Treść opublikowana przez krzysiek_92
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
ładnie się prezentuje
-
Myjka Ciśnieniowa
Panowie spootkał się ktoś kiedyś z tą firmą? http://allegro.pl/mocna-myjka-cisnieniowa-150bar-turbo-pianownica-i5153216386.html Na alledrogo dość popularne. Dodam, że nie będę z tym cudów wyprawiał. Potrzebuje tylko do mycia samochodu. Pianownica + jakieś fajne ciśnienie do opłukania a 150 bar powinno wystarczyć Ktoś coś?
-
My DarkBlue A4 B5
Daj o niego, bo widać, że zadbany Wywal hak, daj większe koło, idź w dół i co Ci jeszcze do głowy przyjdzie
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Czyli tzw oczojebna zieleń
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
To żółte mogą fajnie wyglądać, ewentualnie czerwone jak w większości samochodów
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
tez myślałem nad żółtymi zaciskami ale ostatecznie postawiłem na niebieskie, tyle ze ja mam czarny lakier, nie wiem jak u Ciebie by wyglądało
-
Audi A4 b5 by DaN0
Ciekawie Jak zobaczyłem czerwone dodatki "na sucho" to spoko wygląda, ale na postojówkach prawdziwy demon
-
s4 bez rodowodu - świeże foto
Bałbym się z garażu wyjechać żeby nic nie urwać ale jest kosa
-
Czarny bandyta 1.8tq ajl
ładny bandyta Nie zlewa Ci się czarna fela z kolorem samochodu?
-
na jaki kolor zaciski
Czerwony jak dla mnie trochę oblatany, większość osób go ma, ale co się komu podoba Mam czarny lakier, do tego fela bardzo jasne srebro z połyskiem i maluje zaciski na niebiesko Wahałem się jeszcze między żółtym i zielonym ale niebieski wygrał. Widziałem taki na czarnej a3 i robił robotę. Fajny zestaw do malowania jest z MOTIPa, 3 elementowy a cenowo wyszło mnie kolo 40 zł
-
Obniżenie samochodu z komfortem
Mam pytanie Panowie, bo jestem na kupnie a nie chce utopić kasy Czy sprężyny -40mm z avanta 1.9 tdi podejdą do mojego sedana, też 1.9? Słyszałem, że tak ale wolałbym się upewnić.
-
A4 B5 1.9 TDi AFN Niebieska rakieta !
Wywal hak (chyba, że korzystasz), wrzuć lampy od polifta i daj większe koło Kolorek miodzio
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
Kolorek cieszy oko Mam zamiar u siebie takie lampy ogarnąć
-
Która nawigacja?
Panowie jestem na kupnie nawigacji, ale nie ukrywam że za cholere sie na tym nie znam. Znalazłem 2 aukcje, które mnie interesują MIO SPIRIT 4900: http://allegro.pl/nawigacja-samochodowa-gps-mio-spirit-4900-eu-etui-i4859051079.html MIO SPIRIT 6800: http://allegro.pl/mio-spirit-6800-mapa-pl-odbl-dodatki-fv-i4869395108.html Która radzicie? Z tego co wyczytałem to oba sprzęty są porównywalne, z tym że za 100 zł więcej w jednej jest dożywotnia aktualizacja map. Dopłacać 100 za mapy to chyba słaby interes, ale czekam na opinie
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
Szukalem oryginalnych, ale te co znalazlem byly strasznie zjechane. Na razie podroba sie sprawdza, najwazniejsze ze jest gdzie reke polozyc podczas jazdy Jak mnie zacznie wk***iac to wywale i zainwestuje w cos lepszego
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
Siemanko Powoli idziemy do przodu, brakujące listwy już założone, a wczoraj kurier przyniósł podłokietnik. Nie oryginał, ale jak na moje oko wykonanie dość porządne Wrzucam jeszcze dwie foteczki z oświetlenia w nocy. Jakość kiepska, ale to i tak najlepsze co udało mi się wybrać
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
fotki działają, można oglądać
-
[B5 AHH] Czarny piczomagnes na 18
Witam! Jako, że od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem prawie nowej 15-letniej Audiczki, chciałem z dumą wszystkim ją przedstawić. Samochodzik kupiłem pod koniec sierpnia tego roku od starszego pana. Jestem drugim właścicielem w Polsce, przedtem samochód został sprowadzony z Niemiec. Model: A4 B5 polift Rok produkcji: grudzień 1999 Silnik: 1.9 TDI 90 KM (AHH) Przebieg: w momencie kupna licznik pokazywał +/- 158.000, ale ile przejechał na prawdę, tego nikt nie wie Wyposażenie: ABS Wspomaganie kierownicy Climatronic 4 poduszki pow. Podświetlane nawiewy Szyby: przód elektronik, tył stary dobry korbotronik Elektryczne lusterka Centralny zamek Kluczyk scyzoryk Halogeny Autoalarm Alufelgi (szału nie ma, ale zawsze alu ) Lista planowanych zmian: Ramki klubowe Zrobione Podłokietnik Zrobione Oświetlenie wewnętrzne LEDowe (na razie wpadły tylko LEDy nad tablicą z tyłu) Wyczyszczenie tylnej klapy Zrobione Podświetlenie klamek Kierownica 3-ramienna Zrobione Xenony Grill czarny mat Zrobione 4 x el. szyby Końcówki wydechu zamiast "smutnych siusiaków" Zrobione Felgi 18 cali Zrobione Malowanie zacisków na niebiesko Zderzak z S'ki na przód Obniżenie o pare cm Zrobione Chip Duże prawe lusterko Fotele w skórze Dystanse Zrobione Kierunki ala USA Przyciemnione tylne lampy Zrobione I co jeszcze do głowy wpadnie Pomimo tego, że mam już samochód 3 msc, nie bardzo wziąłem się za modzenie, miałem parę ważniejszych wydatków Do tej pory wymieniłem: Termostat Olej + filtr oleju 2 wahacze przednie Amory tył Radio Pioneer MVH-160UI Starszy pan dbał o to co miał pod maską (silnik igiełka, mechanik mówi, że jak nie zaniedbam to pojeżdżę parę ładnych lat), ale jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny był złota rączką, co to wszystko sam potrafi zrobić Także i tutaj musiałem trochę ciężko zarobionych pieniędzy wpakować: Malowanie tylnej klapy (jakieś niedoskonałości pan Grześ zamalował chyba lakierem do paznokci) Wymiana listew na dole przy drzwiach Przymusowe malowanie tylnego zderzaka i prawego tylnego nadkola, jakis pan wjechał we mnie i zdarł nieźle lekier jak autko stało na parkingu. Swoją drogą, szczęście w nieszćżęściu, bo na zderzaku było sporo łusek i wyglądał nie najlepiej. Incydent na parkingu zmotywował mnie tylko do malowania Na fotkach Audiczka po malowaniu tyłeczka, ale jeszcze bez listew. Jutro wpadną listwy i polerka całego autka żeby wydobyć połysk. Na razie to tyle, jeśli coś będzie się działo w temacie mojej Audiczki, będę na bieżąco o tym informował. Czekam na komentarze, opinie (zarówno te pozytywne i negatywne), oraz propozycje modów Pozdro, Krzysiek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Klubowiczów. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 1.9 TDI 90KM 1999r. Mam nadzieję, że z pomocą forum odpicuję moją Niunię i złapię prawdziwą zajwkę Pozdro, Krzysiek!