Treść opublikowana przez Path
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mam pytanie odnośnie oleju. W moim AFN'ie był lany 10w40 Mobil. Zbliża się mój pierwszy serwis olejowy i z tego co wyczytałem mój silnik powinien jeździć na 5w40. Czy jeżeli po takim czasie nagle zmienię olej na 5w40 to czy grozi coś silnikowi ? Wybaczcie, ale temat olejów i innych płynów zawsze był mi obcy..
-
[B5 AFN] Granatowy sedan na gwincie by Path [SPRZEDANY]
Dzięki za dobre słowo dbam jak tylko mogę - brakuje tylko trzymania pod kocem Nie mogę się doczekać 'efektu końcowego' jednak każdy z nas wie, że zazwyczaj końca nie ma
-
Audi A4 B5 Sedan Zielony z czarnym dachem
Blachy innych aut sugerują daleki Wschód, jednak nie jestem pewien
-
[B5 AFN] Granatowy sedan na gwincie by Path [SPRZEDANY]
Witam Temat napisany od nowa. Czas, by pokazać co się zmieniło i jakie są REALNE plany na przyszłość Krótki opis autka : Sedan z 1997 roku. Silnik AFN 110ps w manualu. Kolor Z5/QL - niebieski ming perlisty. Zakupiona w maju 2014 roku niedaleko Warszawy. Z początku A4 miało służyć jako ekonomiczny środek transportu, ale wszystko się zmieniło.... Stała się moją pasją i moim hobby. Mam nadzieję, że z czasem wyróżni się tak jak bym tego chciał. Planowane mody : - Kierownica od S4 B5 przedlift Zrobione - Lampy przednie DEPO + HID 5000K Zrobione - Radio Alpine + głośniki Alpine Zrobione - Podświetlane kratki polift - Gwint Zrobione - Dobre koło ( najlepiej łopaty od RS6 ) Zrobione - Dystanse - Górna rozpórka Zrobione - Lampy tylne II lift Zrobione - Duże prawe lustro od Angola Kupione ( czeka na lakierowanie i montaż ) - Końcówki wydechów od A4 B6 1.8T Zrobione - Polerka lato 2015 Zrobione - Nowe fotele kubełkowe od A4 B5 - Pełny FIS Manetka kupiona - Turbo AWX Zrobione - Kolektor AWX Zrobione - Usunięcie kata Zrobione - Usunięcie EGR Zrobione - Pompa wtryskowa 11 - Wtryski 216 - FMIC - Dwumas od AWX + sprzęgło od AWX z kevlarem - Program na 165ps - Przyciemniane szybki - Hamulce od S4 lub A6 C5 - Tunel polift 1din lub 2din + Navi 1. Zdjęcia po zakupie : 2. Zdjęcia po pierwszym woskowaniu : 15.08.2015 Dziś zostało zamontowane turbo od AWX z kolektorem oraz został wywalony EGR. Niestety sprzęgło i dwumas nie domaga więc po programie wyszło tylko 137ps i 296 Nm. Będziemy jechać na poprawki do EDC-tuning po wrzuceniu nowych gratów Wykres : 18.08.2015 Dziś wpadło koło od RS6 oraz gwint MTS. Moim zdaniem wygląda zacnie Na początku marca auto prawdopodobnie idzie pod młotek. Cena będzie oscylowała w granicach 7000 zł maks. Podaje info za wczasu gdyby ktoś coś szukał wtedy
-
Audi A4 B5 Sedan Zielony z czarnym dachem
Kolego wracaj do ori stanu, by to wyglądało Z tego co zauważyłem to chyba lusterka nie są oryginalne, więc przy okazji możesz założyć takie jakie powinny być + prawe lustro od angola
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Mój nick psn to: Pathord Wiecie może jak podłączyć słuchawki do PS4 ? Mam komputerowe na usb, ale nie wiem czy zadziałają - dźwięk jak do tej pory leci z telewizora. A Far Cry 4 wymiata szkoda tylko, że by pograć w multi w jakiejkolwiek grze to trzeba wykupić abonament
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja zakupiłem dziś swój egzemplarz PS4 w pakiecie z Far Cry 4 Zobaczymy jak to hula
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktoś wybiera się jutro na spota ? Ja chętnie wpadnę
-
Numery poduszek silnika - 2.0 TDI BPW
Podaj numer vin to obszar poszukiwań przynajmniej się zmniejszy. Wtedy podam numery bezpośrednio dla Twojego auta EDIT: Dzięki za VIN. Ułatwił sprawę Tamte numery poduszek silnika są poprawne. Takie idą do Twojego samochodu. Jeżeli chodzi o skrzynię to tu masz numer podpory ( cały zestaw z poduszką ) : 8E0399105HM
-
Numery poduszek silnika - 2.0 TDI BPW
Masz pod ręką numer VIN auta ? edit. Poduszka strona prawa : 8E0199382AG Poduszka strona lewa : 8E0199379BF
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Mój AFN ma na blacie 240 tyś km, a w systemie VW w 2010 roku miał 410 tys. km Na szczęście 100% bezwypadkowy i w na prawdę dobrym stanie Kupiony na początku 2014 roku.
-
Sztanga turbosprężarki 03L198716A czy pasuje do CAHB?
Nie będzie pasowała kolego, gdyż ten zestaw naprawczy jest przeznaczony tylko do silników z oznaczeniem CBAA, CBAB oraz CBBB. Do CAHB nie widzę żadnego zestawu naprawczego. Gruszek na allegro też nie ma.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pady są podobno całkiem całkiem tylko, że te gałki się wycierają na potęgę
-
Zawór DV, jaki numer części
Nie ma problemu. Jak coś to pisz śmiało
-
Strzelanie z okolic podszybia przy niskiej temperaturze
Jakiś plastik musi Ci tam hałasować Mi na przykład trzeszczy coś pod airbagiem kierownicy. Jak już zrobi się ciepło to problem znika. Tak to jest z tym plastikiem kiedy jest zimno
-
NR. wiązki/ kostki pod multi
To wiązka od poduszki powietrznej ? Jeżeli tak to raczej numeru tej wiązki nie dostaniesz, bo ona występuje tylko z poduszką w komplecie.
-
Zawór DV, jaki numer części
Jeżeli chcesz by ktoś Ci pomógł ustalić numer części to podstawą jest by podać numer VIN auta. Bez tego ani rusz.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dziękuje za zaproszenie Chętnie wpadnę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich! Mam na imię Mateusz i jestem posiadaczem pięknego Audi A4 B5 1.9 TDI Cieszę się, że mogę dołączyć do Waszego grona Do zobaczenia na forum!