Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hunter91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hunter91

  1. Mogę dawać jej i na mocy nie traci,zaplony spadły prawie do 0 z 5 st i to juz samo daje przyrost.wydaje mi się ze jest późniejsza reakcja na gaz ale będzie większe turbo i będzie kepszy flow ,ta hybryda dmucha 1.3 potem 0.9 czyli jak K03s ale fajnie gwizda chociaż i kute kolo niby .najbardziej jara mnie stozek ,zapomniałem co to radio i te śmieszne audio w moim aucie .nie muszę słuchać tego bo jeżdżę z opuszczonymi szybami.polecam jak najbardziej jest to super sprawa,dźwięk jest mega .domyślam się co będzie jak założę hybryde która będzie wstanie utrzymać 1.5 bara prawie do końca ...
  2. Kiedy jakiś soft?
  3. Korekta jak najbardziej wskazana bo warto by bylo wykorzystac potencjał tej sprezarki
  4. Oslona własnej roboty zrobiona. Dp owinety Ic schowany i zmieszczone wszystko Moduł zapłonowy przykrecony by chlodzilo coś tam bo wisial Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka Na dole zagiete odpowiednio by przekręcić na śruby do podluznicy Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
  5. Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
  6. zasłona dymna Była?
  7. Nowe sprzęgło masz i się ślizga ?
  8. Ogólnie kupiłem filtr gabkowy pipercross a do tego tip i fmic jutro lądują na samochodzie .mam nadzieję na ten dźwięk,który chce uzyskać -osiągnę .Jutro foto relacja Dziś dzialalem z fmic i tip jutro więcej fot. Stożek to super sprawa,zapomialem co to radio .Musze osłonę jeszcze zrobić. Ogólnie bez zaje*istej roboty kumpla nie było by tego wszystkiego Stage 2 zrobiony Stage 2+ in progress Plany na stage 2 + Wydech Turbok03 z wirnikiem od rs6 Sprzeglo
  9. Wydaje mi się ze 18 za małe Koło . Albo gwint i niżej załatwi sprawę albo 19
  10. Nie stoi tak samo Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka Przykład.zobacz jaki u niego prześwit prześwit jaki u mnie prawie wcale Widać gołym okiem Dobra ok nie zrozumiałem sarkazmu ☺
  11. U mnie przód i tyl siedzi tak samo ale ja mam cały kit ale bydzie gwint ☺ Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka Swoją drogą ktoś wie jaka średnicę Maja te dekielki bo chce czarne kupić
  12. Ogólnie same springi do standardowych amortyzatorów to nie jest dobry pomysł . Mój h&r jest równy przód i tyl
  13. Czyli miałem dobry pomysł na to ☺ Gdzie kupiłeś ta siatkę?
  14. Spoleruj go troszkę bo swoje odleżał
  15. A grill mój doszedł?
  16. No u mnie dużo lepiej usiadło a ja mam H&R
  17. Dp owijales na aucie czy sciagales?
  18. No elegancko ale schowany wyglądał by lepiej ewentualnie jakieś plastry miodu zrobić Ala siatkę tAką To jest 230 fmic ?
  19. Ciekawe jaka spełnia to funkcje . Druga sprawa mam zdjęcia zderzaka i pytanie czy to jest od s4 ? Bo brakuje mi tego lekkiego poszerzenia na bokach Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.