Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysiek_92

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysiek_92

  1. Panowie spootkał się ktoś kiedyś z tą firmą? http://allegro.pl/mocna-myjka-cisnieniowa-150bar-turbo-pianownica-i5153216386.html Na alledrogo dość popularne. Dodam, że nie będę z tym cudów wyprawiał. Potrzebuje tylko do mycia samochodu. Pianownica + jakieś fajne ciśnienie do opłukania a 150 bar powinno wystarczyć Ktoś coś?
  2. krzysiek_92 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Daj o niego, bo widać, że zadbany Wywal hak, daj większe koło, idź w dół i co Ci jeszcze do głowy przyjdzie
  3. Czyli tzw oczojebna zieleń
  4. To żółte mogą fajnie wyglądać, ewentualnie czerwone jak w większości samochodów
  5. tez myślałem nad żółtymi zaciskami ale ostatecznie postawiłem na niebieskie, tyle ze ja mam czarny lakier, nie wiem jak u Ciebie by wyglądało
  6. Ciekawie Jak zobaczyłem czerwone dodatki "na sucho" to spoko wygląda, ale na postojówkach prawdziwy demon
  7. Bałbym się z garażu wyjechać żeby nic nie urwać ale jest kosa
  8. ładny bandyta Nie zlewa Ci się czarna fela z kolorem samochodu?
  9. Czerwony jak dla mnie trochę oblatany, większość osób go ma, ale co się komu podoba Mam czarny lakier, do tego fela bardzo jasne srebro z połyskiem i maluje zaciski na niebiesko Wahałem się jeszcze między żółtym i zielonym ale niebieski wygrał. Widziałem taki na czarnej a3 i robił robotę. Fajny zestaw do malowania jest z MOTIPa, 3 elementowy a cenowo wyszło mnie kolo 40 zł
  10. Mam pytanie Panowie, bo jestem na kupnie a nie chce utopić kasy Czy sprężyny -40mm z avanta 1.9 tdi podejdą do mojego sedana, też 1.9? Słyszałem, że tak ale wolałbym się upewnić.
  11. Wywal hak (chyba, że korzystasz), wrzuć lampy od polifta i daj większe koło Kolorek miodzio
  12. Kolorek cieszy oko Mam zamiar u siebie takie lampy ogarnąć
  13. Panowie jestem na kupnie nawigacji, ale nie ukrywam że za cholere sie na tym nie znam. Znalazłem 2 aukcje, które mnie interesują MIO SPIRIT 4900: http://allegro.pl/nawigacja-samochodowa-gps-mio-spirit-4900-eu-etui-i4859051079.html MIO SPIRIT 6800: http://allegro.pl/mio-spirit-6800-mapa-pl-odbl-dodatki-fv-i4869395108.html Która radzicie? Z tego co wyczytałem to oba sprzęty są porównywalne, z tym że za 100 zł więcej w jednej jest dożywotnia aktualizacja map. Dopłacać 100 za mapy to chyba słaby interes, ale czekam na opinie
  14. Szukalem oryginalnych, ale te co znalazlem byly strasznie zjechane. Na razie podroba sie sprawdza, najwazniejsze ze jest gdzie reke polozyc podczas jazdy Jak mnie zacznie wk***iac to wywale i zainwestuje w cos lepszego
  15. Siemanko Powoli idziemy do przodu, brakujące listwy już założone, a wczoraj kurier przyniósł podłokietnik. Nie oryginał, ale jak na moje oko wykonanie dość porządne Wrzucam jeszcze dwie foteczki z oświetlenia w nocy. Jakość kiepska, ale to i tak najlepsze co udało mi się wybrać
  16. fotki działają, można oglądać
  17. Witam! Jako, że od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem prawie nowej 15-letniej Audiczki, chciałem z dumą wszystkim ją przedstawić. Samochodzik kupiłem pod koniec sierpnia tego roku od starszego pana. Jestem drugim właścicielem w Polsce, przedtem samochód został sprowadzony z Niemiec. Model: A4 B5 polift Rok produkcji: grudzień 1999 Silnik: 1.9 TDI 90 KM (AHH) Przebieg: w momencie kupna licznik pokazywał +/- 158.000, ale ile przejechał na prawdę, tego nikt nie wie Wyposażenie: ABS Wspomaganie kierownicy Climatronic 4 poduszki pow. Podświetlane nawiewy Szyby: przód elektronik, tył stary dobry korbotronik Elektryczne lusterka Centralny zamek Kluczyk scyzoryk Halogeny Autoalarm Alufelgi (szału nie ma, ale zawsze alu ) Lista planowanych zmian: Ramki klubowe Zrobione Podłokietnik Zrobione Oświetlenie wewnętrzne LEDowe (na razie wpadły tylko LEDy nad tablicą z tyłu) Wyczyszczenie tylnej klapy Zrobione Podświetlenie klamek Kierownica 3-ramienna Zrobione Xenony Grill czarny mat Zrobione 4 x el. szyby Końcówki wydechu zamiast "smutnych siusiaków" Zrobione Felgi 18 cali Zrobione Malowanie zacisków na niebiesko Zderzak z S'ki na przód Obniżenie o pare cm Zrobione Chip Duże prawe lusterko Fotele w skórze Dystanse Zrobione Kierunki ala USA Przyciemnione tylne lampy Zrobione I co jeszcze do głowy wpadnie Pomimo tego, że mam już samochód 3 msc, nie bardzo wziąłem się za modzenie, miałem parę ważniejszych wydatków Do tej pory wymieniłem: Termostat Olej + filtr oleju 2 wahacze przednie Amory tył Radio Pioneer MVH-160UI Starszy pan dbał o to co miał pod maską (silnik igiełka, mechanik mówi, że jak nie zaniedbam to pojeżdżę parę ładnych lat), ale jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny był złota rączką, co to wszystko sam potrafi zrobić Także i tutaj musiałem trochę ciężko zarobionych pieniędzy wpakować: Malowanie tylnej klapy (jakieś niedoskonałości pan Grześ zamalował chyba lakierem do paznokci) Wymiana listew na dole przy drzwiach Przymusowe malowanie tylnego zderzaka i prawego tylnego nadkola, jakis pan wjechał we mnie i zdarł nieźle lekier jak autko stało na parkingu. Swoją drogą, szczęście w nieszćżęściu, bo na zderzaku było sporo łusek i wyglądał nie najlepiej. Incydent na parkingu zmotywował mnie tylko do malowania Na fotkach Audiczka po malowaniu tyłeczka, ale jeszcze bez listew. Jutro wpadną listwy i polerka całego autka żeby wydobyć połysk. Na razie to tyle, jeśli coś będzie się działo w temacie mojej Audiczki, będę na bieżąco o tym informował. Czekam na komentarze, opinie (zarówno te pozytywne i negatywne), oraz propozycje modów Pozdro, Krzysiek
  18. Witam wszystkich Klubowiczów. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 1.9 TDI 90KM 1999r. Mam nadzieję, że z pomocą forum odpicuję moją Niunię i złapię prawdziwą zajwkę Pozdro, Krzysiek!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.