Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przednie lampy gdzie kupic najtaniej ???


szymas

Rekomendowane odpowiedzi

z doświadczenia wiem że allegro jest dosyc tanie choć nie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam zamiar kupic te lampy :: http://www.allegro.pl/item278891940_lampy_reflektory_audi_a4_99_00_black_angel_eyes.html

i zastanawiam sie czy moze ktoś wie czy mozna je kupić gdzieś taniej ???? :audi::)

pozdrowienia :a4fan:

takich to niechce, chyba kolega niedokładnie obejrzał mój link. ale dzieki za zainteresowanie pozdro :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schiller , te co pokazałeś w linki z ebaya, to sa chińskie SONARY - czyli kupa wielka!!

Te które pokazał w linku szymas, to FK, więc jakość porównywalna do ori (tylko design o niebo ładniejszy)

szymas, ja też szukałem tych lamp, ale te na allegro są najtańsze, przynajmniej na tą chwilę... Ja czekam do wiosny z zakupem, może coś się cena obniży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktos sie orientuje ile przesylka takich lamp z niemiec do polski ?

te fk cale czarne zespolone nawet fajne .... ;) co schiller jako drugie pokazal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście odradzam od takich wynalazków (lepiej załóż ori) ale jeśli już chcesz to proszę:

http://cgi.ebay.de/Audi-A4-94-99-Scheinwerfer-ANGELEYES-BLACK-neu_W0QQitemZ300176082254QQihZ020QQcategoryZ57309QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

to sa lampy FK takie same do jakich podales link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam poszukać na allegro ori .. Ja znalazłem ori Valeo w stanie idealnym za 360 zł . Ringi ja wywalam i sonarów nie polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymas tylko uwazaj ktora wersje kupujesz, kup ta do rocznika 95-98 bo jak wezmiesz te nowsze to bedziesz musial blache ciac zeby je wstawic:) I zgadzam sie z tym ze ori lampy po 2gim lifcie wygladaja najfajniej, tyle ze nie kazdy chce ciac blache zeby je wlozyc wiec w takim wypadku ringi FK to najlepsze rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie nad takimi zastanawialem, tylko bialymi, choc te tez nie wygladaja zle, ale polecam allegro, z tego co sie rozgladalem za takimi lampami to jest w miare najtaniej :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...