Treść opublikowana przez hunter91
-
A4B8 mmi3g+Sim,B&O,ADS,
Jedzie to w ogóle juz czy nie ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
a gdzie logos bo nie widzę chciałbym wam pokazac jaka jest róznica jak dv jest zle wsadzone w wstawaniu turbo tutaj zle http://vaglog.pl/log_268048.html tutaj dobrze http://vaglog.pl/log_280945.html Jak ogarnę te overboosty i wtryski większe wpadną to wtedy pewnie logi beda jeszcze lepsze.Może CF zniknie conajmniej do 3st ,a może kolektor zmieni dużo
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Wypróbuję to
-
[C5 1.8T]STAGE 2, hybryda k04, fmic, tip, quattro, 1be, 2001r.
Okej ale interesowały by mnie logi teraz po remoncie .Ciekawe czy z doprezona głowica robienie większej mocy będą też same zera
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Narazie jest seryjny bo kolektor to ciężki temat.Zrobi ktoś za szeroko to będzie wstawać później ,nie wiem do kogo się odezwać .Może ten chiński sprobowac N pierwszym miejscu ? Mogę spróbować ale cena odstrasza bo za taki kolektor wołają 1500 zl minimum a tu jakieś 500 zl
-
[C5 1.8T]STAGE 2, hybryda k04, fmic, tip, quattro, 1be, 2001r.
Pokaż logi zapłonu teraz ,jeśli możesz.
-
[C5 1.8T]STAGE 2, hybryda k04, fmic, tip, quattro, 1be, 2001r.
Głowica była planowana ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Dziś sprzęgło robie i końca nie widać, wydech tak zrobiony ze trochę lipa z wyciągnięciem skrzyni ale na szczęście rozkrecany jest w kilku miejscach i chyba to przewidzieli ze dali w tak prostym miejscu śruby do odkrecania zaraz obok skrzyni, to chyba nie przypadek ☺. Wtryski w następnym tyg będą i jak mój tjuner będzie miał czas to do końca miesiąca się uda .
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Łukasz,żeby wszyscy tak dbali o samochód jak Ty
-
S4 B5 K04 RS4 + S3 8L Imola Yellow
Ło Panie ale widoki ? Piękne samochodziki i nie tylko hihi Jaka moc w s3?
-
[B5 AJL] Audi A4 1.8T Quattro Avant
Sprawdź xd
-
[B5 AJL] Audi A4 1.8T Quattro Avant
Bardzo ładnie na tych 19nastkach wygląda. Kolego,kiedyś wyczytałem na yt pisałeś pod filmikiem przyspieszenia twojego AJL ze miałeś taki problem żeby przyspieszyć musiałeś odjąć gazu i znów dać by było czuć ze przyspiesza w ogóle. Cxy ten problem rozwiązałes?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Jak założę sprzęgło to mierzyć będę,tak samo wtryski .W taką pogodę brakuje paliwa na nich,Soft był robiony w upał . Zrobiło się zimno i są efekty .
-
[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
Ten kolor felg to nie jest tzw gunmetal? Jak nie,to jaki ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wtryski nie obsłużą takiej mocy.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Jakie były u Ciebie objawy zużytego zawieszenia ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Pasuje i to dobrze . Nie jest juz to sleeper co prawda ale mnie się podobaJest mruczaco a przy wyższych prędkościach wrrrrrr hihi Takie tam. Plany na ten miesiąc to Skóra Podłokietnik W koncu wybrać się na gratis hamownie Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka A i zapomniał bym od jakiegos czasu zalany jest motul 5w50 Nowy mod Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4. Srebrna Quattarzyna Avant by Mucha
Lakier po umyciu i dodaniu troszkę polimeru świeci się podobnie jak twój ,nawet polerki nie trzeba .Ly7w bardzo ładnym jest kolorem .
-
Gigantyczne bicie
O temacie dawno zapomniałem ale dla ciekawych to wina tarcz i od siebie dodam ze na ATE nawet nie spojrze ,dwa zestawy i nie wytrzymały kilka przejazdów z dużych prędkości
-
Cofanie zapłonu , spalanie stukowe... 1.8T
Koledze chodzi o to tak dyskretnie mówiąc ze soft który Ci wgrał ktoś tam ,jest zupełnie do kitu zalewa go powyżej 4 tys RPM. 1.8 t powinno jeździć na lepszym paliwe tym bardziej po sofcie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ok.Dzięki . Juz niedługo mody u mnie,kiera ,skóra ,progi hihi Mod addiction...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi,czy listwy dolne drzwi z s4 są takie same jak w b5 po lifcie ? Czy się czymś różnią?
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
No troszke do zrobienia jest.Z tym mocowaniem to chyba norma u mnie było to samo.Czujniki xenonów,pewnie po urywane nóżki ?to też dobrze znane mi jest. a gwint faktycznie kiszka,dobrze że oddałeś .Lepiej uzbierać na jakiś ap
-
Brak reakcjji na gaz,nie odpala z kluczyka,brak oświetlenia
rozrząd był robiony niedawno bo zrobione 8 tyś . Ciężki temat bo wszystko wygląda na sprawne a nie jest.
-
APU Turbo słabo ciągnie
Szukaj dziury w dolocie bo wstaje za późno .