Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hunter91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hunter91

  1. Z chęcią bym sprawdził czy to b5 miało 330km
  2. Możesz krótki opis przedstawić?
  3. Czy twoje radio ma wyjścia rcaa ? Chyba nie co,jak podłączyłes sub ?
  4. Zawsze możesz wsadzić 2.7.... ☺ Aaa to fwd poebalo mi się
  5. http://moman.pl/audi-a4-s4-wzor-rs4-b5-alu-ramki,298,410.html Te wyglądają jak ori
  6. Ja mam hella intemo plus koito właśnie i jest kox
  7. Nigdy nie wiadomo co sie moze wydarzyc Mialem ochote obecny motor do koksic. Trafil sie nowy tzn z mniejszym przebiegiem to na spokojnie go przygotuje na wiecej niz obecny.Ale to na pewno odlegly plan. Silnik silnikowi nie rowny,tak samo tuner.Jeden korbe wypluje juz np przy 180KM,a inny na 250KM bedzie latal Brakuje mi juz mocy,a teoretycznie mam zapas w wiekszosci osprzecie.I jestem bardzo ciekaw ile by jeszcze ugral w Pl jest kilka sztuk AFN po około 280 km
  8. hunter91 odpowiedział(a) na Golden05 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Piękny kolor,trochę się dopiesci i będzie pięknie się prezentować
  9. pieknie autko wyprowadzone na odpowiednia droge.dobrze ze rezales pierw wyglad,bo jak bys zaczal modzenie mocy to do teraz pewnie nie wygladala by tak bo widzisz,z moca jest tak ze wystarczy raz sprobowac a potem tylko leci z gorki
  10. Jak się nie mylę to 600 zł .tez na allegro jest. Do bose sub jeszcze jeden można dołożyć i będzie wyśmieniciePS. Do sedana tez jest za 300 zl
  11. Mateusz gdzie kupiłeś fmica? Orurowanie tez masz?
  12. Te lusterko coś mi nie przypasowalo.Dawał rade swoim 2.5 tdi.
  13. Moje 2.5 v6 TDI Hmm.jaka moc? Ale szczerze lusterko nie wygląda jak te w b6 .
  14. Jaka moc ma to rs3 ? I co was KAMEROWALO?
  15. Na allegro za 300 zł masz do sedana i do avanta
  16. A to nie będzie tak ze stożek będzie ciągnął ciepłe powietrze z silnika i reszty można się domyśleć.
  17. O to to to! Podoba mi się ten pomysł ☺
  18. Jestem ciekaw ile będziesz miał przy 5 tys obrotów wiec teraz
  19. Nie przelicza się e na zł mieszkając w de ,wspominałem o tym.
  20. Taniej i wyjdzie zrobić w pl nawet z przyjazdem i nazat. No ale wiadomo nie przelicza się e na zł mieszkając w de,bo to tak jakby 1300 zł, zarabiając w de 2000 euro to jak w pl 2000 zł ,tyle że paliwo wychodzi lepiej . A to ze na 285 koni zrobią to zależy od twoich wtryskow w 50% .
  21. Tylko te pierwsze b8 w 2.0 Tfsi wciagaly więcej oleju jak paliwa ☺
  22. Rotory nie pasują do b5 moim zdaniem,stare kolo te na przodzie cxy jak je tam nazywasz wygląda ładniej. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.