Treść opublikowana przez cichy1989
-
[ALL B5] Zamarzająca szyba przednia
Możliwe że może się tak dziać po wymianie przedniej szyby? np jak by była nieszczelnie założona czy coś...?
-
[ALL] Idą święta co byście chcieli pod choinke?;P
Skoro tyle osób by chciało RS to mnie by ucieszyła RS4 Oettinger (b5) to by zapowiadało szybki 2009 rok
-
Ceny paliwa marzec 2026
Pod Czewą w trasie na Wieluń Bliska Pb95 - 3.25 aż miło zalać
-
[ALL] Idą święta co byście chcieli pod choinke?;P
Ja bym chciał dostać nowiutkie fele ori 18" pomarzyć można
-
[ALL B5] Licznik dziennych kilometrów a żarówka podświetlająca prędkościomierz
Witam miałem najechane na liczniku dziennych kilometrów ileś tam a ostatnio odpaliłem auto a licznik wyzerowany...(jestem pewien że go nie zerowałem) wieczorem jak się ściemniło zauważyłem że się przepaliła żarówka prędkościomierza między 160-260 km/h ...czyli ta najbliżej... Czy to ma coś wspólnego? Z góry dzięki za odpowiedzi
-
[B5 ADR] Mocny zgrzyt przy odpalaniu gdy zimny
Wymieniany był kompletny rozrząd... :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Mocny zgrzyt przy odpalaniu gdy zimny
Wyczytałem na forum że faktycznie może chodzić o rozrusznik.. No cóż zobaczymy co powie mechanik... thx za odpowiedzi
-
[B5 ADR] Mocny zgrzyt przy odpalaniu gdy zimny
Trudno powiedzieć bo specem nie jestem ale raczej bym nie stawiał na problem z rozrusznikiem.. Podpatrze jeszcze dzisiaj jak nic nie znajde podejrzanego to jutro odstawiam niunie do mechanika
-
[B5 ADR] Mocny zgrzyt przy odpalaniu gdy zimny
albo jakiegoś mechanika :polew: :polew: Mechanika tam nie widziałem ale popatrze czy wszystko tam jest ok. W jezdzie nie ma żadnej różnicy a jak odpalam potem to już jest ok. Zgrzyt jest jak go zostawie na jakies 6 godzin albo dłużej.. ;(
-
[B5 ADR] Mocny zgrzyt przy odpalaniu gdy zimny
Witam! Wymieniłem z miesiąc temu rozrząd i od tamtego czasu jak odpalam auto np. rano jak całą noc stało to jest taki chwilowy zgrzyt dość głośny.. ;( Od czego to może być? może źle mi rozrząd zrobili?
-
[B5 AFN] a nigdy mi sie czerwony nie podobał... :D
Środeczek bardzo podobny do mojego tylko ja nie mam pełnego FISa ;( Fajna bryka pozdr
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
Ja mam grzane i nie ma żadnego symbolu ani na obudowie lusterka ani na samym lusterku.. pozdr
-
[B5 AHH] Wskaźnik poziomu paliwa
U mnie jak zaleje do pełna to pokazuje na przedostatnią białą kreskę albo czasami jeszcze mniej Jaka może być przyczyna?
-
[ALL B5] Stukanie w silniku 1.8
Mógłbyś mi wysłać tą fotke bo ja tak mam od kiedy wymieniełem olej, filtry i rozrząd to słysze przez pierwsze 3, 4 minuty takie wlasnie stukanie... [email protected]
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
Troche lipa by była jezdzic z włączonymi podgrzewanymi lusterkami w upalne dni
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
Mi czasami też się pojawia ta śnieżynka Jesteś pewien że oznacza włączone podgrzewanie lusterek?
-
[ALL B5] Uszczelka na przedniej szybie odłazi...[fot]
Nie co Ty uszczelka musi być nowa bo ta już jest w bardzo kiepskim stanie. Możliwe że jest tak jak mówisz.. :gwizdanie:
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
A wracając do tematu ja w AVANCIE mam przyczepiona w bagazniku do jednego z tych srebrnych uchwytów na siatke
-
[ALL B5] Uszczelka na przedniej szybie odłazi...[fot]
Ta uszczelka jest klejona bo jak "odłazi" to zostaje na szybie klej...
-
[B5 ADR] Zaraz po odpaleniu nie trzyma obrotów - spadają do 600-700
oleje filtry były wymieniane przedwczoraj a olej to castrol 10W40
-
[B5 ADR] Zaraz po odpaleniu nie trzyma obrotów - spadają do 600-700
204 000
-
[B5 ADR] Zaraz po odpaleniu nie trzyma obrotów - spadają do 600-700
Mam jeszcze takie pytanie czasami jak odpale po długim czasie to słychać dobiegający z silnika dźwięk jakby coś było nienasmarowane nie wiem jak go określić.. jak przygazuje to ten dźwięk wraz z obrotami coraz intensywniej słychać po krótkiej jezdzie tego już nie ma i nie zawsze to występuje. Dodam że po wymianie kompletnego rozrządu nic się nie zmieniło hmmm...
-
[ALL B5] Uszczelka na przedniej szybie odłazi...[fot]
uszczelke sie kupi.. Tylko ile szklaz weźmie za robote bo to pewnie trzeba całą szybę zdjąć mam racje?
-
[ALL B5] Uszczelka na przedniej szybie odłazi...[fot]
Witam! tak jak napisałem w temacie górna uszczelka sie odkleja od szyby. Da się wymienić samą tą uszczelkę? Jeśli tak to jakie to są koszty? Dodam że szyba była wymieniana przez poprzedniego właściciela w niemczech(widocznie niechlujnie zrobione)
-
[B5 ADR] Czy to coś ze wspomaganiem ?
Nie doszukałem się żadnych wycieków więc powinno wszystko być ok. Ze zbierznością dalej problem.. trochę ściąga na prawo ledwo co da się to odczuć jadąc.