Treść opublikowana przez Path
-
htc m9 vs s6 vs xperia z3 vs ascend p8
Miałem S6 oraz Z2. W tej batalii wygrało Sony, jednak od dwóch dni posiadam M9 i powiem szczerze, że HTC pobiło wszystko. Nie zacina się, jest szybki, ma dobre parametry oraz jest wykonany z metalu. Bardzo ciekawy telefon na tle reszty
-
Uszkodzony odbój amortyzatora
No i poprawnie Teraz będziesz miał wszystko sprawne no i poczucie 'bezpieczeństwa' też wróci Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
Uszkodzony odbój amortyzatora
Cena "bałwanka" nie jest duża ( tak samo jak wymiana ) więc ja bym to zrobił. Od razu wymień po obu stronach
-
Przednia szyba od B7
W żadnym programie takiej informacji nie znajdziesz. Ewentualnie po numerach PR, jednak i tak potrzebny byłby VIN samochodu, który posiada taką szybę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jak zawsze
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jest może jakiś magik w Warszawie, który ogarnie montaż i zaadaptowanie FIS odpłatnie ?
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Bartek, w każdy wtorek od godziny 19 Zapraszamy Lemforder może być jednak ja osobiście następnym razem biere MEYLE
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Bartek jak będziesz kupował to zainteresuj się zestawem od MEYLE. Ponoć 4 lata gwarancji bez limitu kilometrów i made in germany. Gdybym wiedział to bym nie pakował Lemfordera A Audi super się prezentuje BTW. Wpadnij kiedyś do Wawy do CH Arkadia na spota
-
Spotkania na drodze
Dziś około 8 rano na Arkuszowej, czarne S4 B6 Avant na WZ Pozdrowienia dla kierownika
-
Spotkania na drodze
Przed chwilą na ząbkowskiej srebrna A4 avant B6 WE . Ramki i wlepa Pozdrowienia dla kierownika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do której godziny udało Wam się wczoraj posiedzieć?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A potem do roboty :-D Znam już historie Twojej eski więc wpadnij we wtorek na spota znowu to Ci poopowiadam ;-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A to był właśnie mój standardowy wyjazd. Tak właśnie czułem, że będziecie musieli tędy wyjechać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja miałem otwarte :-D
-
Końcówki wydechu Do AFN-a
Jest między nimi niewielka odległość, ale się nie stykają Na zdjęciu możesz przyuważyć, że są dospawane od lewej strony ( tak jak się na nie patrzy ) więc poszły w prawo trochę. Wynikło z tego, że nie dotykają tej plastikowej dokładki zderzaka. Ogólnie możesz zaryzykować - jak coś to masz czas na zwrot chyba 7 dni Ja miałem ten sam dylemat co Ty. Bałem się, że też nie będą pasowały, ale jednak podeszły. Wygląda to teraz super i nie żałuję
-
Końcówki wydechu Do AFN-a
73 nie chciały wejść ?? O kurde, no to dziwne. Ja z początku próbowałem 85 wsadzić, ale nie dało rady, a te są 75. Ładnie przyspawane a śrubki też dokręcone dla zasady 40 zł za spawanie dałem i jest elegancko Co do średnicy wydechu to chyba mam 63, ale nie jestem pewien.
-
[B5 AJM] Skromny AJM. Daily car
Zacna B5 Trzeba się kiedyś ustawić
-
Końcówki wydechu Do AFN-a
Ja też mam Buzzery Sorki za brudne auto Oto fotki :
-
Końcówki wydechu Do AFN-a
W końcu w swoim AFN-ie wymieniłem końcówki jednak po drodze napotkałem problem... Zakupiłem takie, na których podobno jeździ pół forum : http://allegro.pl/koncowka-wydechu-kw-2-fi-85x68-l-160-owal-i5150632665.html Problem wyszedł przy próbie spawania. Okazało się, że owe końcówki są za szerokie ( 8,5 cm ) i po prostu nie da rady się ich upchnąć w miarę rzetelnie bez ogromnej rzeźby. Trochę się wkurzyłem, gdyż nagle kasa w piach poszła. Poszukałem końcówek na własną rękę na allegro i trafiłem na taki oto zestawik : http://allegro.pl/koncowki-owalne-75mm-x-65mm-buzzer-audi-skoda-vw-i5199902621.html Bez problemowo udało się je wspawać i efekt jest całkiem fajny. Fotkę postaram się jeszcze dziś wrzucić to zobaczycie efekt
-
Nr OE pompa paliwa wysokiego ciśnienia
8E0919050Q
- Pokrywa zaworów 1,9 BRB
-
co to za czesc i do czego
Audi TT 2015 - ...... VW Golf 2013 - ....... Ciężko powiedzieć, ale wychodzi na to, że idzie to do diesla i benzyny.
-
potrzebny numer częsci/ luterko Polo 9n
Bez VINu nikt nie będzie wiedział
-
Dyferencjał - jaki numer OEM ?
Podaj numer VIN. Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania
-
kod lakieru auta po nr vin audi a4 b5
Y5L