Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emil-107

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. cos dla tych co czują sie zbyt pewnie na drogach
  2. tak jesli musisz robic tam jakies naprawy . jesli chcesz przeplukac nagrzewnice to wystarczy podniesc maske i ta sa 2 przewody gumowe na podszybiu .tak jest w moim autku
  3. ja mialem zapchaną nagrzewnice i przpchalem ja woda pod cisnieniem w obu kierunkach . naprawde bylo niezle zasyfione i teraz jest idelne ciepelko. zalecam usuniecie wody z nagrzewnicy i zalanie plynem .
  4. jemy czy roztrząsamy???
  5. no masz racje wywal moja wiadomosc bo mi głupio
  6. zmiana tematu na chwile ,mam pytanie gdzie moge mieć pompke centralnego zamka bo nad prawym kolem z tylu jej nie mam. ile jest miejsc gdzie mozna ja znależć???
  7. rozpuszczalnik ksylenowy i po klopocie ale warto nadmiar kleju usunąc mechanicznie moze byc zyletka ,poczekalem jak mi słonko zagrzało nalepkę i ja zdjołem palcami ,przyznam ze nie było milo ale zlazła
  8. jak wykryc gdzie jest pompka ? nie wiem gdzie szukac bo nad kolem z tylu (prawe) nie ma. ja mam 1.6 adp sedan. prosze o pomoc to pilne dziekuje
  9. moja zona powiedziala ze napis nowy i stare koła ja mysle ze ile ludzi tyle gustow i pomyslow. wazne aby kazdy sie uśmiechnoł
  10. niezle super ale ja nie mam klimy czy to ma znaczenie ?
  11. gdzie jest ta klapa cieple-zimne ? tzn ten silniczek aby go sprawdzic. boje sie ze to bedzie kupa roboty a male gowienko do zrobienia pociesz mnie dzieki za wskazowke prosze o nowe dziekuje
  12. mam podobnie w ADP gdzie to sprawdzic ??? mozesz napisac wiecej pozdrawiam
  13. myslę ze trabanta mozna tym okleić ale AUDI tutaj się zastanawiam
  14. :wallbash:temperatura 90 czyli normalnie. . wieje na cieplym i na zimnym i jak daje na cieple to zwalnia nieco szybkosc nadmuchu ale tak bylo zawsze o ile pamietam,czyli wiatraczek dziala .jesli zapowietrzone to jak odpowietrzyc? weze gorące obydwa .cos sie nie otwiera albo moze jest jakis zaworek nie wiem. wechanik wymienil mi przepustnice i od tej pory to nie dziala moze cos zakręcil i nie odkrecil po wymianie. niedawno rozrząd wymienialem i pompa jest tez nowa.juz nie pale ponad rok ale jak mnie szlak trafi to chyba zajaram

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.