Treść opublikowana przez Path
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
We wtorek nie wpadasz ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Standardowo Pany, ktoś z Was umie robić logi dynamiczne ? Na następnym spocie chciałbym takie coś wykonać, gdyż problemy z doładowaniem się pojawiły i nie wiadomo co może być przyczyną
-
Problem z turbo AFN
Katalizator jeszcze siedzi, a EGR nie jest zaślepiony.
-
Problem z turbo AFN
Witam Panowie, Mam pytanie. Od jakiegoś czasu podczas użytkowania auta często wpada mi tryb awaryjny. Z początku wyglądało to na zapieczone kierownice, jednak żadnego błędu nie wywala ( bodajże czujnik G71 wtedy się odzywa ), a tryb awaryjny pojawia się na 4. biegu przy równych 3 tyś. obrotów. Wczoraj sprawdziłem - na 2. i 3. biegu normalnie wkręcam auto na 4,5 tyś obrotów bez problemu. Turbina hula aż miło. Dopiero na 4. odmawia ona posłuszeństwa. Czy może to być wina gruszki ? Dodam, że żadnych błędów nie ma oraz przewody były wymieniane 3 miesiące temu. Gruszka ma nalatane 400 tyś. i jest troszke nadgnita. Z góry dzięki za wskazówki i pomoc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Głos oddany. Ja mimo wszystko i tak zostaję na Arkadii
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jak zawsze.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Jest moc Przy okazji tysięczny post w Twoim temacie
-
Gruszka do turbiny garretta 038145702N , 2.0 TDI BPW
Z katalogu Garreta wychodzi, że ten numer nie jest przeznaczony do BPW. Zdejmij starą gruszkę i na podstawie jej musisz zamówić drugą. ( Tylko uważaj, jest wiele rodzajów i różnią się duperelami np. średnicą otworów mocujących ).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak zapomniałem, ale musisz mi troszkę pomóc o co Ci chodzi Masz zdjęcie z ETKI, podaj numer o który Ci chodzi : Jak coś to dokładki przyszły
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja będę na bank, jednak pewnie też troszkę później. Jak coś to dokładki Ci zamówiłem, więc może jutro będą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak się wysypie w czasie jazdy to nic nie zrobisz Zawsze trzeba mieć na uwadze pewne ryzyko. W związku z tym należy sprawdzić czy cały osprzęt jest w dobry stanie i dopiero wtedy się bawić. Z resztą w dobrej firmie jak będą stroić to chyba zauważą czy wszystko jest okej
-
Zmiana barwy na jaśniejszą
Jak coś to mam oryginalne, nowe D1S po 150 zł sztuka
-
JAKI TO KOD LAKIERU
Na B5 nigdy czegoś takiego nie widziałem, więc się nie wypowiem. Na B6 fajnie to wygląda, ale tylko w oryginale lub polakierowane dobrym lakierem ( kumpel tak ma i robi robote ).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dakine0007 nie wiem czemu ale nie mogę zacytować Twojego posta hmm No nic. Jeżeli chodzi o sprawdzenie tarczy to będzie ona krzywa jeżeli : - Bije kierownica podczas hamowania lub - Bije pedał hamulca.
-
Woda w bagażniku.
Dla świętego spokoju niech wstawią z nową uszczelką. Ja tam nigdy nie miałem zaufania do silikonów jako 'środków uszczelniających'
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bardziej tuleje metalowo-gumowe w wahaczach. Jeżeli się zużyły to może dochodzić do drgań samochodu. Ewentualnie mogą to być zużyte końcówki drążków.
-
Problem z 1 biegiem
W tym wypadku już raczej nie. Oczywiście możesz spróbować, bo to tańsze rozwiązanie. Wszystko zależy od tego co tam się dzieje, więc szansa jakaś istnieje, że po wymianie objawy ustaną.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teoretycznie po logach dynamicznych można stwierdzić czy z turbiną jest wszystko w porządku.
-
Problem z 1 biegiem
Wygląda na to, że synchronizator jest do wymiany..
-
Jaki zestaw filtrów do Audi a4 b8 2.0tdi 143KM
Podaj nr. VIN to Ci prześle [uPDATE] Numery części Filtr powietrza : 8R0133843K Filtr kabiny : 8K0819439 Filtr oleju : 071115562C Filtr paliwa : 8T0127401A
-
jakiei firmy sprezarke mam
To jest jedno i to samo. Numer z ostatnim indeksem 'X' oznaczał możliwość zakupu tej samej sprężarki w niższej cenie, gdy oddało się starą oryginalną .
-
Zmieniarka AUDI Cd Changer?
Pozostaje Ci szukać tylko takiej z identycznym numerem. W 2004 roku została wycofana ze sprzedaży, bez części zastępczej.
-
Odma A4 B8 2.0TDI
Tylko wymiana. Ewentualnie po demontażu przeczyścić i sprawdzić czy to coś dało. Zawsze zostanie ta stówka w portfelu
-
Woda w bagażniku.
Dokładnie. Proponuje wykonać parę testów z wodą i może wyjdzie na jaw gdzie leci.
-
JAKI TO KOD LAKIERU
Nie posiadam takiego auta, jednak łatwo znaleźć takie informacje. W 97 roku był tylko jeden typ srebrnego lakieru. Oto kod: LY7M/L5 .