Treść opublikowana przez hunter91
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Mogę dawać jej i na mocy nie traci,zaplony spadły prawie do 0 z 5 st i to juz samo daje przyrost.wydaje mi się ze jest późniejsza reakcja na gaz ale będzie większe turbo i będzie kepszy flow ,ta hybryda dmucha 1.3 potem 0.9 czyli jak K03s ale fajnie gwizda chociaż i kute kolo niby .najbardziej jara mnie stozek ,zapomniałem co to radio i te śmieszne audio w moim aucie .nie muszę słuchać tego bo jeżdżę z opuszczonymi szybami.polecam jak najbardziej jest to super sprawa,dźwięk jest mega .domyślam się co będzie jak założę hybryde która będzie wstanie utrzymać 1.5 bara prawie do końca ...
-
[B5 ANB] Grafitowy Avant
Kiedy jakiś soft?
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Korekta jak najbardziej wskazana bo warto by bylo wykorzystac potencjał tej sprezarki
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Oslona własnej roboty zrobiona. Dp owinety Ic schowany i zmieszczone wszystko Moduł zapłonowy przykrecony by chlodzilo coś tam bo wisial Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka Na dole zagiete odpowiednio by przekręcić na śruby do podluznicy Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
zasłona dymna Była?
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Nowe sprzęgło masz i się ślizga ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Co dokładnie chcesz wiedzieć ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Ogólnie kupiłem filtr gabkowy pipercross a do tego tip i fmic jutro lądują na samochodzie .mam nadzieję na ten dźwięk,który chce uzyskać -osiągnę .Jutro foto relacja Dziś dzialalem z fmic i tip jutro więcej fot. Stożek to super sprawa,zapomialem co to radio .Musze osłonę jeszcze zrobić. Ogólnie bez zaje*istej roboty kumpla nie było by tego wszystkiego Stage 2 zrobiony Stage 2+ in progress Plany na stage 2 + Wydech Turbok03 z wirnikiem od rs6 Sprzeglo
-
Błękitne A4 B5 Quattro
Wydaje mi się ze 18 za małe Koło . Albo gwint i niżej załatwi sprawę albo 19
-
Błękitne A4 B5 Quattro
Nie stoi tak samo Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka Przykład.zobacz jaki u niego prześwit prześwit jaki u mnie prawie wcale Widać gołym okiem Dobra ok nie zrozumiałem sarkazmu ☺
-
Błękitne A4 B5 Quattro
U mnie przód i tyl siedzi tak samo ale ja mam cały kit ale bydzie gwint ☺ Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka Swoją drogą ktoś wie jaka średnicę Maja te dekielki bo chce czarne kupić
-
Błękitne A4 B5 Quattro
Ogólnie same springi do standardowych amortyzatorów to nie jest dobry pomysł . Mój h&r jest równy przód i tyl
-
[B5 ANB] Grafitowy Avant
Czyli miałem dobry pomysł na to ☺ Gdzie kupiłeś ta siatkę?
-
Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
Spoleruj go troszkę bo swoje odleżał
-
Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
A grill mój doszedł?
-
Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
No i elegancko
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
- Błękitne A4 B5 Quattro
No u mnie dużo lepiej usiadło a ja mam H&R- [B5 ANB] Grafitowy Avant
Dp owijales na aucie czy sciagales?- Błękitne A4 B5 Quattro
Gwint- [B5 ANB] Grafitowy Avant
No elegancko ale schowany wyglądał by lepiej ewentualnie jakieś plastry miodu zrobić Ala siatkę tAką To jest 230 fmic ?- [B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Dzięki Panowie- [B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
No właśnie dziwne nie- [B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Ciekawe jaka spełnia to funkcje . Druga sprawa mam zdjęcia zderzaka i pytanie czy to jest od s4 ? Bo brakuje mi tego lekkiego poszerzenia na bokach Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka - Błękitne A4 B5 Quattro