Treść opublikowana przez hunter91
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Spokojnie przyjacielu jakoś tak nie zaglądałem na forum aż dziś mnie coś przeszło przez myśl.. Parę fotek. Ogarniam Garaż, córka się super chowa, ja znalazłem nowe hobby na zdjęciu jest. Zrobiłem bixa Soft 320km 460nm Poduche dyfra zrobiłem i sporo innych rzeczy o których zapomniałem. Fura dobrze chodzi. Zostało do ogarnięcia to zmienić Sprężyny bo za nisko, rozrząd na dniach w brg Motors, ogarnąć zbieżność bo niestety ostatnim razem koło prawe ucieka Góra w silnika stronę i okazuje się że krzywa zwrotnica trochę s4 przeciwnościa jest mojej bylej a4 b5 ale już ogarnięte tylko zbieżność ustawić i będzie tip top. Rusza grube mody niedługo typu turbiny k04 downpipe Chłodnica oleju Icki lepsze. Będzie fotorelacja jak zawsze yo
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Tego się obawiam ? Lecz nie dajmy się ponieść,żona niedługo rodzi trzeba będzie wyluzować...na później xD
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
-
Sprężyny
Czy sprężyny od a4 B5 2.8 pasują do S4 B5 ? W obu przypadkach Avant
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Uboga mieszanka. Po prostu ktoś kiedyś wymienił ECU,wlutował kość i niby było wszystko ok a jednak z podpięta przeplywka były korekty fatalne. Z odpieta ok,więc po kilku dniach męk doszliśmy do sedna sprawy i zaryzykowałem kupić ECU z 2.7 bit i mieliśmy rację. ? Teraz trochę odskoczni ,polatałem sobie dziś A4-ka . Muszę powiedzieć że jedzie,no i więcej pali niż eska. A jednak ! Trzeba było przewietrzyć troszkę,umyć pogłaskać pedał gazu.? Musiałem uwiecznić tą chwilę
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Dzięki za ogarnięcie przyjacielu. Polecam tego pana,jak żyje nie znam lepszego znawcę tych tematów,a historię tjunerow mam bogata ? Auto zapitala aż nie chce się wysiadać,poprawiliśmy tylko to że auto w serii jeździ troszkę ubogo więc w zasadzie na przeplywce tylko 10gs przybyło także myślę że ponad seria lekka jest i jeździ bardzo przyjemnie,a co to bd po sofcie ? ?
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Nie wiem czy do końca życia mojego by mi taki pomysł przyszedł w ogóle. ? Narazie walczę z przywróceniem mocy do serii i ogarnięciem kilku błędów. Fotele poszły do odnowienia oczywiście kubły skórzane. Ogarnę auto technicznie, to później będziemy ogarniać optycznie. Techniczny stan auta stawiam zawsze na pierwszym miejscu i trzeba być cierpliwym za nim tu się ujrzy jakies kosmiczne felgi,glebę itd
-
Regeneracja zacisków S4 b5
Czyli plug ans Play teoretycznie
-
Regeneracja zacisków S4 b5
A by założyć z S4 b6 zaciski to co muszę zmienić ?
-
Regeneracja zacisków S4 b5
Ori S4 B5 2001 rok
-
B5 Biturbo
Piękna i zacna fura . Kolega w zasadzie sąsiad widzę. Kiedyś wiedziałem film na YouTube i się zastanawiałem czy jest temat jakiś,nie sądziłem że taka piękna ESKA jest tak blisko mnie.
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Dziś w końcu uporałem się z egt z kolegą lukasz13 z forum . W drodze powrotnej sprzęgło powiedziało papa,parę rzeczy jesCze wyszło. Tymczasem zdjęcia moich perełek ?
-
Regeneracja zacisków S4 b5
Witam. Gdzie kupię zestaw naprawczy typu gumki itd komplet do regeneracji zacisków ? Czy to ma znaczenie np do a4 a s4 ?bo na necie niby wszytsko a4
-
Audi A4 1.8T Avant "S4" misano red
Bardzo ładna sztuka. Te zaciski to z czego ?
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Tak- Climatronic
Przegapiłem numer 5 . Mój panel pali ten bezpiecznik,lecz inny niż nie. Myślę że jest uszkodzony panel- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Zlewki motodoktora xD- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Dziś troszkę podziałem z sercem eSki. Wlałem ten antykoks cały i jestem w sumie aż w szoku że normalnie tłoki jak nowe,tylko chciałbym dodać że jak ktoś robi to w garażu i końcowa fazę wypalania to proponuję maskę gazowa . Smród i czarno? Zalany nowy olejek,z tego wszystkiego zapomniałem płukania ale to się zrobi następnym razem- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
https://sklep-xado.pl/pl/p/ANTYKOKS-Antykarbon-320ml-aerozol/468- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Jak narazie 1.8 T bez problemu łyka eskę ,aczkolwiek zobaczymy jak przywrócę ją do zdrowej serii . Opis zapożyczony ze strony producenta Usuwa cały nagar i odłożenia smołowe z płaszczyzn tłoka, tulei i pierścieni. Po zastosowaniu nie wymaga wymiany oleju w silniku. Przywraca swobodę ruchu pierścieniom tłokowym Obniża zużycie paliwa Oczyszcza cylindry, tłoki, komory spalania, zawory od wszelkich typów zabrudzeń (nagaru, laków, smoły) Wyrównuje kompresję w cylindrach Obniża szum pracy silnika Usuwa odkłady ze świec zapłonowych (grzewczych) Obniża poziom emisji szkodliwych związków w spalinach- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Jutro czas na serduszko- Climatronic
Witam. Posiada S4 B5 w którym nie działa panel climatronic. Kupiłem.drugo panel i niestety nadal to samo. Podświetlenie działa ale panel się nie uruchamia. Czy są jakieś bezpieczniki oprócz jednego który już sprawdziłem koło kierownicy ?- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Takie nakładki S4 to do.ori zacisków S4 dostanę ? - [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu