Treść opublikowana przez Szuder
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angela, dzięki...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angela, mam prośbę - możesz wziąć od Lukasa jeszcze jedną smycz dla mnie. Dam Ci kase 27 grudnia na spocie w Rzeszowie... Założysz kaskę za mnie?? Plissssssss.... :notworthy: Wprawdzie mam już smycz, ale wezmę jedną "na zapas"... Bo już mi się jedna zepsuła...:(
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
P.s. Slaweq, co się stało ze zdjęciem w twoim profilu... Ja go nie widze...[br]Dopisany: 10 Grudzień 2007, 19:47 _________________________________________________Ykk, do tych co masz możesz wpakować HID XENON, i będzi gites... To ja zmykam, miłego wieczorku... ... A dla Tarnowa - miłej nocy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, dopisuj elmo do listy....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ykk, masz rację... lampki to priorytet Takie jak Twoje, były by również niezłe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM, a auta potem na lawete.... Slaweq, taka praca, ze pod koniec roku ciężko z urlopem... [br]Dopisany: 10 Grudzień 2007, 19:30 _________________________________________________ jakie emblematy zamówiłeś?? Żeby zrobić dobrą stylizację S4, to pomijając przedni zderzak (wtedy jest kox ), to grill od S4 to podstawa... http://moto.allegro.pl/item277520899_grill_atrapa_audi_s4_a4_b5_chrom_oryginal_tanio.html ... ale znaczki, na dobry początek... [br]Dopisany: 10 Grudzień 2007, 19:35 _________________________________________________albo taki: http://moto.allegro.pl/item279570863_audi_s4_a4_buda_b5_1994_2000_r.html
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Co do godziny spotu, to sam nie wiem... Teoretycznie jest to dzień pracujący, więc nie wiem, czy nie będę w pracy... (taka praca - a to koniec roku, czyli masa zamieszania), więc jeśli o mnie chodzi, to bede wolny po 16... Jak coś sie zmieni, to na bieżąco będe informował...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
taaaaaaaaa...... GM, a co ty tak wcześnie na forum???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam wszystkich w poniedziałek... Widzę, ze tu dziś spokojnie... Każdy zabiegany... Ja też dziś miałem urwanie głowy i nie było czasu na nic... Slaweq, dzięki za fotki... Robimy wstępną przymiarkę na spota między-świątecznego?? (dokładnie w czwartek między świętami????)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ykk, z przyzwyczajenia...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mA4ciek, ocieplane będą kox...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Tarnów jeszcze śpi????
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mA4ciek, chyba nie wziąłeś sobie tych "sandałów" do siebie...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, fotki super... :thumbup: Ja też poprosze linka z całą galerią na PW, z góry dzieki...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, więc czekamy na fotki....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angela, pomyslimy o spociku napewno. Myśle, ze jeszcze jest troche za wcześnie zeby robić listę chętnych, ale jakby co, to ja jestem chętny... Więc już jest nas troje... :oklaski:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angela, dla Ciebie wszystko.... ... Slaweq zrobi:):) A co do spota, to ze mna jak z dzieckiem... Mówisz - masz...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja też się melduję - po spocie... Slaweq, wrzucisz dzis fotki??? Wybierz pare najfajniejszych, zakryj blaszki i wstaw na "GALERIĘ ZE SPOTÓW" a na PW wrzuć linka do zassania fotek... Dzieki...
-
przednie lampy gdzie kupic najtaniej ???
schiller, masz konto na ebayu??? Jakby co, to masz możliwość zamówić te lampy???: http://cgi.ebay.de/FK-SCHEINWERFER-ANGEL-EYES-AUDI-A4-B5-CHROM-SCHWARZ-NEU_W0QQitemZ200179127707QQihZ010QQcategoryZ57309QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
TTom3k, no to faktycznie, ciężko Ci bedzie być u nas o 13 i w Jaśle o 14... ale dla chcącego nic trudnego... U nas pogoda ładna, a furkę bedę dopieru jutro pucował, coby była czyściutka na spota...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
elmo, najważniejsze, ze będziesz... [br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 13:13 _________________________________________________Coś nam Slaweq dzisiaj zaginął....
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Witam Tarnów... Jak zwykle wchodze tu co rano i znowu 2-3 strony spamu... ale licznik bije...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, dzięki za precyzyjny plan działania... Myśle nad tym nieustannie... :mysli: Mam małą córeczkę - Milenkę i dlatego ciężko się wybrać... Ale mam nadzieje, ze coś wymyślę...[br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 08:33 _________________________________________________ Lista obecności na spocie w sobotę, tj 8 grudnia 2007: 1) Szuder 2) Slaweq 3) GM 4) Hauzer 5) mA4ciek 6) Aramis 7) Elmo 8) Szogun0 9) 10) 11) UWAGA JESZCZE SĄ WOLNE MIEJSCA!!!!! ZAPRASZAMY
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angela, całą rodzinkę????
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, ochotę na Wisłę mam wielką, tylko musze wziąć inne względy pod uwagę... (czytaj: rodzina...)[br]Dopisany: 06 Grudzień 2007, 12:48 _________________________________________________ elmo, mA4ciek jest chyba z Sanoka, więc z nim pogadaj, moze Cie zabierze... A w rzeszowie to nie ma problemu, przyjedziemy po Ciebie (p.s. elmo, co to jest MM w Rzeszowie??? czyżby Media Markt??)