Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Path

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Path

  1. Mi dziś to obojętne. Pogoda na razie dopisuje i patelni nie ma.
  2. Zobaczymy czy frekwencja się utrzyma z Narodowego
  3. Nie no jest kozak, od dziś śledzę wątek
  4. Stwierdziłem, że jak się uczyć to na czymś nowym co ma gwarancję. Tutaj 2 lata więc powinno starczyć Podobno MTS jest bardziej 'miękki' od FK więc dlatego taki wybór. Mimo tego, że to chinol to miło się zaskoczyłem, gdyż gwint solidnie zapakowany w eleganckie opakowanie, które nie sprawiało wrażenia budżetowego badziewia. Sam gwint wygląda na w miarę solidny. Wrzucam nowe odboje, więc też powinno lepiej się to ułożyć
  5. Tak Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  6. A tego nie wiem. Jak w Arkadii to pewnie będzie. Z resztą będę jeszcze do niego dryndać jutro czy wpada, więc będziesz poinformowany na bieżąco.
  7. No no, a myślałem, że się Wam spodoba Jeden kolega z forum ma to zamontowane i wygląda całkiem znośnie No, ale wstrzymam się na razie Spot będzie w Arkadii teraz czy pod Narodowym?
  8. Jutro przetestuje. Pewnie niemiło się zaskoczę, z resztą jak jeżdżę teraz na 1BA to odczuje sporą różnicę
  9. Pany co myślicie ? Kupować do sedana ? http://allegro.pl/lip-spoiler-lotka-klapy-audi-a4-b5-s4-s-line-abs-i5549163301.html Tak to powinno leżeć :
  10. Dziś przyjechały koła i gwint Jutro zakładamy
  11. Niby do wtorku ma być słońce, w radiu nadawali. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  12. 10 min temu srebrne S4 B5 sedan na wjeździe do Częstochowy. Blachy SCZ i ramka klubowa. Pozdrowienia Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
  13. Dziś wyśle Ci model Varty jaki wstawiałem w tym roku do swojego AFN-a. Spisuje się bardzo dobrze.
  14. Niestety Roberto ja pod narodowy nie jeżdżę. Chyba, że na Audi Spot Wwa Jak wróci Arkadia to będę wpadać
  15. Niższa niż pod narodowym
  16. Co ty, Robercik, widać, że narodowy pod pasował chłopakom także nie ma co tego zmieniać Skoro nagle frekwencja skacze na taki wysoki poziom to nie ma sensu tego niszczyć Ekipa z Arkadii co siedzi do 1 w nocy już ustawia się gdzie indziej
  17. Pany mam pytanie. Otóż chciałbym założyć u siebie przedliftowe zegary z FIS-em. Manetka już zakupiona, zegary też niedługo na allegro wyhaczę. Co pozostaje dokupić i zrobić ? W poliftowe nie mam siły się bawić, a tu może sobie poradzę. Przedliftowe zegary do przedlifta są praktycznie P&P ?
  18. Nie zauważyłem, że napisałeś w sumie wątek trochę zapuszczony bo auto już jest bogatsze o wiele detali Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  19. Path odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Fis nie dziala pod lpg fabrycznie Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  20. Path odpowiedział(a) na mycha852 temat w Audi A4 B8
    Podaj VIN, bo nie mam czasu szukać po kolei każdej żarówki w wersji bez ledów
  21. Path odpowiedział(a) na arasxxx temat w Audi
    Sterownik silnika jest taki sam dla wszystkich typów skrzyni : 5 biegowa w automacie 6 biegowa w manualu Oraz do automatu, w którym można samemu zmieniać biegi ( multitronic ? ) Numer ecu : 4B2997401FX Ten numer dotyczy silnika AKE w A6 C5 Quattro.
  22. Post nie ważny. Mnie nie będzie na zlotach pod stadionem
  23. Okej rozumiem. A czy pod narodowym macie zamiar siedziec dluzej tak jak robila to reszta w arkadii ? Czy posiedziec chwile ? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
  24. Z ankiety wyszło, że pozostaje Arkadia. Czemu nagle mamy narodowy ? Gdzie jakaś nowa ankieta ? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.