Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adioss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kompletny swap prawego ic z b7 2,0t podejdzie p&p do b6 1,8t? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  2. Żeby palił przynajmniej w b6 tak jest trzeba zmasowac chyba biało brązowy kabelek z tej kostki od multi, mi po odpieciu skrzyni znikło PRND na liczniku Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  3. Ja kupilem w kolorze czarnym lz9w, po montażu całe auto zostało wypolerowane i jest ok, nie rzuca się jakoś w oczy ze błotniki są nowe, barwa jest ok bardziej drażni mnie to że całe auto się szkli i jest takie lustrzane odbicie a błotniki są jakby takie mleczne :F no i blacha z której są wykonane jest chyba 2 razy cieńsza niż oryginał.Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  4. Mam też podobny problem, moje audi BFB raz jeździ jakby miało fabryczne 163km a raz jakby miało około 120.. czy to może być wina tego zaworka? Po podpięciu do kompa nie pokazuje zadnych błędów. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  5. Kozak Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  6. Pozdro dla srebrnej B8 KBC klubowe ramki widziany przy rynku w Bochni Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka S3 w sedanie? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  7. Czy zestaw prawego IC z b7 2.0t pasuje p&p do 1.8t b6? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  8. A co chcesz dokładnie robić? W Jaworniku masz przecież speców od skrzyń Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  9. Mogą też stukac drążki lub maglownica. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  10. Adioss odpowiedział(a) na Adioss temat w 1.8T
    Kurde nie mam VAG'a mam tylko KTSa, DV jest w średnim stanie ostatnio juz zaczął gwizdac mam nowke org tylko czekam jak mi przyjdzie wężyk z FMIC na podciśnienie i to pozmieniam. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. Adioss odpowiedział(a) na Adioss temat w 1.8T
    Jeszcze musze to dokładnie sprawdzić tylko nie wiem do końca jak bo czytałem że może wywalac błąd przepływki gdy gaz jest niepoprawnie wyregulowany. Być może wymiana nie jest konieczna Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  12. Adioss opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Szybkie pytanie, prawdopodobnie będę zmuszony wymienić przepływke. Jest sens zawracać sobie głowę używanymi przeplywkami czy odrazu szukać nowki org? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  13. Witam Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  14. Witamy. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. Cześć Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.