Treść opublikowana przez emil-107
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
cos dla tych co czują sie zbyt pewnie na drogach
-
[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza
tak jesli musisz robic tam jakies naprawy . jesli chcesz przeplukac nagrzewnice to wystarczy podniesc maske i ta sa 2 przewody gumowe na podszybiu .tak jest w moim autku
-
[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza
ja mialem zapchaną nagrzewnice i przpchalem ja woda pod cisnieniem w obu kierunkach . naprawde bylo niezle zasyfione i teraz jest idelne ciepelko. zalecam usuniecie wody z nagrzewnicy i zalanie plynem .
-
Audi zmienia swoje logo
jemy czy roztrząsamy???
-
[ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?
no masz racje wywal moja wiadomosc bo mi głupio
-
[ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?
zmiana tematu na chwile ,mam pytanie gdzie moge mieć pompke centralnego zamka bo nad prawym kolem z tylu jej nie mam. ile jest miejsc gdzie mozna ja znależć???
-
[ALL] Jak usunąć nalepkę rejestracyjną z przedniej szyby ?
rozpuszczalnik ksylenowy i po klopocie ale warto nadmiar kleju usunąc mechanicznie moze byc zyletka ,poczekalem jak mi słonko zagrzało nalepkę i ja zdjołem palcami ,przyznam ze nie było milo ale zlazła
-
[B5 ADP] Nie wiedziałem gdzie umieścić wątek, ale poradźcie proszę w sprawie zamka.
juz to odkrylem i dziala ale nie zawsze
-
[B5 ADP] Nie wiedziałem gdzie umieścić wątek, ale poradźcie proszę w sprawie zamka.
jak wykryc gdzie jest pompka ? nie wiem gdzie szukac bo nad kolem z tylu (prawe) nie ma. ja mam 1.6 adp sedan. prosze o pomoc to pilne dziekuje
-
Audi zmienia swoje logo
moja zona powiedziala ze napis nowy i stare koła ja mysle ze ile ludzi tyle gustow i pomyslow. wazne aby kazdy sie uśmiechnoł
-
[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza
niezle super ale ja nie mam klimy czy to ma znaczenie ?
-
[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza
gdzie jest ta klapa cieple-zimne ? tzn ten silniczek aby go sprawdzic. boje sie ze to bedzie kupa roboty a male gowienko do zrobienia pociesz mnie dzieki za wskazowke prosze o nowe dziekuje
-
[B5 ADR] Wypluwa olej przez korek wlewu oleju. Duże podcisnienie "zasysa korek oleju"
mam podobnie w ADP gdzie to sprawdzic ??? mozesz napisac wiecej pozdrawiam
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
myslę ze trabanta mozna tym okleić ale AUDI tutaj się zastanawiam
-
[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza
:wallbash:temperatura 90 czyli normalnie. . wieje na cieplym i na zimnym i jak daje na cieple to zwalnia nieco szybkosc nadmuchu ale tak bylo zawsze o ile pamietam,czyli wiatraczek dziala .jesli zapowietrzone to jak odpowietrzyc? weze gorące obydwa .cos sie nie otwiera albo moze jest jakis zaworek nie wiem. wechanik wymienil mi przepustnice i od tej pory to nie dziala moze cos zakręcil i nie odkrecil po wymianie. niedawno rozrząd wymienialem i pompa jest tez nowa.juz nie pale ponad rok ale jak mnie szlak trafi to chyba zajaram
-
[ALL B5] Centralny zamek przestał działać
witam a co jesli raz zamyka i otwiera sie normalnie a dwa razy nie. dziala jak chce co to jest?
-
[B5 ADP] Nie wiedziałem gdzie umieścić wątek, ale poradźcie proszę w sprawie zamka.
witam mam tez taki problem bo raz mi otwiera lub zamyka raz nie , gdzie znajde centralke i pompke ? prosze o pomoc pozdrawiam
-
[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza
witam. wszystko dmucha jak zwykle tylko brak cieplego powietrza .ciegna są ok. moze termostat nie otwiera się. gdzie go szukać ??? wymieniana byla przepustnica czy to ma związek z tym defektem ? robi sie chlodniej szyby parują i zimno w aucie . poproszę o pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jestem nowy i mam wiele pytan do ludzi znajacych a4 adp . fajosko mieć klub. pozdrawiam