Treść opublikowana przez Tomasz switala
-
Zapalająca się kontrolka ciśnienia oleju w Audi A4 B6 3.0 ASN
Tak jak jest załamany nawet wyskakuje bo też tak mialem Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
Zapalająca się kontrolka ciśnienia oleju w Audi A4 B6 3.0 ASN
Jeżeli jedziesz i tylko załącza się i gaśnie stawiam na czujnik miałem to samo jakby była to pompa juz by silnik padł. Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
uszczelniacze wałków rozrządu
Uszczelnialem ostatnio wszytko bo mechanik odwalil mania przy wymianie rozrzadu ciekłokrystaliczny wszystko na rozrząd uszczelniacze wałków i kół koszt jakiś 300zl w aso jest ich trochę za robotę nie płaciłem tylko blokady porzyczalem Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
Nagły ubytek oleju. Pilnie
Albo czujnik w zamku klapy
-
Katalizator - konkretnie, co jak i za ile
Ja wywaliłem kąty i wyskakuje mi błąd położenia walka auto chodź normalnie tylko denerwuje trochę check
-
3.0 ASN kontrolka oleju "OLDRUCK"
Może smok jest zapchany ściągnąć miskę i zobaczyc
-
Pompa wspomagania
Mam pytanko czy pompy wspomagania b6 są takie same ? Mam 3.0 asn
-
3.0 ASN kontrolka oleju "OLDRUCK"
Podłącz pod kompa będziesz wiedział z reguły to tylko czujnik
-
Jaki telefon do 1000zł
Ja polecam nota 2
-
Dziadostwo z łajdactwem ....
Nie najlepiej zostawiać auto u mechanika i zastanawiać się czy umie to zrobic
-
2.8 ACK Czy to uszczelka pod glowicą?
Jak kolega pyta wyżej jak jedziesz krotkie odcinki to robi się maź
-
3.0 asn czasem "kulawo" odpala ...
Stawiam jak kolega wyżej czujnik położenia wału z czasem wogule nie odpali miałem tak w poprzednim aucie
-
Brak mocy
Robił mi to koleś co zajmuje się tlumikami wyrzucił wkłady i zamkal
-
Brak mocy
Ja miałem tylko 2 bo amerykańskie wesje mają tylko 2
-
Brak mocy
Mam gościu tak dobrze to zrobił ze nie ma brzeczenia pustych puszek [emoji2] tylko ładny pomruk Mam 2 katy . Koles tak dobrze to zrobił ze nie ma brzeczenia pustych puszek [emoji2] tylko ładny pomruk
-
stuki w silniku od strony kierowcy
Za ile ? Masz silnik
-
Brak mocy
Ja mam amerykana ma 2 katy i jedyne co się zmieniło to dostał pomruk żadnego dzwonienia jak mówi Roberto321
-
Brak mocy
Możesz jeszcze zrobić jak ja otworzyć puchy wywalić środki i wyglądają jakby były katalizatory
-
Falujące obroty i Żółta kontrolka silnika
Kup sobie kostkę obd2 i ściągnij program na smart fona ściągnij jest ich masę zapłacisz ok 50zl i sam odczytasz sobie błędy
-
Kompresja w układzie chłodzenia [ASN]
Ja jestem na etapie wymiany uszczelek jedna miała przedmuch wywaliłem obie żeby mieć spokoj
-
Kompresja w układzie chłodzenia [ASN]
Kolego jakie wieści z pola walki
-
Brak mocy
Kolego weź sprawdź katalizatory bo to na 99 % one
-
Polecane opony letnie
Ja jeździłem 2 lata na Fulda sport control i bylem bardzo zadowolony
-
Klimatyzacja
Panowie ma ktoś jakich schemat rysunek klimatyzacji jak są usadowione rurki skąd dokad wychodzą i gdzie idą i jakie jest sprężarka czy 14c czy 16c, bo mój poprzedni właściciel rozwalił cała a ja nie zwróciłem na to uwagi Audi a4 b6 3.0v6 quattro
- Obroty