Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[a4 b5] avant inny niż wszystkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pjona!

Przedstawiam moje A4 B5 FL AVANT, jest ze mną rok i kawałek.

-2001

-AJM

-5gang

Wyposażenie: (+oznacza wrzucone przez mnie)

-el szyby

-el lustra

-pdc

-fis

-climatronic

+tempomat

+navi rnsd

+bose

+xenon ori i samopoziom

+spryski lamp

+webasto

Sezon 2015

W sumie to nie przyniósł nic ciekawego.

Auto zostało dopieszczone mechanicznie. Co by nie rzeźbić z gówna. Piorytetem dla mnie jest stan, potem można wprowadzać własne fanaberie.

Ale coś tam się działo:

-montaż webasto (sterownie z pilota)

-montaż rnsd i bose

-wpadła jasna skóra

-wpadł xenon i zderzak pod spryski

-of cours rozrządy zawiasy i inne uje muje

- Koła były 17" sliny z opona 225/45 i do tego kit -40 h&r

1d35a272bc3e262d92315303b817e22d.jpg7bba8d0a3e55e12006cea5e7552da608.jpga0d17ab5fed32251fb6ad6249395c017.jpgdfde29ab0d0a4d8a10e79a3343621bff.jpg6aa1b40fc3c7e0acb3d769af73a97a7a.jpg1aa2877544d01670ac24353c7911c408.jpg

Sezon 2016

Przynisie zmiany, o taaakkk!

-dekory pseudo carbon

-Koła z rs4 b7 19" 8,5j et 32

-gwint kw variant 2

-progi s4 + dolne listwy drzwiowe odpadną

- dokładki w kolor (chyba i pójdą na spawanie)

-lustra w satynę

-finalnie parę poprawek lakierniczych + korekta lakieru

-jasna skóra

graty czekają, rusza pogoda ruszam i ja!

Przymiarka Felg:

ljbz5hgl8zk2_t.jpg

Rzeźbimy progi s4:

ji7ovvl3v4rn_t.jpg

Umalowane Felgi:

cn5fqxdmb8fc_t.jpg

Gwint już na aucie, następny tydzień auto śmiga do lakiernika i składamy wszystko do kupy :hi:

*******

Mały ale spory up.

Auto było u lakiernika, umalowana maska, przedni zderzak, pp błotnik, zderzak tył zaspawany na gładko, progi i drzwi do listw.

Koła założone, gwint cos tam uregulowany, teraz tylko zrobić hamulce i heja!

2wngx4u51blz.jpgfw66z7wso628.jpggp1dv461l3aw.jpg

fcyadwccft5a.jpgsl4hzwyu2mpg.jpg1maspc8gnbho.jpg

Edytowane przez sasza

Opublikowano

Koło robi robotę :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

up w 1 poscie

Opublikowano

Ori progi z S?

smaczny avancik :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

ori. Miał być laminat, ale nie smakowal mi :grin:

Opublikowano

Autko ładnie się prezentuje :) a man pytanie dużo zabawy z podpięcie spryskiwaczy i poziomowania.?

Opublikowano

Zrob ładne fotki z profilu proszę.

Opublikowano

super siedzi na tym kole. jakie parametry opony? jak wrażenia z jazdy

ogarnij końcówki wydechu, błagam :P

Opublikowano
  • Autor

super siedzi na tym kole. jakie parametry opony? jak wrażenia z jazdy

ogarnij końcówki wydechu, błagam [emoji14]

215/35. Na tym setupie jeździ się lajtowo. Ale rolka pozyczona od mrogala więc auto pójdzie w dół. [emoji2]

Do ogarnięcia końcówki wydechu, hamulce, polerka, lampy na US żeby ożywić przód. Właśnie szukam jakiś allegrowych co by ładnie się wpasowaly ;)

010c4522ebaca80d2f4cf8ac7a305922.jpg

Fot.Mrogal [emoji106]

Opublikowano

Jak ogarnołes spawanie dokładek zderzaka? Bo mnie czeka to samo.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Jak ogarnołes spawanie dokładek zderzaka? Bo mnie czeka to samo.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

a jak miałem ogarnąć? zawiozłem do szpeca 80zł i gotowe :grin:

Opublikowano

Tylko sam spaw?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Tylko sam spaw?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

No co ty, potem szpachel i malowanie
Opublikowano

Tylko sam spaw?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

No co ty, potem szpachel i malowanie
Hmm myślisz ze to wystarczy? Ja myślę dać maty wzmacniające.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tylko sam spaw?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

No co ty, potem szpachel i malowanie
Hmm myślisz ze to wystarczy? Ja myślę dać maty wzmacniające.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

ja mam ją skręconą od środka, zaspawaną i wygładzoną

Opublikowano

Tylko sam spaw?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

No co ty, potem szpachel i malowanie
Hmm myślisz ze to wystarczy? Ja myślę dać maty wzmacniające.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

ja mam ją skręconą od środka, zaspawaną i wygładzoną
W przy pomocy czego ją skreciles?

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

wkręty i nity, spawacz mi to porobił

Opublikowano
  • Autor

Majóvwka 2016

c6l2it09n3in.jpg

Opublikowano

Ladny ten avancik ;)

Opublikowano
  • Autor

https://m.facebook.com/Lorbeergrunavantb5/

Można lajkowac tam będę wrzucał aktualizacje ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.