w aso fachowcy byli od 1.8 T ale w 90 latach jak tworzyli te samochody. W aso gowniarze pracują,gówno potrafią-głowny mechanik nadzoruje tylko.Byle bylo dobrze przykrecone,daj takiemu zrobic bez kompa coś
  10. łopatki w turbinie ?
  11. hunter91 odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    innego turba szukaj.Z tym juz nic nie zrobisz
  12. hunter91 odpowiedział(a) na noxes temat w 1.8T
    nastawni wlasnie z rana sobie lubi zagrac,niestety trzeba to zrobic jezeli pytasz o cisnienie oleju nie wiem jak w twoim BFB ale powinno byc powyzej 3tys na rozgrzanym silniku 5-tka. Na wolnych okolo 2
  13. Kolego, mógłbym prosić o link jakie masz na myśli?
  14. hunter91 odpowiedział(a) na noxes temat w 1.8T
    nastawinik ? a z rana zagra sobie silnik jak zimny przy odpalaniu ?
  15. A co bardziej zapiernicza??
  16. Epc to czujnik położenia wału ?bzdura.(electronic power control) to oznacza,czyli może sugerować problem z jakims czujnikiem.masz błędy to idź w ich kierunku,a kolega wyżej niech w błąd nie wprowadza A ten błąd nie znany to błąd sondy lambdy kolego
  17. ciekawe czy w b5 da sie zrobic tak ladnie dupke na dwie rury
  18. hunter91 odpowiedział(a) na noxes temat w 1.8T
    Zmień czujnik i zapomnij o problemie
  19. Lukasz to jeden z najlepszych expertow tutaj,napisał ci ze rozrząd.a to chyba bardzo ważne prawda
  20. hunter91 odpowiedział(a) na mario1980 temat w 1.8T
    To dobrze.logi teraz
  21. hunter91 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8T
    Zależy czy będziesz robić coś więcej ale najlepiej ko3-73
  22. hunter91 odpowiedział(a) na mario1980 temat w 1.8T
    Na gorącym powinno być lepsze trochę ciśnienie zdecydowanie 3.5 to za mało.jeżeli było 11.5 na każdym to w porządku.wrzuć te logi teraz Ale to ciśnienie oleju to raczej mało ma wspólnego z ze stukowym z tego co wystudiowalem. Lecz jest równiez diabelnie ważne.tak tez może trafić silnik.
  23. hunter91 odpowiedział(a) na mario1980 temat w 1.8T
    No to jak tego nie odkryjesz to silnik na szrot pójdzie i nie będzie już w co ładować Jeżeli chcesz to zrobić,znaleźć przyczynę trzeba. Tak jak Lukas pisze,ciśnienie trzeba sprawdzić. Jakie paliwo lejesz? Silnik się nie przegrzewa? Czy tak miałeś zawsze odkąd auto masz? Rozrząd ktoś zmieniał? Możliwe ze za wczesny zapłon jest, wtedy w komorze jest za duże ciśnienie i będzie stukowe ,mogą tłoki popłynąć i korby bardzo szybko
  24. A takie pytanie,dlaczego sprzedałes 1.8 T?
  25. Nikt tobie nie da tyle,takie są realia.rocznik juz ma,niestety.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.