Treść opublikowana przez hunter91
-
Błąd 17536 - spadek mocy
czyli lukasz jak zwykle mial racje
-
Szum z tylnej części silnika ANB
oj obawiam sie ze lancuch szlifuje obudowe,lepiej to zdjac i sprawdzic bo moze byc tragedia co do pompy to kto ci powie czy mogla ? oczywiscie ze tak,moze byc tez kilka innych przykladow.Zmierz cisnienie,
-
[A4 B5 1.8T] Świeżo kupione, kilka błędów
Słuchaj,zrób logi będzie wiadomo czy program czy co jest
- zalewa przy fodaniu gazu awt
-
granatowy avant by damiana45
Co to za końcówki masz na wydechu?
-
[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej
Andrzeju jakie to masz te felgi z rantem? Mogę prosić o nazwe
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
A jak wytrzymała jednostka jest to 3.0 ?
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
dzieki kolego,zamawiam
-
S3 1.8 T epc
w aso fachowcy byli od 1.8 T ale w 90 latach jak tworzyli te samochody. W aso gowniarze pracują,gówno potrafią-głowny mechanik nadzoruje tylko.Byle bylo dobrze przykrecone,daj takiemu zrobic bez kompa coś
-
nowa przeplywka - tryb awaryjny
łopatki w turbinie ?
-
1.8T AEB 150KM Brak mocy
innego turba szukaj.Z tym juz nic nie zrobisz
-
zalewa przy fodaniu gazu awt
nastawni wlasnie z rana sobie lubi zagrac,niestety trzeba to zrobic jezeli pytasz o cisnienie oleju nie wiem jak w twoim BFB ale powinno byc powyzej 3tys na rozgrzanym silniku 5-tka. Na wolnych okolo 2
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Kolego, mógłbym prosić o link jakie masz na myśli?
-
zalewa przy fodaniu gazu awt
nastawinik ? a z rana zagra sobie silnik jak zimny przy odpalaniu ?
-
Audi S5 8T 4.2 V8
A co bardziej zapiernicza??
-
S3 1.8 T epc
Epc to czujnik położenia wału ?bzdura.(electronic power control) to oznacza,czyli może sugerować problem z jakims czujnikiem.masz błędy to idź w ich kierunku,a kolega wyżej niech w błąd nie wprowadza A ten błąd nie znany to błąd sondy lambdy kolego
-
2.7bit Ebon Schwarz
ciekawe czy w b5 da sie zrobic tak ladnie dupke na dwie rury
-
zalewa przy fodaniu gazu awt
Zmień czujnik i zapomnij o problemie
-
1.9 TDI AJM, prośba o analizę logów
Lukasz to jeden z najlepszych expertow tutaj,napisał ci ze rozrząd.a to chyba bardzo ważne prawda
-
spalanie stukowe
To dobrze.logi teraz
-
Jakiego turbo potrzebuje
Zależy czy będziesz robić coś więcej ale najlepiej ko3-73
-
spalanie stukowe
Na gorącym powinno być lepsze trochę ciśnienie zdecydowanie 3.5 to za mało.jeżeli było 11.5 na każdym to w porządku.wrzuć te logi teraz Ale to ciśnienie oleju to raczej mało ma wspólnego z ze stukowym z tego co wystudiowalem. Lecz jest równiez diabelnie ważne.tak tez może trafić silnik.
-
spalanie stukowe
No to jak tego nie odkryjesz to silnik na szrot pójdzie i nie będzie już w co ładować Jeżeli chcesz to zrobić,znaleźć przyczynę trzeba. Tak jak Lukas pisze,ciśnienie trzeba sprawdzić. Jakie paliwo lejesz? Silnik się nie przegrzewa? Czy tak miałeś zawsze odkąd auto masz? Rozrząd ktoś zmieniał? Możliwe ze za wczesny zapłon jest, wtedy w komorze jest za duże ciśnienie i będzie stukowe ,mogą tłoki popłynąć i korby bardzo szybko
-
Silver Fake S4
A takie pytanie,dlaczego sprzedałes 1.8 T?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Nikt tobie nie da tyle,takie są realia.rocznik juz ma,niestety.