Treść opublikowana przez cichy1989
-
[ALL B5] Dźwięczy w prawym kole słyszalnie od ok 50km/h
dodam że oprócz tego mam czasami klekotanie(prawy przód) podczas jazdy przy skręcie w lewo to też może być łożysko czy raczej przeguby..?
-
[ALL B5] Dźwięczy w prawym kole słyszalnie od ok 50km/h
Witam. Od jakiegoś czasu coś mi wyje w prawym kole nie umiem ustalić dokładnie tył czy przód(raczej tył). W każdym razie im szybciej jadę tym głośniej dźwięczy zupełnie jakby po mojej prawej za autem samolot leciał albo co. sprawdzałem opony nadkola nic tam nie trze... Po zmianie kół na letnie to samo...
-
[B5 AFB] Łożysko za łożyskiem.. pomocy..
Trzeba ustawiać zbieżność po wymianie łożyska?
-
[B5 ADR] Gaśnie po odpaleniu
Kolego Novka miałem ten sam problem ktoś musi Ci zrobić od nowa nastawy przepustnicy na vagu bo się zresetowały.
-
[B5 ADR] Silnik gaśnie po odpaleniu
Coś mi się chyba wydaje że mechanik nieźle cię oskubał. Dla porównania ja za naprawę immo zapłaciłem 250zł razem z usługą podłączenia do specjalnego urządzenia odczytującego kod immo bo zgubiłem tą karteczkę
-
[ALL] Czy warto kupić te Ultra Gripy?
O tym modelu właśnie też myślałem. Mówi się że Dębice są do d... bo najtańsze ale użytkownicy sobie chwalą
-
[ALL] Czy warto kupić te Ultra Gripy?
Od tego czy będą dobrze śmigały zależy w jakich warunkach były przechowywane W każdym razie nie będę ryzykował
-
[ALL] Czy warto kupić te Ultra Gripy?
No teraz właśnie też się dowiedziałem że po takim czasie mogły mocno stwardnieć i są do d... także ku przestrodze innym
-
[ALL] Czy warto kupić te Ultra Gripy?
Witam! rozważam zakup tych opon są nowe ale rok produkcji to 2004. Cena jak na good yeary niezła tylko trochę czasu przeleżały więc powiedzcie czy warto je kupić czy lepiej np dębice z 2009 za tą samą kasę. Poniżej link: http://www.allegro.pl/item833843986_good_year_ultra_grip_195_65_15_91h.html
-
[B5 ADR] Duszenie się zimnego silnika
Ja mam to samo i dalej z tym walczę;/ z LPG wszystko ok wszystko sprawdzone, na VAGu zero błędów, przepustnica wymieniona... i dalej to samo. Kolego Leonidas poradziłeś sobie już z tym problemem?
-
[B5 ADP] Brak ssania
Możliwe że coś z przepustnicą :gwizdanie:
-
Ile pali Wam gazu?
Ja na 45L gazu zrobiłem 387km w mieście. Bez klimy i ciężkiej nogi na pewno zrobię dużo więcej
-
[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza
Spróbuje ją najpierw przepłukać. Jak nie pomoże to będzie trzeba się dostać do nagrzewnicy Dzięki za odpowiedzi
-
[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza
Kolego a żeby dostać się do nagrzewnicy trzeba rozebrać całą deskę rozdzielczą?
-
[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza
A jest taka opcja że gazownik zakładając mi gaz coś poknocił(źle popodłączane węże czy coś)? :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza
Witam. Sorry że odświeżam ale u mnie też nie grzeje na max leci letnie powietrze czasami zimne. Węże od nagrzewnicy ciepłe na vagu błędów nie ma. Może być jeszcze jakaś ewentualność oprócz padniętego silniczka od klapy ciepłe zimne? [br]Dopisany: 19 Październik 2009, 18:16_________________________________________________aha, ja mam klime(climatronic)
-
Strefa Śmiechu
ku....a ja mam dopiero 20 lat ;(
-
Który wybrać notebook - proszę o pomoc jakiegoś fachowca
Mój kuzyn ma z 5 lat toschibkę zero problemów... Niestety widocznie jak wcześniej ktoś pisał marka ostatnio spadła na psy...
-
Który wybrać notebook - proszę o pomoc jakiegoś fachowca
Ja bym poszukał jakiejś toschiby choćby miała odrobinę gorsze parametry od konkurencji. Co do HP te nowe modele technicznie są bez zarzutu ale oprogramowanie mają lipne trza czyścic z nortonów i jakichś aktualizatorów oprogramowania pozdr
-
Strefa Śmiechu
O f*ck!! :wallbash:
-
[B6 AVF] Kłopoty z klimatyzacją
Podpinam się pod temat. Wczoraj odebrałem auto od gazownika, a od dzisiaj wieje zimne cały dzień jezdziłem mimo zmian nawet na HI. Nie wiem czy wogóle to ma jakiś związek z zakładaniem LPG ale może gazownik coś namieszał?? [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 15:39_________________________________________________Z tą różnicą że u mnie ze wszystkich nawiewów lodówa
-
Ceny paliwa marzec 2026
Kto na tym jeździ
-
[B5 ADR] Szarpanie przy hamowaniu silnikiem
u mnie przy puszczaniu z gazu. Dodam że nie mam instalacji LPG i nigdy nie był zagazowany. Pozdr
-
[B5 ADR] Szarpanie przy hamowaniu silnikiem
Przyłączam się do posta. Ja mam podobnie z tym że szarpanie nie jest zbyt mocne ale odczuwalne. Najgorzej mam na 2 biegu jak np jadę powoli i puszczę gaz lub trzymam go bardzo delikatnie...
-
[B5 ADR] Zahaczyłem o kamień i mam jakiś wyciek (foto)
Dzięki koledzy juz myślałem że znowu mam ładny kolejny wydatek