Treść opublikowana przez Path
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Marcin lepiej przyjedź, bo ostatnim razem Roberto się nie doczekał, żeby Ci coś oddać Roberto dziś pewnie standardowo średnia za 29,90 ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To za tydzień wpadniesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ogólnie to odradziłbym regeneracje, gdyż kupiłem pompe wspomagania po takiej usłudze i 3 miechy po gwarancji zaczyna znowu się sypać. O alternatorze mówiłem gdyż słyszałem głównie dobre opinie, ale zawsze są wyjątki. jak znajdziesz dobre źródło to daj znać to też zakupie alternator na czarną godzinę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawid powiem Ci, że nie mam a na dokładkę dołożę, że u mnie właśnie chyba zaczyna padać alternator, bo nagle jakieś dziwne dźwięki z siebie wydaje Z tego co wiem to regeneracja alternatora jest opłacalną opcją - szukałeś jakiegoś zakładu ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra Pany wpadać jutro, bo będę przywoził nowe graty do "sprzedania" ( raczej oddania ). Znajdziecie najróżniejsze rzeczy począwszy od klapki wlewu paliwa do fabii 1 aż po zużytą turbinę do AFN, na której jakiś cwaniak jeszcze zarobi Turbina za 100 zł do wzięcia będzie także koniecznie wpadać z gotówką Do zobaczenia jutro i oby frekwencja dopisała
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ewentualnie w Bawaria Motors w Falentach ( przy Jankach jak coś )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tym razem spot trwał tyle ile powinien Frekwencja też super
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoks. Dziś też wcinasz pizze czy masz dosyć ? ostatnio myślałem, że wybuchnę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz Roberto poczte na przeciwko saturna, obok tego sklepu budowlanego nazywanego przez Polaków liroj-merlę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bardzo prawdopodobne. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Frekwencja dopisała
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale dużo fotek Roberto Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko byś spróbował nie przyjechać
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Tyle pracy włożyłeś, że hej. Mi byłoby szkoda się rozstawać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do zobaczenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie tak.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Roberto jak zawsze czujny do zobaczenia za 18 godzin
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziś frekwencja dopisze ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak można mieć garaż i z niego nie korzystać ? [emoji14] Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AFN] Granatowy sedan na gwincie by Path [SPRZEDANY]
Dziękuję po urlopie działamy dalej Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AFN] Granatowy sedan na gwincie by Path [SPRZEDANY]
Sroki, że dopiero teraz, ale autem wyjechałem dopiero po 20... No nic. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego MTS'a fajnie się jeździ i aż tak mocno nie wali jak myślałem. Oczywiście trzeba uważać na dziury, ale nawet jak wjedziesz ( tylko powoli ) to aż tak nie czujesz, że masz gwint Oto fotki. Więcej na głównej stronie bo edytowałem wątek- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spóźnię się i będę koło 20 Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka- [B5 AFN] Granatowy sedan na gwincie by Path [SPRZEDANY]
Za godzinę odbieram auto- [B5 AFN] Granatowy sedan na gwincie by Path [SPRZEDANY]
U kolegi Trewor87 dałem 1020 zł. Wszystko ogarnięte jak należy tak więc polecam zakup u niego. Sklep internetowy nazywa się venom24 - [B5 AFN] Granatowy sedan na gwincie by Path [SPRZEDANY]