Treść opublikowana przez hunter91
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak się rozleci to założy się jakies td05 na strokerze Każdy powininen wiedziec ze hybrydy to ryzyko i sa na pewno mniej zywotne niz jakies porzadne turbiny,no chyba że dmucha sie tyle co seria badz ciut wiecej no ale rola hybrydy jest taka ze prawie na maxa kazdy dmucha
-
1.8T AMB 150 HP -> Warto stożek + szukam kogoś z okolicy Leszna na wirusa
po wsadzeniu dp i tak trzeba usunac sonde diagnostyczna bo bedzie check swiecil.
-
Podwójny wydech w B5 ośka
I jak tam ?jakieś kroki do przodu są ?
-
Turbo z BEX do ANB
jeżeli masz anb to bedzie pasowac wszystko,panu pewnie chodziło o wyjscie sai a w anb jest takze k03s pasuje bez problemu i na 220 km starczy
-
1.8T AMB 150 HP -> Warto stożek + szukam kogoś z okolicy Leszna na wirusa
jezeli zalezy ci na ciszy to nie wrzucaj stozka ,turbo benzyna brzmi calkiem inaczej niz wolnossak. Po 2 stożek to przedewszystkik porządna osłona termiczna,przydał by sie do tego jakiś nadmuch powietrza jak np w ori jest zrobione..Po 3 dp warto było by owinąć jak bedzie stożek. Po wymianie z kata na dp nie zauważyłem różnicy akustycznej,ew troche bardziej basowy dzwiek. Zmiany są tylko pozytywne.Jeżeli cię stać to sportowy kat możesz założyć. 180 km to silnik przyjmie bez zająkniecia ale po drodze w tak starym aucie to na pewno musisz wymienic sporo rezczy,tym bardziej jeżeli chcesz stage 2 robic jak rozumiem tj.fmic,wtryski,turbo,wydech itp Przepływomierz pewnie do zmiany już sie nadaje,sprzegło kiedyś sie podda,swiece wypadało by zmienic,zawór dv z pewnościa a turbina na 180 km da rade pewnie ale jak długo. a i to jest na pewno ANB a nie AMB AMB to amerykaniec z modeli b6
-
1,8T BEX pomoc w ogarnięciu
Przeplywka mierzy za mało ,do tego masz spore cofanie Zapłonow.wręcz stukowe spalanie . Turbo tez nie dmucha jakoś specjalnie bo tylko 0.4 bara a w BEX w całym zakresie ma być 0.6 .jakie były błędy I jakie wróciły po skasowaniu?
-
Silnik 1.6 Audi a4 b6 kilka pytań
Nie da się.
-
Trakcja po wirusie.
Każda oska będzie lepiej szła powyżej 120 kmh na godz quattro ms spore straty na napędzie a oska robi zamiot dosłownie powyżej tych prędkośći
-
Co to za felga?
dziekuje
-
Co to za felga?
Pilne Co to za felga Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
AVJ prośba o ocene logów
W intercarsie pewnie ale dzwon do aso i pytaj .
-
Proszę o analizę logów 1.8t ANB
Załóż fmica cf na pewno spadnie . Daj loga 115 plus 118
-
Kompletny wydech
Miał ktoś styczność z tym wydechem ? Niestety mój ori wydech przy obecnej mocy i niemieckiej autostradzie przeszedł na emeryturę a bardziej na rentę i postanowił się rozsadzic. http://lowride.pl/index.php?p159,audi-a4-b5-sportowy-uklad-wydechowy-2-5-grupa-a
-
[1.8T AVJ] Zwiększone spalanie po wstawieniu DP - prośba o analizę logów i pomoc
Fajna renomaa.zostawić auto które stuka prawie . 10 st przy tak słabym programie to jest tragedia.
-
AVJ prośba o ocene logów
Przeplywka mało pokazuje nadal Tylko ori wchodzi w grę .
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Daj porządna przetwornice to zobaczysz różnice Nie wpada to w niebieskie światło ? Czyli w deszczowe dni nic nie widać ? ☺
-
Audi S5 8T Lift
A kolega sie wczoraj urodził? Świętoszek sie znalazł i nigdy takiej sytuacji nie miał? Widac ze nigdy nie miałeś do czynienia z dużym silnikiem i nie wiesz ze takie 200 w S4 zbytnio nie czuć bo to prędkość przelotowa. S5 333ps a lambo 610ps. Nie ma co porównywać lambo to juz supercar. ale to s5 chyba lepiej jedzie jak s4 ,które miałeś . ?
-
Audi S5 8T Lift
bienek jaka to ma moc to s4 twoje teraz ? 333 km ? te lambo mialo chyba z 500 co ?
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
nie wiem.Jak nie bede w pracy to podjade ale to sie okaze. Watpie ze ugrasz na k03s taka moc,wrecz stawiam na 90% ze nie da rady.Jak k03s utrzyma 1 bar do konca to bedzie dobrze,ale watpie szczerze. Tak by zrobic taka moc to przynajmniej 1.1 musi trzymac do konca.
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Zależy do jakiej mocy chcesz .większe hybrydy to jest konieczna korekta a szczególnie fmic i reszta,wtryski sprzęgło,pompa paliwa .drogie to są rzeczy . Jesteś z Opola , w sumie masz nirdsleko do mnie to byś porównał auta i jak to wciąga a zarazem wyciąga kasę ☺. Genralnie pytanie do jakiej mocy .Większe turbo późno wstaje ,tzn później wstanie niz np ori czy słynna ko3s.Ko3s jest najlepszym rozwiązaniem do miasta i w sumie nie tylko wiadomo .Ja mam wielką hybrydke i nawet mnie zaskakuje jak ona wstaje ale to się okaże po korekcie bo przeladowuje i jeżdżę powoli .Kwestia wysterowania bądź ustawienia gruchy ,okaże się .są różne firmy ,ja mam od radka-turbo.wpisz w Google . Turbospec,perunturbo .Kwestia portfela .
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Nie baw się w półsrodki bo to szkoda hajsu.Pakuj porządna hybryde.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To turbo dobrze wstawalo ale góra była niczym k03s ☺
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To turbo od Dev to jest ode mnie które odesłałem gościowi a on wysłał je jak widać dalej .ogólnie to d*py nie urwie bo logi nie kłamały
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Hehe moje turbo polecialo az nad morze . U mnie siedziało dwa dni.oj ciężko będzie 250 zrobić na niej
-
[a4 b5] 1.8T Wydech z głową
U mnie końcowy wydech rozerwało