Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomasz switala

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomasz switala

  1. Tak jak jest załamany nawet wyskakuje bo też tak mialem Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  2. Jeżeli jedziesz i tylko załącza się i gaśnie stawiam na czujnik miałem to samo jakby była to pompa juz by silnik padł. Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  3. Uszczelnialem ostatnio wszytko bo mechanik odwalil mania przy wymianie rozrzadu ciekłokrystaliczny wszystko na rozrząd uszczelniacze wałków i kół koszt jakiś 300zl w aso jest ich trochę za robotę nie płaciłem tylko blokady porzyczalem Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  4. Albo czujnik w zamku klapy
  5. Ja wywaliłem kąty i wyskakuje mi błąd położenia walka auto chodź normalnie tylko denerwuje trochę check
  6. Może smok jest zapchany ściągnąć miskę i zobaczyc
  7. Mam pytanko czy pompy wspomagania b6 są takie same ? Mam 3.0 asn
  8. Podłącz pod kompa będziesz wiedział z reguły to tylko czujnik
  9. Ja polecam nota 2
  10. Nie najlepiej zostawiać auto u mechanika i zastanawiać się czy umie to zrobic
  11. Jak kolega pyta wyżej jak jedziesz krotkie odcinki to robi się maź
  12. Stawiam jak kolega wyżej czujnik położenia wału z czasem wogule nie odpali miałem tak w poprzednim aucie
  13. Tomasz switala odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    Robił mi to koleś co zajmuje się tlumikami wyrzucił wkłady i zamkal
  14. Tomasz switala odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    Ja miałem tylko 2 bo amerykańskie wesje mają tylko 2
  15. Tomasz switala odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    Mam gościu tak dobrze to zrobił ze nie ma brzeczenia pustych puszek [emoji2] tylko ładny pomruk Mam 2 katy . Koles tak dobrze to zrobił ze nie ma brzeczenia pustych puszek [emoji2] tylko ładny pomruk
  16. Za ile ? Masz silnik
  17. Tomasz switala odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    Ja mam amerykana ma 2 katy i jedyne co się zmieniło to dostał pomruk żadnego dzwonienia jak mówi Roberto321
  18. Tomasz switala odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    Możesz jeszcze zrobić jak ja otworzyć puchy wywalić środki i wyglądają jakby były katalizatory
  19. Kup sobie kostkę obd2 i ściągnij program na smart fona ściągnij jest ich masę zapłacisz ok 50zl i sam odczytasz sobie błędy
  20. Ja jestem na etapie wymiany uszczelek jedna miała przedmuch wywaliłem obie żeby mieć spokoj
  21. Kolego jakie wieści z pola walki
  22. Tomasz switala odpowiedział(a) na tryc temat w 3.0
    Kolego weź sprawdź katalizatory bo to na 99 % one
  23. Ja jeździłem 2 lata na Fulda sport control i bylem bardzo zadowolony
  24. Tomasz switala opublikował(a) temat w 3.0
    Panowie ma ktoś jakich schemat rysunek klimatyzacji jak są usadowione rurki skąd dokad wychodzą i gdzie idą i jakie jest sprężarka czy 14c czy 16c, bo mój poprzedni właściciel rozwalił cała a ja nie zwróciłem na to uwagi Audi a4 b6 3.0v6 quattro
  25. Tomasz switala odpowiedział(a) na Tomasz switala temat w 3.0
    Dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.