Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hunter91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hunter91

  1. No tak tylko że ja mam bixa i by to nie było tak ze włączę długie i bix nie będzie swiecil pełna mocą tylko 30% czy jak ? U mnie też siedzi bixenon i nie przeszkadza to w niczym, odpalasz auto i przy 13,2V załącza się DRL, włączysz postojówki i drl gaśnie itd także nie martw się nic http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6012853732To też będzie ok ? Ty włączasz drogowe i h7 nie włącza się tylko sam bix ? Jak rozumiem po podłączeniu tego eliminuje się całkiem żarówkę h7 jako drogowa ? Jeśli już chcesz tyle zapłacić za moduł to szukaj z proeltec. Ja u siebie mam bixa i do tego dopały na długich. Odpalam auto zapalają się drl, włączę postjówki gaśnie drl, włącze mijania i później drogowe pali się bix z otwarta przesłoną i na 100% długie No właśnie a ja chcę by drogowe były tylko na bixie. Chce ledy wsadzić w h7 .masz jakieś linki ?
  2. No tak tylko że ja mam bixa i by to nie było tak ze włączę długie i bix nie będzie swiecil pełna mocą tylko 30% czy jak ? U mnie też siedzi bixenon i nie przeszkadza to w niczym, odpalasz auto i przy 13,2V załącza się DRL, włączysz postojówki i drl gaśnie itd także nie martw się nic http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6012853732To też będzie ok ? Ty włączasz drogowe i h7 nie włącza się tylko sam bix ? Jak rozumiem po podłączeniu tego eliminuje się całkiem żarówkę h7 jako drogowa ?
  3. No tak tylko że ja mam bixa i by to nie było tak ze włączę długie i bix nie będzie swiecil pełna mocą tylko 30% czy jak ?
  4. Pokażesz jaki jest boost ? Ewentualne napisz .
  5. Z racji ze miałem kilka kłopotów z ta turbina, przysłał trochę bardziej wydajniejsza ☺ Tamta odesłana gdyż nie spełniła moich wymogów ,ale zrekompensować to twórca się potrafi . PS. Chce założyć ten moduł DRL ,ktoś może jakiś polecić ? Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
  6. Kowi,znów musze wydać kasę bo zaraziłes mnie modami. ..jak nie vfiz to kiera...:/
  7. Tez kupuje ta kiere .z ściągnięciem poduchy nie będzie problemu ? Bym nie zapamiętał tego do końca życia [emoji14] Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
  8. Ty chyba swoją wysyłasz kiere i ci przerabiaja nie ? Bo taki czas oczekiwania .
  9. Na ori mocowania wszystko pasuje ? Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
  10. dasz rade ja sprzedałem mieszkanie na dniach wpadnie troche gratów co trzeba zrobic by ta kiera pasowała ? A puduszke skąd wezmiesz ? ori bedzie pasowac ? w sumie bardzo podobna jest
  11. Czyli mój licznik się nie nadaje ? Potrzebuje inny .niby mam po lifcie zegar analogowy niestety .ja bym był chętny tylko jak dużo roboty z nowym licznikiem dla mnie ? Wiazka inna ? Ew znasz kogoś kto by odpowiedział na moje pytania.?
  12. downpipe 2.75 już siedzi,turbina także. Teraz wtryski muszę założyć i bedziemy dmuchać,a co wydmucha to sie obawiam bez wydechu nie bedzie szału pewnie
  13. Pewnie bak będzie trzeba dac inny Nowy mod Ko3rs6 Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka http://imgur.com/ckPh0z8dla porownania
  14. ładniejszy to prawda ale odstaje trochę ten dyfuzor . Marzy mi się to... Jak będę jechał na hamownie to chłopaki mają mi powiedzieć co da i jak się ds to robić .ciekawe co by było jakby zrezygnować z końcowych i zrobić tylko dwie rury na środku podwozia i uscic z takimi końcówkami .. Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
  15. Jak będę uderzał na hamownie do ecu project to zobaczą mi i wymyśla coś mam nadzieje
  16. czemu tym razem avant ?
  17. hunter91 odpowiedział(a) na -sebo- temat w 1.8T
    Nowszy sterownik ,więcej do zlogowania i soft po kablu .Lepsza diagnostyka itd. Na pewno ,ecu,wiazka ,przepustnica, miska olejowa ,nie wiem jak z licznikiem prawdopodobnie też.
  18. a dzieki. Sam nie wiem,polift ładniej chyba wygląda. to juz chyba polift ? http://allegro.pl/audi-a4-b5-rs4-s-line-kombi-zderzak-tylny-bielsko-i5065316344.html?reco_id=2240fc21-2bc3-11e6-aef0-56847afe9799&ars_rule_id=201&ars_socket_id=30&ars_source=ars#imglayer
  19. Wiesz może jaki jest dokładnie kolor tych felg ? kod lakieru itp
  20. Ja juz sie przyzwyczaiłem, ale w zime jakosdziwne uczucie było podczas hamowania, głównie na zakrętach kowi powiedz mi proszę co to za zderzak bo wygląda jak z S4 ale ten dyfuzor jakis dziwny jest. http://olx.pl/oferta/zderzak-tyl-audi-a4-s4-b5-CID5-IDfAn5R.html#a1f4814542
  21. Sprzedam graty . Turbo aktualnie jeździ w aucie jest to hybryda ,info pw, do około 240 styknie .może 5 tys przelotu ma .kute koło kompresji. Wtryski bex 320cc Downpipe Wszystkie info na pw Niedługo nowe mody... Sprzedam downpipe
  22. Jaki silnik A1,9 do góry pisze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.