Treść opublikowana przez Path
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mi dziś to obojętne. Pogoda na razie dopisuje i patelni nie ma.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zobaczymy czy frekwencja się utrzyma z Narodowego
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Nie no jest kozak, od dziś śledzę wątek
-
[B5 AFN] Granatowy sedan na gwincie by Path [SPRZEDANY]
Stwierdziłem, że jak się uczyć to na czymś nowym co ma gwarancję. Tutaj 2 lata więc powinno starczyć Podobno MTS jest bardziej 'miękki' od FK więc dlatego taki wybór. Mimo tego, że to chinol to miło się zaskoczyłem, gdyż gwint solidnie zapakowany w eleganckie opakowanie, które nie sprawiało wrażenia budżetowego badziewia. Sam gwint wygląda na w miarę solidny. Wrzucam nowe odboje, więc też powinno lepiej się to ułożyć
-
[B5 AFN] Granatowy sedan na gwincie by Path [SPRZEDANY]
Tak Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A tego nie wiem. Jak w Arkadii to pewnie będzie. Z resztą będę jeszcze do niego dryndać jutro czy wpada, więc będziesz poinformowany na bieżąco.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No no, a myślałem, że się Wam spodoba Jeden kolega z forum ma to zamontowane i wygląda całkiem znośnie No, ale wstrzymam się na razie Spot będzie w Arkadii teraz czy pod Narodowym?
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
No i ładnie
-
[B5 AFN] Granatowy sedan na gwincie by Path [SPRZEDANY]
Jutro przetestuje. Pewnie niemiło się zaskoczę, z resztą jak jeżdżę teraz na 1BA to odczuje sporą różnicę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany co myślicie ? Kupować do sedana ? http://allegro.pl/lip-spoiler-lotka-klapy-audi-a4-b5-s4-s-line-abs-i5549163301.html Tak to powinno leżeć :
-
[B5 AFN] Granatowy sedan na gwincie by Path [SPRZEDANY]
Dziś przyjechały koła i gwint Jutro zakładamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niby do wtorku ma być słońce, w radiu nadawali. Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
10 min temu srebrne S4 B5 sedan na wjeździe do Częstochowy. Blachy SCZ i ramka klubowa. Pozdrowienia Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziś wyśle Ci model Varty jaki wstawiałem w tym roku do swojego AFN-a. Spisuje się bardzo dobrze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety Roberto ja pod narodowy nie jeżdżę. Chyba, że na Audi Spot Wwa Jak wróci Arkadia to będę wpadać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niższa niż pod narodowym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co ty, Robercik, widać, że narodowy pod pasował chłopakom także nie ma co tego zmieniać Skoro nagle frekwencja skacze na taki wysoki poziom to nie ma sensu tego niszczyć Ekipa z Arkadii co siedzi do 1 w nocy już ustawia się gdzie indziej
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany mam pytanie. Otóż chciałbym założyć u siebie przedliftowe zegary z FIS-em. Manetka już zakupiona, zegary też niedługo na allegro wyhaczę. Co pozostaje dokupić i zrobić ? W poliftowe nie mam siły się bawić, a tu może sobie poradzę. Przedliftowe zegary do przedlifta są praktycznie P&P ?
-
[B5 AFN] Granatowy sedan na gwincie by Path [SPRZEDANY]
Nie zauważyłem, że napisałeś w sumie wątek trochę zapuszczony bo auto już jest bogatsze o wiele detali Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
[1.6 AHL(chyba)] Czujnik temperatury zewnętrznej w 1.6
Fis nie dziala pod lpg fabrycznie Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
komplet żarówek tył
Podaj VIN, bo nie mam czasu szukać po kolei każdej żarówki w wersji bez ledów
-
Potrzebny nr ecu 2,5 tdi ake
Sterownik silnika jest taki sam dla wszystkich typów skrzyni : 5 biegowa w automacie 6 biegowa w manualu Oraz do automatu, w którym można samemu zmieniać biegi ( multitronic ? ) Numer ecu : 4B2997401FX Ten numer dotyczy silnika AKE w A6 C5 Quattro.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Post nie ważny. Mnie nie będzie na zlotach pod stadionem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Okej rozumiem. A czy pod narodowym macie zamiar siedziec dluzej tak jak robila to reszta w arkadii ? Czy posiedziec chwile ? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z ankiety wyszło, że pozostaje Arkadia. Czemu nagle mamy narodowy ? Gdzie jakaś nowa ankieta ? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka