Treść opublikowana przez hunter91
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Gość rozbita sprzedawał a ja grzecznie po prosiłem o Lotke. Pasują idealnie.Nie wiem albo ori albo wysokiej jakości zamiennik. Juz dałem do malowania. Enczu mnie przekonał
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
sprzedam 15 zimowe stalowki z ori kopakami Kupie wiązkę bose a6 c5 Kupiłem lotke na klapę, powiem tak.Nie mam pojęcia czy to ori rs4 b5 lecz pasuje idealnie .... jutro foty MALOWAĆ CZY NIE O TO JEST PYTANIE.? Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
No to u cb jest moc.masz ko3 s? Ja założyłem hybryde i musze zrobić korektę.mam aktualnie 148 mg. No jak widać u cb większy co o czymś świadczy. No ale wszystko przedemna
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Przepływomierz dokładnie. Pomiar. Ale nie wiem czy w dieslu to tak samo działa
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
No i to jeszcze na feldze 18. Ciekawe a zarazem dziwne.jaki masz przepływ herbata? I ty radzi
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
ile te kory znoszą?
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Ale widzę ze nm sporo znosi ten afn
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Twój niut mnie naprawdę ciekawi, wciska w fotel z każdego biegu co
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Ciekaw jestem jak 1.8 T. 200 konne vs twoje wypadnie.bo widzę ze auto lata jak szalone.ta są 18 koła? Pozdrawiam
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Ok ok jestem pierwszy Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
wandej jak bedziesz sprzedawal to ja jestem pierwszy :F
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Pogoda ma być na 10 plus.szkoda zimowych opon
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Ja ostatnio jak wjeżdżaLem do znajomego do garażu to progiem tak zapierdzielilem ze nie wiedziałem czy wysiadac z auta czy dzwonić po lawete
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Kur a mówili że się nie da takich wydechow zrobic
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
To lato było jedno z najgorętszych od lat btw Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 sedan 1995 | rolki RS6 | dystanse 20mm | h&r -30 mm | Bose | kubełki | kiera S | mała sesja str.11
W Polsce jest zimniej niż cieplej? ,teraz właśnie jest na odwrot
-
[RS4 ASJ] RS4 B5
wiem tylko ze ja sobie kupie s4 b5 na pewno
-
[B5 APR] Quattro Avant
Te ringi miałeś juz czy dukupiles? (licznik)Jak tak daj linka gdzie.
-
[RS4 ASJ] RS4 B5
Ja tam się nie znam,ale ta cena mocno przesadzona
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Zwariowałem
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Co to tez s4 b6? Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Rs4 b7
-
[A4 B6] Granatowy Avancior RNS-e/Kiera A5/Carbon/320/Czarny sufit
Kędzierzyn na OKL rejestracji? Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B6] Granatowy Avancior RNS-e/Kiera A5/Carbon/320/Czarny sufit
Kolego skąd dokładnie Jesteś?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
a po co zmieniac " ?