-
Zapalająca się kontrolka ciśnienia oleju w Audi A4 B6 3.0 ASN
Tak jak jest załamany nawet wyskakuje bo też tak mialem Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
Zapalająca się kontrolka ciśnienia oleju w Audi A4 B6 3.0 ASN
Jeżeli jedziesz i tylko załącza się i gaśnie stawiam na czujnik miałem to samo jakby była to pompa juz by silnik padł. Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
uszczelniacze wałków rozrządu
Uszczelnialem ostatnio wszytko bo mechanik odwalil mania przy wymianie rozrzadu ciekłokrystaliczny wszystko na rozrząd uszczelniacze wałków i kół koszt jakiś 300zl w aso jest ich trochę za robotę nie płaciłem tylko blokady porzyczalem Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
Nagły ubytek oleju. Pilnie
Albo czujnik w zamku klapy
-
Katalizator - konkretnie, co jak i za ile
Ja wywaliłem kąty i wyskakuje mi błąd położenia walka auto chodź normalnie tylko denerwuje trochę check
-
3.0 ASN kontrolka oleju "OLDRUCK"
Może smok jest zapchany ściągnąć miskę i zobaczyc
-
Pompa wspomagania
Mam pytanko czy pompy wspomagania b6 są takie same ? Mam 3.0 asn
-
3.0 ASN kontrolka oleju "OLDRUCK"
Podłącz pod kompa będziesz wiedział z reguły to tylko czujnik
-
Jaki telefon do 1000zł
Ja polecam nota 2
-
Dziadostwo z łajdactwem ....
Nie najlepiej zostawiać auto u mechanika i zastanawiać się czy umie to zrobic
-
2.8 ACK Czy to uszczelka pod glowicą?
Jak kolega pyta wyżej jak jedziesz krotkie odcinki to robi się maź
-
3.0 asn czasem "kulawo" odpala ...
Stawiam jak kolega wyżej czujnik położenia wału z czasem wogule nie odpali miałem tak w poprzednim aucie
-
Brak mocy
Robił mi to koleś co zajmuje się tlumikami wyrzucił wkłady i zamkal
-
Brak mocy
Ja miałem tylko 2 bo amerykańskie wesje mają tylko 2
-
Brak mocy
Mam gościu tak dobrze to zrobił ze nie ma brzeczenia pustych puszek [emoji2] tylko ładny pomruk Mam 2 katy . Koles tak dobrze to zrobił ze nie ma brzeczenia pustych puszek [emoji2] tylko ładny pomruk