Treść opublikowana przez benoos
-
Zbiornik paliwa / pojemność
we wlewie masz odpowietrznik, jak odpowietrzysz przy tankowaniu to wejdzie więcej niż normalnie, do pierwszego odbicia pistoletu; słyszałem, że za wschodnią granicą praktykują podnoszenie tylnego koła znajdującego się przy wlewie np. najechanie na drewniany klin 20cm, wtedy wchodzi więcej niż podana pojemność zbiornika
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać Mnie Diablo nie wciągnęło nigdy... Ja lubię postrzelać Dawno już nie grałem, ale w CS 1.6 zawsze pamiętam był problem z serwerami itp. potem się chwilę bawiliśmy w CS: CZ, bo było można się łatwo przez IP łączyć W tą zimę, kilka razy strzelaliśmy się w BeGone ze znajomymi, fajna sprawa, bez instalacji, uruchamia się w przeglądarce, nie dorównuje CS, ale klimat większa grupą jest fajny, można się czasami zgadać http://www.nplay.com/BeGone/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
"Kilka uwag na temat prawidłowego użytkowania przekładni automatycznej: nigdy nie przełączaj dźwigni zmiany biegów na pozycję "N" podczas jazdy (zanika ciśnienie smarowania np. z 50psi do 5psi). " cytat z sserwisu http://sserwis.pl/start_pl.php?kategoria=automaty1_pl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podczas hamowania wyrzucają skrzynie na N przy dużej prędkości, ja bym sobie w tiptronicu odpuścił dla świętego spokoju, ale zrobisz jak uważasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właściciela nie znam, ale wiem gdzie to jest, kilka km ode mnie, jakbyś chciał to mogę podjechać pogadać i obejrzeć, miernika lakieru niestety nie mam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja już wiem, że mnie nie będzie, udanego spocisza! Bartek PW z kom. poszło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też na 50% teraz, bo jutro chce klient moje auto zobaczyć Daniel - PW 1. Bart-S 2. Papuga 3. Lele 4. daniel_sen4 5. benoos 50% 6. Qbazulu 50% 7. ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1. Bart-S 2. Papuga 3. Lele 4. daniel_sen4 5. benoos 6. ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w 2005r okularniki dostały lifta, na wzór passata i golfa V, te są spoko myślę, np GTI
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Daniel - Lupo w 5 drzwiach? z małych VW to Polo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry Panom Gwerty dostałem odp. Hallo Hubert, dieses war nur mal ein Gedanke von mir, das Auto hat erst mal noch bis Dezember TÜV.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
albo od razu kupić słuszny rozmiar (czyt. 19") Jakby ktoś miał ochotę na Merca, to znajomi z Poznania chcą sprzedać 2 sztuki, trochę ich z kasą przycisnęło: 1) R-klasa long 320CDI 2007r. 191tys km - jest na necie za 87tys zł wystawiona przez komis (za 82k zł do oddania) 2) B-klasa 180CDI 2009r. 30tys. km! automat, w beżowych skórach Oba zawsze serwisowane w ASO
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ten wzór w 17" wygląda bardzo kiepsko Dobry dzień dokładnie! ta felga tylko w oryginale Gwerty napisałem do niego maila, jak odpisze dam znać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam znajomego w Niemczech, który czymś takim się porusza do pracy, na koniec pytał mnie czy nie chce kupić, ale nie byłem zainteresowany, zapytać co i jak?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja w niedzielę śmigam już do Niemiec, miesiąc mnie nie będzie, chyba nie zdążę pomóc Widziałem, że ktoś się nowy z Jarocina pojawił i pytał o spoty, zagadaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Możesz podać ofertę dla Klubowiczy, szepnę ojcu słówko Dla Klubowiczy 25zł za worek 25kg Do 3szt. do odbioru na Górczynie. Większe ilości w Jarocinie lub Żerkowie k. Jarocina, albo "przy okazji" mogę podrzucić lub podać do Poznania, kwestia dogadania się.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde wydało się sam lepię te tabletki z cukru pudru i wciskam ludziom, że to dobre do uzdatniaczy:oczko:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ma ktoś z Was zmiękczacz/uzdatniacz wody? Jakby ktoś potrzebował, to sprzedaję tabletki solne (sól tabletkowana) do takich urządzeń, właśnie jutro jadę do Niepruszewa podrzucić 10 worków klientowi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chris ja jutro o 9:00 wyjeżdżam z Jarocina i jadę przez Poznań, jakoś o 11:00-13:00 powinem się gdzieś po Poznaniu kręcić. Jakby mi koleś do 9:00 podał tą listwę to mogę zabrać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki Chris za chęci jeśli kuzynka się z tym nie wyrobi, to się uśmiechnę do Ciebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki Bartek, załatwiłem już kuzynkę na jutro
-
[ALL B7] Pompa wspomagania, regenerowana czy zamiennik ?
dwa w jednym http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?143351-ALL-B6-Wymiana-p%B3ynu-do-wspomagania do odpowietrzania wystarczy podnieść przednie koła, odkręcić korek od wspomagania i kręcić raz w lewo, raz w prawo do oporu NA ZGASZONYM SILNIKU, można nawet chwilkę przytrzymać w max. skręcie, zrobić tyle obrotów żeby przestało bulgotać w zbiorniczku. Później możesz opalić auto i na odpalonym pokręcić kierownicą, ale już NIE TRZYMAĆ NA OPORZE!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bondziorno Jest tu ktoś z Lubonia może? Miałbym coś do odebrania na Rejtana 12A (ŁazienkaPlus) w godz. 10-18:00
-
[ALL B7] Pompa wspomagania, regenerowana czy zamiennik ?
może spróbuj na początek odpowietrzyć układ, mojemu koledze pomogło na buczenie pompy, opis znajdziesz na forum
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
NIE, tylko duży obieg obejmuje przepływ przez chłodnicę. Mały to w uproszczeniu "silnik" i nagrzewnica