Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hunter91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hunter91

  1. Dziwne dla mnie 130 koni jedzie z przymrużeniem oka.Moment daje swoje ale pamiętajmy że moment nie jedzie tylko koniki Może za bardzo się do swojej przyzwyczaiłem i mało co dla mnie jedzie teraz. gdy miałem serię tez jakoś specjalnie 140 km w dieslu nie jechało,nie wiem.Ciężki jestem do tego tematu. Więc ze skyline 280 bi turbo zrobił wrażenie mocne na mnie,no i kolegi vampira w b6 AMB 230 koni.od dołu rakieta
  2. Seria 0.6
  3. jak chcecie to zapraszam 0Flash
  4. raczej musi byc po programie,tylko pamietaj ze nm w dieslu daje bledne odczucia w porownaniu z benzyniakiem. Ja mam auto po programie,kumpel 220 w dieslu ma bmw rekina.Bmw jezdzi sie o niebo lepiej,wciska w fotel tak ze dech zapiera a ja wypierdzielilem go o 1/2 dlugosci samochodu na odcinku 3 km. Od 20 km na godz z 2 biegu.
  5. A prawdziwy powód?
  6. 16? Coś mi się wydaje ze ktoś na twoje zdanie mocno wpłynął
  7. Ale da rade podłączyć bez subwoofera? Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
  8. Nie ten dział,silniki benzynowe audi jakie? I tam wklej.po drugie jaki silnik wybierz do tego nagrać to musisz.
  9. Navi na pokładzie,teraz pytanie jakie złącze pin jest do zmieniarki Mp3 np yatur 8 czy 12 pin?
  10. To te 2.0 tdi musi być albo po sofcie albo ty masz coś ze swoim.ja na serii wyciaglem nosem te 2.0 tdi do tego sam się przejechałem,tragedia dla mnie. Passat b6 to był.
  11. Chłopie wymieniaj napinacz i łańcuch, chyba nie wolisz robić remontu? To jest ostatni dzwonek
  12. kur* przepraszam! błąd ort.
  13. potencjometr w przepustinicy siadl na 100%
  14. Witam,mam zestaw bose,ale wydaje mi sie ze brakuje subwoofera.Gosc pisal ze tam sa glosniki basowe na tylna półkę to jest foto i to niby bedzie gralo bez subowoofera ?
  15. A skąd wiesz ze sondę co tyle? Mi błędu nie wyświetla i dobre wskazania ma.a mam 260 tys
  16. Ok,a co Jeżeli wszystko zostało sprawdzone, zrobione, wymienione a nadal szarpie i ciężko pali ze w serwisie nawet nie wiedzą? Tylko anb ma ta przypadłość dziwne,prawda
  17. Zadzwoń do aso i zapytaj masz anb to i kosztuje tyle co napisałem
  18. Napinacz ori 730 zł w aso,tylko ori pamiętaj no chyba ze masz ochotę za pół roku wymienić znowu
  19. 400 zl to mało za komplet bo jedna ori 240 zł w aso, co do tego szarpania to u mnie też raz szarpie raz nie.mnie czeka remont Przepływ dobry ale doładowanie wydaje mi się ze mało albo nie widzę albo się nie znam Ten knoc sensor to jak się nie mylę to czujnik spalania stukowego i na bank nie znaczy to dobrze,coś jest z zapłonem i nie powinno się tak jeździć, cewki zmień i się okaże świece kiedy wymieniałes I najważniejsze, jak się nie mylę to czujnik odbiera sygnał taki jak napinacz jest uszkodzony i łańcuch wali i czujnik glupieje tak czytałem kiedyś i mi mówiono
  20. Nowa przeplywka za 450 zł? W takim razie nie ori
  21. A no widzisz ciśnienie Wporzadku a na zimnym nie słychać napinacza, na 99% niestety ale prawdopodobnie wypalone zawory może rozwiąże to problem szarpania OGLADAC W APLIKACJI YOUTUBE NIE NA STRONIE INTERNETOWEJ
  22. Nie bo problem jest.mógłbym to na 270 koni wziąść od gregora ale musiało auto by zostać na tydz.ja tyle czasu nie mam. panowie intercooler z passata b5 1.8 t podejdzie ? belke wypierniaczam,tzn ucinam Hello Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka Posłuchajcie tego coś stuka ale wydaje mi się ze to nie napinacz 1.8 T coś stuka: A i koniecznie obejrzyjcie w aplikacji YouTube na smartphone bo na zwykłej stronie dźwięk jest inny dziwne. Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
  23. A ja pierniczki to,jadę do gościa 190 km i mi to ogarnie
  24. Mam pytanie. Mam wszystko juz,całe dwa din Z radiem sypmhony. Kupuje navi plus dx,czy to będzie działać normalnie czy trzeba piny przerabiać jakieś adaptery kupić? Pomocy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.