Treść opublikowana przez hunter91
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Dziwne dla mnie 130 koni jedzie z przymrużeniem oka.Moment daje swoje ale pamiętajmy że moment nie jedzie tylko koniki Może za bardzo się do swojej przyzwyczaiłem i mało co dla mnie jedzie teraz. gdy miałem serię tez jakoś specjalnie 140 km w dieslu nie jechało,nie wiem.Ciężki jestem do tego tematu. Więc ze skyline 280 bi turbo zrobił wrażenie mocne na mnie,no i kolegi vampira w b6 AMB 230 koni.od dołu rakieta
-
Sztanga,Gruszka Turbiny N/75 AEB
Seria 0.6
-
WOT - World of Tanks
jak chcecie to zapraszam 0Flash
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
raczej musi byc po programie,tylko pamietaj ze nm w dieslu daje bledne odczucia w porownaniu z benzyniakiem. Ja mam auto po programie,kumpel 220 w dieslu ma bmw rekina.Bmw jezdzi sie o niebo lepiej,wciska w fotel tak ze dech zapiera a ja wypierdzielilem go o 1/2 dlugosci samochodu na odcinku 3 km. Od 20 km na godz z 2 biegu.
-
A4 B5 na superbach by Radek_siara
A prawdziwy powód?
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
16? Coś mi się wydaje ze ktoś na twoje zdanie mocno wpłynął
-
bose a subowoofer
Ale da rade podłączyć bez subwoofera? Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
-
Stukanie na wciśniętym sprzęgle
Nie ten dział,silniki benzynowe audi jakie? I tam wklej.po drugie jaki silnik wybierz do tego nagrać to musisz.
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Navi na pokładzie,teraz pytanie jakie złącze pin jest do zmieniarki Mp3 np yatur 8 czy 12 pin?
-
Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |
To te 2.0 tdi musi być albo po sofcie albo ty masz coś ze swoim.ja na serii wyciaglem nosem te 2.0 tdi do tego sam się przejechałem,tragedia dla mnie. Passat b6 to był.
-
Terkotanie na ciepłym w Audi A4 B5 1.8T
Chłopie wymieniaj napinacz i łańcuch, chyba nie wolisz robić remontu? To jest ostatni dzwonek
-
bose a subowoofer
kur* przepraszam! błąd ort.
-
Auto nie reaguje na wciskanie gazu
potencjometr w przepustinicy siadl na 100%
-
bose a subowoofer
Witam,mam zestaw bose,ale wydaje mi sie ze brakuje subwoofera.Gosc pisal ze tam sa glosniki basowe na tylna półkę to jest foto i to niby bedzie gralo bez subowoofera ?
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
A skąd wiesz ze sondę co tyle? Mi błędu nie wyświetla i dobre wskazania ma.a mam 260 tys
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Ok,a co Jeżeli wszystko zostało sprawdzone, zrobione, wymienione a nadal szarpie i ciężko pali ze w serwisie nawet nie wiedzą? Tylko anb ma ta przypadłość dziwne,prawda
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Zadzwoń do aso i zapytaj masz anb to i kosztuje tyle co napisałem
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Napinacz ori 730 zł w aso,tylko ori pamiętaj no chyba ze masz ochotę za pół roku wymienić znowu
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
400 zl to mało za komplet bo jedna ori 240 zł w aso, co do tego szarpania to u mnie też raz szarpie raz nie.mnie czeka remont Przepływ dobry ale doładowanie wydaje mi się ze mało albo nie widzę albo się nie znam Ten knoc sensor to jak się nie mylę to czujnik spalania stukowego i na bank nie znaczy to dobrze,coś jest z zapłonem i nie powinno się tak jeździć, cewki zmień i się okaże świece kiedy wymieniałes I najważniejsze, jak się nie mylę to czujnik odbiera sygnał taki jak napinacz jest uszkodzony i łańcuch wali i czujnik glupieje tak czytałem kiedyś i mi mówiono
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Nowa przeplywka za 450 zł? W takim razie nie ori
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Około 2 na wolnych powyżej 3 tys 5
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
A no widzisz ciśnienie Wporzadku a na zimnym nie słychać napinacza, na 99% niestety ale prawdopodobnie wypalone zawory może rozwiąże to problem szarpania OGLADAC W APLIKACJI YOUTUBE NIE NA STRONIE INTERNETOWEJ
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Nie bo problem jest.mógłbym to na 270 koni wziąść od gregora ale musiało auto by zostać na tydz.ja tyle czasu nie mam. panowie intercooler z passata b5 1.8 t podejdzie ? belke wypierniaczam,tzn ucinam Hello Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka Posłuchajcie tego coś stuka ale wydaje mi się ze to nie napinacz 1.8 T coś stuka: A i koniecznie obejrzyjcie w aplikacji YouTube na smartphone bo na zwykłej stronie dźwięk jest inny dziwne. Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
A ja pierniczki to,jadę do gościa 190 km i mi to ogarnie
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Mam pytanie. Mam wszystko juz,całe dwa din Z radiem sypmhony. Kupuje navi plus dx,czy to będzie działać normalnie czy trzeba piny przerabiać jakieś adaptery kupić? Pomocy