Treść opublikowana przez krzysiek_92
-
Gdzie bezpieczniki od świateł?
Jakieś pomysły gdzie mogą być bezpieczniki od świateł drogowych w małyszu 2001r? Koło kierownicy, tam gdzie powinny być wszystkie, sloty na światła (20 i 21) są puste. Prawe światło mi nie działa, żarówka zmieniona i dalej nic.
-
Lotka sedan b6
Panowie jest sens się tym interesować?jak to wypada jakościowo przy oryginalnych lotkach i czy w ogole to jakoś spasuje żeby nie odstawalołoło? Szukam lotki w lx7z od 2 msc i nie ma nic ciekawego https://www.olx.pl/i2/oferta/spoiler-abt-spojler-lotka-audi-a4-b6-8e0-limuzyna-sedan-s-line-CID5-IDjh2Fl.html#:4ad5e31d1a#gallery
-
Chromy w czarny mat - grafitowy sedan
Panowie mam grafitowego sedana B6. Zastanawiam się nad oklejeniem chromów przy szybach, grilla w czarny mat i przyciemnieniu lamp i szyb. Robił ktoś coś takiego? Macie fotki jak to wygląda?
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
Niestety, nie zdążyłem zrobić piczomagnesu, poszło pod młotek już jakiś czas temu z powodów niezależnych ode mnie. Ale jest już następczyni więc mam co robić, w wolnym czasie pstryknę kilka fotek i jadę z nowym tematem
-
Przyciemnianie tylnych lamp B5
U mnie po malowaniu wyszło tak: Wydaje mi się, że spoko
-
Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger
Środek elegancki, jakna razie mody na + Ale nie myślałeś o poliftowych lampach? Odmładzają mordkę
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
Siadła ok 4 cm. Niżej nie mogę posadzić bo to codzienne wozidło a na drogi w mojej okolicy to i tak nisko Wymieniłem same sprężyny, amorów nie ruszałem Na wiosnę muszę pomyśleć o jakimś gwincie, bo strasznie miękko jest. Z dystansami na byle dziurze podbija i opony przycierają...
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
OK, znalazłem chwilę czasu i strzeliłem parę szybkich fotek na koniec sezonu letniego ET felgi 54, dystanse: przód 25mm, tył 30mm A siedzi to tak: I przyciemnienie tylnych lamp (niestety, juz na zimowym kole ) . Pierdółka, a cieszy oko Jak dla mnie wygląda elegancko, samochód tylko zyskał Najbliższe plany to skórzane grzane doopy, zderzak od S`ki albo chip, zobaczymy na co trafi się jakaś fajna okazja. No i może w końcu zmotywuję się na oklejenie kierunków
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
W Krk, także kawałek masz Znajomy polecił http://www.ring-tuning.pl/ ,320 za 2 komplety: 25 mm i 30 mm
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
masz rację, wydaje się halo w serii, nic nie zmieniałem łokieć też mnie zaczyna denerwować, ale ma zamiar dorwać ori razem z fotelami w skórze czekam tylko na jakąś fajną okazję na alledrogo i przypływ gotówki Po weekendzie może ogarnę pare fotek, bo wrzuciłem dystanse i teraz jest kosa tak, obszyta, kupiłem taką od jedego z forumowiczów
-
[1Z] Zwykła A4 B5 Nowe filmy oraz zdjęcia :D
Ładnie, przód kozak się prezentuje
-
[B5 AEB] Czarnula Kubusia
Dodałbym do listy modów zmianę grilla, ale co kto lubi Powodzenia w modach
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
to dobrze, po to ją przykleiłem
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
Dzięki, ale do celu jeszcze dużo czasu i złotówek Obniżałem sprężynami AP, podwykonawca KW Suspensions, kolega zrywka miał na sprzedaż i mi się trafiły. Co do ET to chyba 35, nie pamiętam dokładnie bo kupowałem w lutym. Komfort jazdy zbytnio nie spadł, wiadomo, że jak jedziesz po dziurach to doopsko zawsze wytłucze ale jeżdżę pół roku (a w okolicy drogi mam paskudne) i żadnych problemów nie ma
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
Z racji tego, że cały czas coś się dzieje trzeba odkurzyć temat i się przypomnieć. Sesję ogarniałem na szybko więc cudów nie ma, ale to co chciałem udało się pokazać Lista zmian w opisie uaktualniona, tutaj wrzucam fotki. Wydaje mi się, że w końcu zaczyna to przypominać forumowe wozidło Plan na "Po 10-tym" : Dystanse Kierunki USA Przyciemnienie lamp z tyłu Może jakaś folia na ramkę grilla, bo cholerna guma schodzi od kamyków Enjoy : Na koniec moje paskudne zaciski I widać, że dystans potrzebny (i to spory), bo koło w całości się pod budą chowa Jak na razie to tyle, czekam na opinie
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Hmm... wygląda na pomarańczową, na pewno sprawdzę dzięki
-
Przyciemnianie tylnych lamp B5
Wiec chyba mamy zwycięzcę, spray wygrywa Wystarczy kupić i wykonać zabieg
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Powiedz mi gdzie dorwałeś folie w takim kolorze na kierunki USA? Szukam jakiś czas na alledrogo ale to co znajduję to bardziej żółty po oklejeniu niż pomarańczowy, a taki mi się nie podoba
-
Przyciemnianie tylnych lamp B5
Te które widziałem były właśnie przyciemnione sprayem i też się chyba na to zdecyduję. Bez suszenia - malujesz, schnie i gotowe
-
Przyciemnianie tylnych lamp B5
Co myślicie o przyciemnianiu lamp tylnych w czarnym polifcie B5? Widziałem takie coś w A3 i w A4 B6 i powiem szczerze, że dla mnie kozak. Wydaje się bardziej agresywny
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj około 14, parking na rondzie w Miechowie czarny avant Fajne masz kolego lampy z przodu a i naklejka na zderzaku też spoko
- RS4 B5
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
Ewentualnie sprayem, kumpel w A3 tak robił Tyle, że trzeba ilość warstw dobrze dobrać A co do furki to elegancka, pierwsza fotka środka mnie od razu urzekła
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ok godziny temu czarny avant ze ściemnionymi szybami z tyłu, na klubowych ramkach, śmignął koło mnie ok Szczepanowic na trasie Krk - Mchw Dogoniłem Cie, ale za chwile i tak mi uciekłeś
-
A4 B5 Avant (AFN) *KLimEK
Cierpliwy jesteś, widać, że się nagrzebałeś przy tym