Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Falujące obroty i Żółta kontrolka silnika


Walerian84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem nowy na forum także proszę o wyrozumiałość.Otóż mam następujący problem : od pewnego czasu na postoju obroty silnika delikatnie falują tz. spadają do 500-600 i potem podnoszą się do normalnych wartości.W tym samym momencie gdy zaczęło się to dziać zaświeciła się kontrolka silnika.Zastanawiam się nad zakupem Vag-a,aby namierzyć usterkę.Myślicie że ma to sens?czy w ogóle sobie poradzę nie jestem fachowcem,po prostu nie chce co chwilę prosić się kogoś o to płacić co chwilę za samo podłączenie.Proszę o pomoc co mógłbym sam zrobić a z czym udać się do fachowca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez sprawdzenia błędów to raczej usterki nie zlikwidujesz. Weź pod uwagę jeszcze to że zczytać błąd kompem to jeden ale wyeliminować błąd to inna sprawa. Pomocna będzie wizyta w sprawdzonym warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz że jak kupisz VAG-a i odczytasz błędy to będziesz wiedział co z nimi zrobić....

nie .. podasz je na forum z tekstem -pomóżcie-.

Potem parę gdybań, osądów, przypuszczeń itp farmazonów.

Nie lepiej za 100,00 zł zrobić porządną diagnostykę ze wskazaniem usterki w ciągu do 1 godziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie kostkę obd2 i ściągnij program na smart fona ściągnij jest ich masę zapłacisz ok 50zl i sam odczytasz sobie błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...