-
YouTube - filmy warte obejrzenia
cos dla tych co czują sie zbyt pewnie na drogach
-
[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza
tak jesli musisz robic tam jakies naprawy . jesli chcesz przeplukac nagrzewnice to wystarczy podniesc maske i ta sa 2 przewody gumowe na podszybiu .tak jest w moim autku
-
[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza
ja mialem zapchaną nagrzewnice i przpchalem ja woda pod cisnieniem w obu kierunkach . naprawde bylo niezle zasyfione i teraz jest idelne ciepelko. zalecam usuniecie wody z nagrzewnicy i zalanie plynem .
-
Audi zmienia swoje logo
jemy czy roztrząsamy???
-
[ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?
no masz racje wywal moja wiadomosc bo mi głupio
-
[ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?
zmiana tematu na chwile ,mam pytanie gdzie moge mieć pompke centralnego zamka bo nad prawym kolem z tylu jej nie mam. ile jest miejsc gdzie mozna ja znależć???
-
[ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?
rozpuszczalnik ksylenowy i po klopocie ale warto nadmiar kleju usunąc mechanicznie moze byc zyletka ,poczekalem jak mi słonko zagrzało nalepkę i ja zdjołem palcami ,przyznam ze nie było milo ale zlazła
-
[B5 ADP] Nie wiedziałem gdzie umieścić wątek, ale poradźcie proszę w sprawie zamka.
juz to odkrylem i dziala ale nie zawsze
-
[B5 ADP] Nie wiedziałem gdzie umieścić wątek, ale poradźcie proszę w sprawie zamka.
jak wykryc gdzie jest pompka ? nie wiem gdzie szukac bo nad kolem z tylu (prawe) nie ma. ja mam 1.6 adp sedan. prosze o pomoc to pilne dziekuje
-
Audi zmienia swoje logo
moja zona powiedziala ze napis nowy i stare koła ja mysle ze ile ludzi tyle gustow i pomyslow. wazne aby kazdy sie uśmiechnoł
-
[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza
niezle super ale ja nie mam klimy czy to ma znaczenie ?
-
[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza
gdzie jest ta klapa cieple-zimne ? tzn ten silniczek aby go sprawdzic. boje sie ze to bedzie kupa roboty a male gowienko do zrobienia pociesz mnie dzieki za wskazowke prosze o nowe dziekuje
-
[B5 ADR] Wypluwa olej przez korek wlewu oleju. Duże podcisnienie "zasysa korek oleju"
mam podobnie w ADP gdzie to sprawdzic ??? mozesz napisac wiecej pozdrawiam
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
myslę ze trabanta mozna tym okleić ale AUDI tutaj się zastanawiam
-
[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza
:wallbash:temperatura 90 czyli normalnie. . wieje na cieplym i na zimnym i jak daje na cieple to zwalnia nieco szybkosc nadmuchu ale tak bylo zawsze o ile pamietam,czyli wiatraczek dziala .jesli zapowietrzone to jak odpowietrzyc? weze gorące obydwa .cos sie nie otwiera albo moze jest jakis zaworek nie wiem. wechanik wymienil mi przepustnice i od tej pory to nie dziala moze cos zakręcil i nie odkrecil po wymianie. niedawno rozrząd wymienialem i pompa jest tez nowa.juz nie pale ponad rok ale jak mnie szlak trafi to chyba zajaram
emil-107
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta