-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Kompletny swap prawego ic z b7 2,0t podejdzie p&p do b6 1,8t? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Żeby palił przynajmniej w b6 tak jest trzeba zmasowac chyba biało brązowy kabelek z tej kostki od multi, mi po odpieciu skrzyni znikło PRND na liczniku Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Ja kupilem w kolorze czarnym lz9w, po montażu całe auto zostało wypolerowane i jest ok, nie rzuca się jakoś w oczy ze błotniki są nowe, barwa jest ok bardziej drażni mnie to że całe auto się szkli i jest takie lustrzane odbicie a błotniki są jakby takie mleczne :F no i blacha z której są wykonane jest chyba 2 razy cieńsza niż oryginał.Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
zawór n75 - gdzie się znajduje ?
Mam też podobny problem, moje audi BFB raz jeździ jakby miało fabryczne 163km a raz jakby miało około 120.. czy to może być wina tego zaworka? Po podpięciu do kompa nie pokazuje zadnych błędów. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kozak Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Pozdro dla srebrnej B8 KBC klubowe ramki widziany przy rynku w Bochni Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka S3 w sedanie? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Czy zestaw prawego IC z b7 2.0t pasuje p&p do 1.8t b6? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Myślenice i okolice - silnik V6 + tiptronic
A co chcesz dokładnie robić? W Jaworniku masz przecież speców od skrzyń Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Czy to może być powodem stukania?
Mogą też stukac drążki lub maglownica. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana Przeplywki
Kurde nie mam VAG'a mam tylko KTSa, DV jest w średnim stanie ostatnio juz zaczął gwizdac mam nowke org tylko czekam jak mi przyjdzie wężyk z FMIC na podciśnienie i to pozmieniam. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana Przeplywki
Jeszcze musze to dokładnie sprawdzić tylko nie wiem do końca jak bo czytałem że może wywalac błąd przepływki gdy gaz jest niepoprawnie wyregulowany. Być może wymiana nie jest konieczna Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana Przeplywki
Witam. Szybkie pytanie, prawdopodobnie będę zmuszony wymienić przepływke. Jest sens zawracać sobie głowę używanymi przeplywkami czy odrazu szukać nowki org? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka