Treść opublikowana przez hunter91
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Dzięki
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
A dyfuzor z czego masz dopasowany ?
-
Moja eSa - S4 B5 1999 Lift | RNS-E LED | 375/326 | RS4 SATYNA
Inwestycje takie jak Twoje to ciesza. Gdzie ten drążek dostać? czyli jego wcale się nie reguluje?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Pokażesz foty jak masz puszczony ten wydech od spodu
-
a4 b5 fake us tdi na sterydach
A te owijanie dolotu to nie jest efekt odwrotny od zamierzonego? ?
-
[B5 AWT] Quattro 1.8T Sedan Daily OEM+ [#quattrowóz]
Nie rozumiem po co wymeiniales pompę Sai skoro każdy ją wyrzuca w szczególności jak intercooler się montuje
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Niestety, problem polega na tym że nie auto jest złe,to ludzie,którzy myślą że potrafią robić turbiny. Firma zrobi wszystko,demontaż silnika,montaż turbin .ja za nic nie płace. Właściciel firmy zachował się w tym przypadku bardzo dobrze i nie robi problemów żadnych .
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Auto odebrane,po drodze znów ten sam przypadek. Auto dostanie nowe turbiny raz jeszcze,te zrobiły 5 tys km . Klapka się zacina i odgina w dziwny sposób. Oczywiście wszystko na gwarancji
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
TDI
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Z racji że s4 znów się zepsuła i tym razem dźwięk taki sam jak kiedyś,tj chodiz jak polonez. Wtedy wydmuchalo oring od turbo,a tym razem nie wiaodmo. Stoi w Brzegu gdzie były zakładane turba . Musiałem kupić jakiś dupowoz, oczywiście z pomocą @Łukasz13 już jest po sofcie
-
A4 1.8T ANB Q
Już jak rozebrałes to dołóż kasy na kute
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Jest bardzo dobrym zawieszeniem aczkolwiek pewnie charakterystyka się zmienia z inną sprężyna,H&R lepiej wspominam jesli chodzi o 1.8 T ale nie wiem jakby w cięższym aucie by się zachował esa jest ciężka i ten przód strasznie pikuje
-
4x4 - opóznienie napędu tylnego
Ja tylko dodam do tematu i odgrzeje że wymiana torsenu nie pomoże ,jak poczatek tematu już odpowiada na pytanie co jest zepsute. Dodam że to jest mechanizm różnicowy,wybija sworzeń na satelitkach
-
A4 1.8T ANB Q
Jak objawia się u ciebie ten torsen ? Ja u siebie wymieniłem torsen na inny, zregenerowalem dyfer tylny i jak stukało i szarpało tak zostało.zostal mechanizm różnicowy przód i tam pewnie jest problem
-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
- A4 1.8T ANB Q
Oczywiście twoje pierwsze zdanie ma rację bytu gdy masz dużo mocy i nawet powiedział bym że 450 to takie minimum przy takiej masie- A4 1.8T ANB Q
Bzdura. za długo jeżdżę szybkimi samochodami by mówić mi że tak długa skrzynia dodaje osiągów w takich samochodach . A gdybym Ci powiedział że z RS4 jest najlepsza skrzynia bo jest krótsza niż w s4 i najlepiej na niej się robi czasy 100-200 ? Założę że czas z 100 do 200 zrobił ci się z 5 sekund dłuższy . Tym bardziej że z 3 na 4 jest z przymuleniem tzw.- A4 1.8T ANB Q
Ja wiem że podchodzi lecz osiągi zabite totalnie. Ile tam na 4 biegu jest ? 240? W 2.7 to się odczuwa przy 400 km a dopiero co w 1.8 t . Swoją drogą jak napęd się spisuje ? Stuka coś z zmianami biegów ? Jakieś szarpnięcie ? Z czego przeguby ?- A4 1.8T ANB Q
Dqt do 1.8 T ? Ile mocy masz ?- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Samochód złożony i w końcu jeździ. Wpadła ściema lamp tył . Mam taki problem z oświetleniem w środku. Po otwarciu drzwi ,nie zapala się oświetlenie,żadne drzwi nie włączają oświetlenia. Po wyjęciu kluczyka ze stacyjki świeca,tak samo otwarcie centralki też zapala. Ktoś mógłby coś podpowiedzieć ? Wątpię by w każdych drzwiach mikrostyki padly- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Podpore mam zrobiona, już dwa razy robiłem- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Wg instrukcji i tsk trzeba dorobić kluczyk inny- [S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
Pisz dalej. Jaki mam pilot kupić?? Z b5? - A4 1.8T ANB Q