Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hunter91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hunter91

  1. Jedzie to w ogóle juz czy nie ?
  2. a gdzie logos bo nie widzę chciałbym wam pokazac jaka jest róznica jak dv jest zle wsadzone w wstawaniu turbo tutaj zle http://vaglog.pl/log_268048.html tutaj dobrze http://vaglog.pl/log_280945.html Jak ogarnę te overboosty i wtryski większe wpadną to wtedy pewnie logi beda jeszcze lepsze.Może CF zniknie conajmniej do 3st ,a może kolektor zmieni dużo
  3. Okej ale interesowały by mnie logi teraz po remoncie .Ciekawe czy z doprezona głowica robienie większej mocy będą też same zera
  4. Narazie jest seryjny bo kolektor to ciężki temat.Zrobi ktoś za szeroko to będzie wstawać później ,nie wiem do kogo się odezwać .Może ten chiński sprobowac N pierwszym miejscu ? Mogę spróbować ale cena odstrasza bo za taki kolektor wołają 1500 zl minimum a tu jakieś 500 zl
  5. Pokaż logi zapłonu teraz ,jeśli możesz.
  6. Dziś sprzęgło robie i końca nie widać, wydech tak zrobiony ze trochę lipa z wyciągnięciem skrzyni ale na szczęście rozkrecany jest w kilku miejscach i chyba to przewidzieli ze dali w tak prostym miejscu śruby do odkrecania zaraz obok skrzyni, to chyba nie przypadek ☺. Wtryski w następnym tyg będą i jak mój tjuner będzie miał czas to do końca miesiąca się uda .
  7. Ło Panie ale widoki ? Piękne samochodziki i nie tylko hihi Jaka moc w s3?
  8. Bardzo ładnie na tych 19nastkach wygląda. Kolego,kiedyś wyczytałem na yt pisałeś pod filmikiem przyspieszenia twojego AJL ze miałeś taki problem żeby przyspieszyć musiałeś odjąć gazu i znów dać by było czuć ze przyspiesza w ogóle. Cxy ten problem rozwiązałes?
  9. Jak założę sprzęgło to mierzyć będę,tak samo wtryski .W taką pogodę brakuje paliwa na nich,Soft był robiony w upał . Zrobiło się zimno i są efekty .
  10. Ten kolor felg to nie jest tzw gunmetal? Jak nie,to jaki ?
  11. Wtryski nie obsłużą takiej mocy.
  12. Jakie były u Ciebie objawy zużytego zawieszenia ?
  13. Pasuje i to dobrze . Nie jest juz to sleeper co prawda ale mnie się podobaJest mruczaco a przy wyższych prędkościach wrrrrrr hihi Takie tam. Plany na ten miesiąc to Skóra Podłokietnik W koncu wybrać się na gratis hamownie Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka A i zapomniał bym od jakiegos czasu zalany jest motul 5w50 Nowy mod Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
  14. Lakier po umyciu i dodaniu troszkę polimeru świeci się podobnie jak twój ,nawet polerki nie trzeba .Ly7w bardzo ładnym jest kolorem .
  15. hunter91 odpowiedział(a) na hunter91 temat w Audi A4 B5
    O temacie dawno zapomniałem ale dla ciekawych to wina tarcz i od siebie dodam ze na ATE nawet nie spojrze ,dwa zestawy i nie wytrzymały kilka przejazdów z dużych prędkości
  16. Koledze chodzi o to tak dyskretnie mówiąc ze soft który Ci wgrał ktoś tam ,jest zupełnie do kitu zalewa go powyżej 4 tys RPM. 1.8 t powinno jeździć na lepszym paliwe tym bardziej po sofcie
  17. Ok.Dzięki . Juz niedługo mody u mnie,kiera ,skóra ,progi hihi Mod addiction...
  18. Kowi,czy listwy dolne drzwi z s4 są takie same jak w b5 po lifcie ? Czy się czymś różnią?
  19. No troszke do zrobienia jest.Z tym mocowaniem to chyba norma u mnie było to samo.Czujniki xenonów,pewnie po urywane nóżki ?to też dobrze znane mi jest. a gwint faktycznie kiszka,dobrze że oddałeś .Lepiej uzbierać na jakiś ap
  20. rozrząd był robiony niedawno bo zrobione 8 tyś . Ciężki temat bo wszystko wygląda na sprawne a nie jest.
  21. hunter91 odpowiedział(a) na Uszat temat w 1.8T
    Szukaj dziury w dolocie bo wstaje za późno .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.