Treść opublikowana przez hunter91
-
Przepływomierz AEB pytanie
Orginalnie jest w obudowie. Poka fote
-
Brak reakcjji na gaz,nie odpala z kluczyka,brak oświetlenia
Witam.a4 b6 2.0 alt znajomego. Podczas jazdy aauro nagle zaczęło szarpać i zgasło,od tamtej pory auto nie odpala z kluczyka tylko na popych,auto chodzi niereowno,obroty faluja i jest brak reakcji na gaz.Światło mijania święci tylko jedno bardzo słabo .Brak oświetlenia licznika,tylko diody.Sterownik sypie błędami takimi: Ja podejrzewam że któryś przekaźnik,pod ecu,ewentualnie samo ecu ma jakiś problem choć wątpię bo normalnie łączę się z vagiem. Sprawdzałem sonde i stoi w miejscu maf pokazuje kosmiczne wartości .Brak możliwości adaptacji przepustnicy i innych Zapłonu nie wypadają .cf poziom 0.0 ale nie wiem czy jeżeli jest taka awaria to dobrze w ogóle to działa
-
Cisnienie oleju na niskich obrotach
Dokładnie, czujnik nic do tego nie ma .manometr chyba nie kłamie. Najpierw miska w dół i smog sprawdzić
-
Cisnienie oleju na niskich obrotach
U mni silnik avj i wyglada to tak:Mocno nagrzany silnik Obroty jałowe ok 0.8bara 2000obr. Ok 2,6 bara 3500obr. Ok 3,6 bara Czy aby to cisnienie na jalowym nie za niskie? Niskie w każdym zakresie ,który podałeś. Pompa,smog zatkany.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nie masz modułu sterującego na jaki % ma swiecic ? Myślałem ze masz. Ja mam 30% minimum i jakoś za mocno to świeci Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka Nie masz modułu sterującego na jaki % ma swiecic ? Myślałem ze masz. Ja mam 30% minimum i jakoś za mocno to świeci Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi,z jaką mocą świeci Tobie ten drl ?
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
Zapytaj żony
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Nie ma problemu ,przynajmniej raz w tyg jestem w Opolu ale zapraszam do siebie Robiłem w Opolu w K sporcie Znam chłopaków dobrze i są naprawdę profesjonalni .już mam dwie hamownie gratis Cholera wie ile ten kit ma naprawdę ale dobrze siedzi na 18 kole .Jet to naprawdę profesjonalny zawias i dobrze się jeździ .Loga z turbiny masz na poprzedniej stronie 1.3 do 6 tyś potem trochę spada z racji wtryskow Wydech jest na dwóch przelotowych tlmunikach ale film wcale nie oddaje tego efektu
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Zawiodłem sie jak filmik obejrzałem pierwszy raz... prawie wcale trlefon nie potrafi nagrać dźwięku jaki jest naprawde
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Wtryskiwacze są na styk dosłownie. 380cc
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
ja nie dowierzam normalnie jak to drze pape. To jest jakas masakra xD tak morde drze ze koledzy mysleli ze to motor zapierdziela. NAgram cos na pewno ale w srodku ciezko wytrzymac jest Obiecane filmy Ogólnie to takie nagrywanie telefonem to nie to samo https://youtu.be/haAzMFh08Kg https://youtu.be/DlI9Gh_BURg
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5422980446Zdjęcia wydechu kiepskiej jakości ,wszystko 3 cale Drze pape strasznie dwa przelotowe magnaflow .We wtorek wykres finalny .przed wydechem było 250 i 370nm Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
No właśnie juz pisałem z użytkownikiem tego forum i tak jak piszesz wiazka musi być dorobiona Witam. Auto można powiedziec że jest zestrojone finalnie.Wydech będzie w sierpniu,tylko nadal się zastanawiam czy będę robić na dwie strony .Spore koszty jak na dwie. Sprzęgło przeszło na emeryturę a raczej na rentę i wpada z AWX. Lotka i zderzak esy tyl wpadnie niedługo. Do tego postanowiłem ze zrobię Chłodnice oleju Nadmuch jakiś na filtr stozkowy Hamulce... Gwint jakiś wpadnie i opony jakieś klasy Premium w odpowiednim rozmiarze . Dzieje się powoli coś coś Wpadła lotka z rs4 ,pasuje idealnie ale fotograf ze mnie marny... Zamontowalem coś grającego grającego koncu ,ori granie to porażka ...samo dolozenie suba pomaga Do tego wpadł moduł swiatelek na 30% i coming leaving Home. Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka Tak swieci,po urchomeniu samochodu .Moduł wykrywa napięcie 13.2 A tak działa COMING LEAVING HOME Jeszcze tylko jakieś porządne ledy DLA CIEKAWYCH LOG BOOSTU http://vaglog.pl/log_268048.html Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka Edit Panowie ,potrzebuje nr części i co włożyć by byl komplet jednomasu do mojego samochodu.tj.co mam kupić itd
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
Czekamy na linka ?
-
[B6 AWX] szary Avant S line by arturek fotele skóra/speed B7, felga 19", sprężyny Eibach Sportline, dużo zdjęć
Witaj.bardzo ładna b6.Kolego gdzie kupiłeś takie żarówki h7 ? Dasz linka ?
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
Kolego jakie masz żarówki ,ledy w drogowych ? Dasz może linka ,bądź nazwę ?
-
[ANB] Logi dynamiczne - prośba o ocenę.
Doładowanie jak najbardziej jest dobre ,takie coś to nie ma czym się przejmować . Rob soft i będzie gitara
-
FIiltr powietrza Grzybek HKS do1.8T BFB za i przeciw?
Założyłem stożek pipercrossa i przybyło 15g/s więc porównanie takie mi wystarczy .oslona porządną zrobić,jakiś na dmuch może być z ori a propo testów to proponuję sprawdzić sobie po dłużej jeździe puszkę ori filtra jaka jest gorąca
-
1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX
Jaki bix tam siedzi ?
-
1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX
Jaka barwa xenon ?
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
Łooo Panie! A co to za rajdy ?! Dobrze jedzie ,prawie jak moja xD Ty ale coś czuć olej .
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
Jeżeli chodzi o argumenty juz to mi chodzi o to ze masz dużą większą moc i raz tyle nm.Moja wypowiedź nie była atakiem.Wiedz tylko ze stawiałem na diesla ze zjesz na śniadanie 1.8 T a tutaj wyszło jak wyszło. Pewnie powyżej 200 kmh miałbyś juz przewagę Czekamy na wykres Piotra
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
Napisze to tak,byłem wrecz pewny ze 1.8 T dostanie baty z racji momentu,bo jest jeszcze raz tyle tego momentu u Ciebie niz u kolegi w 1.8 T a jednak jechały te auta równo a nawet minimalnie na korzyść 1.8 T .Czy sie mylę ? nie mówiąc nawet o koniach gdzie podejrzewam te 1.8 T ma 260 km może.
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
Zdziwił byś sie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
pisałem tylko i wyłącznie o swojej osobie.