Treść opublikowana przez Path
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czemu nagle lokalizacja została zmieniona ? Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Problem z licznikiem
Okej dziękuję jeszcze raz za pomoc !
-
Problem z licznikiem
Dzięki wielkie za odpowiedź wiesz może ile tam ich siedzi i czy wszystkie to W5W ? Chyba, że jest na forum schemat z wykazem to zwracam honor i nie musisz podawać - poszukam
-
Problem z licznikiem
A myślisz, że to ona może być problemem ?
-
Problem z licznikiem
Witajcie, Dziś założyłem do siebie chromowane obwódki w liczniku. Proces rozłączania i rozbierania licznika przeszedł prawidłowo. Również ponowne składanie i montaż. Mimo, że bardzo uważałem to po uruchomieniu świateł na liczniku nie świeci wyświetlacz od przebiegu. Oto fotka : Kolega mi mówił, że to kwestia żarówki ( mam taką nadzięję ). Jeżeli tak to jaka tam siedzi dokładnie ? A jeżeli to nie powód żarówki to czego ? Pomóżcie
-
[1.6 LPG] Zapachy z nawiewu
Filtrona też używałem i był spoko. Akurat takiego mam założonego i spełnia zadanie
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Czy w przypadku zakupu dwóch zestawów gwintu do A4 B5 firmy MTS można liczyć na rabat ?
-
[1.6 AHL(chyba)] Czujnik temperatury zewnętrznej w 1.6
Jeżeli będziesz chciał by działał w pełni to będzie trzeba ogarnąć dwa czujniki ( jeden do miski - olej , a drugi chyba do zbiornika spryskiwaczy ) wszystko zaprogramować. Można jeszcze emulatory powstawiać zamiast czujników
-
[1.6 AHL(chyba)] Czujnik temperatury zewnętrznej w 1.6
Też chciałem to zasugerować, ale bądź co bądź koszt nieco wyższy
-
Spryskiwacz tylnej szyby nie pryska na szybe
Wiem, że przednie można regulować za pomocą drucika czy igły, ale nie wiem jak jest z tylnią dyszą. Jeżeli uda Ci się zmienić jej kąt to będzie dobrze a jak nie to wymiana samej dyszy. Akurat nie są drogie
-
Blotnik-ratować czy szukać używki.
Najczęściej tak właśnie jest. Niestety lata wpływają na lakier i powoli widać różnice w odcieniach.. Za jakiś czas będzie trzeba korzystać z urządzeń, które będą dobierały kolor ze skanów lakieru z auta. Wtedy nie będzie różnicy Z tego co słyszałem tego typu usługi są już dostępne.
-
Kierownica skórzana - malowanie skóry (połysk, półmat czy mat?)
Ja bym pakował pełen mat dla pewności, że nie będzie się to świecić jak psu......
-
[1.6 LPG] Zapachy z nawiewu
Nie wiem jaki masz filtr kabiny, ale sprawdź czy obecny nie jest zasyfiony. Jeżeli tak to go wywal i wsadź nowy z aktywnym węglem. Jeżeli to nie poprawi zapachu to trzeba szukać problemu głębiej.
-
wymiana wachaczy przód
Lemforder lub MEYLE ( 3 lata gwarancje bez limitu kilometrów ).
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Dlatego ja od razu pakuje do swojej A4 nowy gwint od MTS'a żeby nie bawić się w zestawy i kity, które nie są wytrzymałe A podobno ten MTS do złych nie należy - na początek w sam raz
-
Pilnie pomocy dym z kratki wentylacyjnej
Efekt objawiał się podczas działania klimatyzacji ?
-
czujnik temperatury wody?
Wychodzi na to, że czujnik temperatury G62 jest do wymiany, ale najpierw sprawdź przewody od niego czy nie są gdzieś uszkodzone. Jakby co to czujnik jest niebieski , na dwa piny.
-
[1.6 AHL(chyba)] Czujnik temperatury zewnętrznej w 1.6
Jeżeli nie chcesz się bawić w takie rezanie to wystarczy wymienić licznik na taki z wyświetlaczem. Potem dokładasz czujnik w odpowiednim miejscu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wpadaj co tydzień Co do gwintu to będę zamawiać nowy MTS'a więc na pewno dam Ci znać na spocie jak będe robił zamówienie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jaka byłaby cena ?
-
Problem z turbo AFN
Zapadła ogólna decyzja. Na daną chwilę zostawiam to jak jest, a za jakiś czas udaje się do SPANKY'iego na wymiane kolektora i turbo ( AWX ). Przy okazji wywalimy katalizator i EGR. Dziękuję za wszystkie rady i pomoc Temat można zamknąć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak tak będę dobrze, że mi przypomniałeś, bo znowu bym zapomniał.. Zaraz pakuje zapach do auta Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Fabryczne dywaniki od innego modelu?
Stary temat ale jeżeli nadal nie znalazłaś to tutaj u dealera możesz kupić oryginalne gumowe : http://allegro.pl/nowe-oryginalne-dywaniki-audi-a4-b5-95-01r-od-aso-i5422895435.html
-
Problem z turbo AFN
Dobra Panowie, zrobię logi dynamiczne, wrzucę tutaj i zobaczymy co wyjdzie. Logi będą w przyszłym tygodniu EDIT. Ale po ostatnim trybie awaryjnym wyskoczył błąd : 00575 - Ciśnienie w kolektorze ssącym - różnica w regulacji. Wychodzi na to, że N75 jest do wymiany ? Jeżeli chodzi o przewody to były wymieniane.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A w następny spot dasz radę ?