No właśnie problem polega na tym że zawieszenie jest za niskie i często o coś zahaczam i chciałbym się właśnie dowiedzieć czy muszę kupić tylko sprężynki czy amortyzatory również...
Mam pewien problem gdyż sprowadziłem furaka z niemiec ale ma bardzo niskie zawieszenie, ponoć sportowe..
jeśli się ktoś zna może mi powie? zrobiłem fotke tył od strony kierowcy:
a może to sprężyny jakieś niskie? :gwizdanie: ...nie znam się więc może ktoś mi powie.. ..choć ta fotka pewnie niewiele mówi...
no tak.. bardzo ładnie sie prezentuje ale często zahaczam podwoziem np. o próg zwalniający.. niestety musze zmienić chyba na seryjne i sprzedać to sportowe
loco87
Fele sprawie sobie na przyszłą wiosnę dopiero ale na bank piękne 17":naughty:
Niestety mam sportowe zawieszenie które musze zmienić na seryjne bo na nasze polskie drogi sie nie nadaje To jest jak narazie mój plan a potem pomyśle o chip tuningu i grillu od S4
Co tam mam w tym audiku napisze jak wrzuce więcej fotek w jak najbliższym czasie pozdrawiam