Treść opublikowana przez hunter91
-
A4 b5 szarpanie na niskich obrotach.
Skoro po odpieciu przeplywki nie ma różnicy to od tego bym zaczął, tylko ori. Co do świec to uszczelka puściła i tam olej wtedy się dostaje
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Jaka to opona na tym avusie.?
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
Ja bym malował
-
Zimowo a4 b5 by fazi
Ale chłopaka gorąco przywitaliscie.Do autora,wnieś poprawek co tam chcesz modzic w aucie itd i będzie można pozostawić temat
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Ja też odkładalem na bixy aż pewnego dniach przestał xenon się jeden zapalac no i po dwóch tygodniach wpadły bixy z nowymi xenonami.. Trochę trzeba wydać ale warto
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
poka jak to jedzie :
-
JakI najlepszy silnik 1.8T
Awt jest droższy, Aeb,ajl,anb,APU 740 zł aso
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Dajcie znać kiedy będziecie zeby tego było mało,to trzyma mi hamulec przedni lewy no by to cholera jasna wziela !!!
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
H&R to jest profesionalny zawias. bardzo dobrze sie sprawuje,jest dość twardo ale na drziurach sie odczuwa,na wybojach nie radze jezdzic z pelnym brzuchem. Jest naprawde pro. Seria byla 1 BA lecz z przodu mialem 1BE a z tylu BA i mozna to zobaczyc na pierwszej stronie ze przod nisko,tyl wysoko. Generalnie ten HR bede sprzedawać niedługo.Może jesteś chętny ? przyjedziesz to dam ci sie przejchac na nim. Tylko ze u mnie drogi są płaskie lecz pojedziemy w jedno miejsce CI pokaże jak sie zachowuje. Brakuje tylko rozporki górnej,no i dolna jest pogięta trochę. wiem ze da sie 280 mm na tył założyc ale to mnie jakos nie motywuje.Poszalałbym wtedy na pewno.
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
u mnie tez nie odpuszcza bo po postuju czuc ze trzyma ,dopiero puszcza przy ruszeniu. Ja kupuje wszystko nowe,zaciski,tarcze klocki no nawet plyn zmienie. Ale to najpierw ty i twoj szwagier musicie do mnie wbić
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Jaszczur a jaka posiadasz aktualnie moc?
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Łukaszku ja Twoje B6 bym widział z takim minimum to: porządne końcówki wydechu s-line zewnętrzny lotka na klape środek masz idealny jak dla mnie .Kolor auta też. EDIT: Ożesz bym zapomniał! Koło! najlepiej 19 ale 18 będzie też dobrze
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
320 będę zakładał ale na sezon 2017.312 wpadną niedługo. W tej chwili będzie robiony silnik ,lokalizacja dlaczego płyn mi ucieka,niby mało ale jednak.Muszę skończyć stage 2 ,ogarnąć pakiet zimę, przegub zmienić i kilka małych i większych spraw. Także chwilowy zastój iż teraz tez pracuje na dwie zmiany w ciągu dnia 4 h z rana na gospodarce i od 14 w firmie. Dajcie przyklady jakiś fajnych wzorow 16 cali felg na zime
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Tak,każdy odradza zamienniki.musze zamówić ori .Nawet mechanik mówił by ori wow
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
watpie bo musze ogarnac jeszcze to zanim zrobie napinacz. Teraz mam dylemat,napinacz ori chyba trzeba kupic....
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
narazie odpuszcze 320 i dam 312 bo musze zmienic napinacz,plyn cos mi zaczal uciekac.Parodia normalnie,wszystko na raz. Co do 312 to trzeba inne zaciski czy tylko jarzma wystarczy zmienic ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
okej,sprawa sie wyjasnila -tak jak podejrzewaliscie jest to wina tarczy,do tego kolo mi przesakkuje podczas skretu i okazalo sie ze przegub. Co do 320 co trzeba ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Hamowalem juz z240 do 0 i się nic nie działo.po drugie dziś od wielu dni nie jechałem taka prędkością i zęby to było co chwile jeszcze. Myśle że jednak dam do sprawdzenia Jak się okaże że tarcze, to zmieniam na 312. Odrazu
- Gigantyczne bicie
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
jak sprawdzic te tarcze ? łożysko by bylo slychac,huczalo by wydaje mi sie
-
Gigantyczne bicie
mysle ze jak by byl luz to by pukalo i by to bylo odczuwalne caly czas a tu powyzej 150 km na godz jak ostro hamuje to sie tak dzieje,teraz testowalem 120 km jechalem i nic nie bilo. Dlatego zastanawia mnie co jest do cholery.Tarcze jak sprawdzic ?
-
Gigantyczne bicie
Głupi słownik w telefonie sam zmienia wyrazy,a co do szkoly to skończyłem bardzo dobra.
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Masakra, tak szybko?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka od jakiegos czasu pracuje na dwa etaty by w końcu zrobić pare rzeczy na raz Napinacz i łańcuch w poniedziałek będę zamawiać.Miska leci w dól i zobaczymy co tam siedzi,może resztki ślizgów...Generalnie przygotowuje auto pod stage 2. Miejmy nadzieje ze panewki w dobrym stanie Mały problem Podczas hamowania z dużej prędkości czyli 180 zacząłem mocno hamować i tak zaczęło bić ze kierownicę ciężko utrzymać . Od 100 km/h tego nie ma.tarcze i klocki pół roku temu zmieniłem. Czy mogła być było to Inna przyczyną niż krzywą tarcza?
-
Gigantyczne bicie
Podczas hamowania z dużej prędkości czyli 180 zacząłem mocno hamować i tak zaczęło bić ze kierownicę ciężko utrzymać. Poniżej 100 km tego nie ma.tarcze i klocki pół roku temu zmieniłem. Czy mogła być było to Inna przyczyną niż krzywą tarcza?