Treść opublikowana przez lapa9
-
Domykanie szyb z kluczyka
Mam podobny problem tylko że po wymianie baterii w pilocie nie otwiera i nie zamyka mi szyb z pilota. Jak zakodować pilot na nowo?
-
Tunel pod 2din kolor
ten kod LZ9W/LZ9W tyczy się tylko koloru auta a nie tapicerki.. Dopiero następne zestawienie jak np. N1B/BL to N1B mówi o skórzanej tabicerce siedzeń a to BL to nie wiem jak odczytać To dlaczego na wlepce lest paint no./ interior z angielskiego Kod lakieru/wnetrze i tam np. LZ9W/LZ9W? dlatego że te zestawienia są w tej samej linijce pierwsze LZ9W/LZ9W koloru auta a N1B/BL wnętrze
-
Tunel pod 2din kolor
ten kod LZ9W/LZ9W tyczy się tylko koloru auta a nie tapicerki.. Dopiero następne zestawienie jak np. N1B/BL to N1B mówi o skórzanej tapicerce siedzeń a to BL to nie wiem jak odczytać
-
przycisk i wtyczka
cała konsola od środka jest pokryta jakąś matą jakby wygłuszającą o grubości około15mm jak nie więcej a ten kabelek od tego przycisku ginie gdzieś i bez rozbierania chyba nie da się tam dobrać gdzie go już nie widać
-
wiskoza
jak jeszcze nie była wymieniana to naprawdę klucz musi być porządny.. ja przy wymianie jeden klucz straciłem inne się skrzywiły a ostatecznie śruba do wymiany a nie jest ją łatwo dostać bo ma mały skok gwintu.
-
Czy opłaca się BRC?
tomek01 jakie parametry tych instalacji mają być że aż 1000zł więcej niż w moich stronach za BRC
-
Wysadza dolot powietrza
to co Ci walnęło to antywybuch (dobrze że ktoś to założył bo rozsadza np. przepływomierz co wiem z autopsji), ja w poprzednich autach miałem ten problem gdy były kable zapłonowe do wymiany (bądź złej jakości) bo były mikro uszkodzenia lub świece zapłonowe do wymiany. Strzelało głównie przy niższych obrotach jak przydusza samochód, falowanie też należało do objawów w/w. Po wymianie ustępowało. Aha tego antywybuchu nie zaklejaj na stałe przy obecnej instalacji by wrazie czego tylko ci tę gumkę zwaliło a nie uszkodziło coś więcej.
-
przycisk i wtyczka
W schowku "na dokumenty" mam jakiś przycisk zamontowany i kabelek ale nie wiem od czego to może być, ma ktoś jakiś pomysł? http://www.directupload.net/file/d/4099/azfjjc9n_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4099/usjyexrp_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4099/umbwmyji_jpg.htm
-
Metaliczne odgłosy przy dodawaniu gazu
nagraj filmik i wrzuć
-
Adaptacja przepustnicy w Audi A4 B5 1.8T AEB
to nie ma co grzebać mi pokazuje vag 850 a klimatronik nawet 780-850 (teraz po wymianie)
-
Adaptacja przepustnicy w Audi A4 B5 1.8T AEB
a jakie obroty na rozgrzanym samochodzie i biegu jałowym Ci pokazuje vag lub klimatronik?
-
Adaptacja przepustnicy w Audi A4 B5 1.8T AEB
Aha dzięki. ja ruszałem jedną i druga i obecnie samochód uziemiłem..... kupię dziś drugą i w niej jak się tez nie będzie chciała ustawić to pogrzebię jeszcze...
-
Adaptacja przepustnicy w Audi A4 B5 1.8T AEB
co trzeba przesunąć? http://www.directupload.net/file/d/4085/a9t83raj_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4085/xo6ouost_jpg.htm
-
czyszczenie przepustnicy
przepustnica nie daje się zaadaptować czyli chyba wymiana pozostała
-
czyszczenie przepustnicy
właśnie na czym to polega? kolega mi mówił że jak się odłączy akumulator i podłączy po jakimś czasie to się adaptacja sama zrobi to prawda?
-
czyszczenie przepustnicy
Z nadmiaru wolnego czasu postanowiłem przeczyścić przepustnicę w swojej 1.8T AEB, nie było źle ale..: po zmontowaniu i odczepieniu akumulatora na noc na zimnym silniku na biegu jałowym ma 1000obr. a jak się rozgrzeje to 1500-1700 i nie spadaja... Co się stało?
-
vag a windows 10
Orientuje się ktoś który program do sprawdzania błędów współpracuje z Windows 10?
-
rozrząd 1.8T+Q AEB
ok a jaki rozrząd było by najlepiej założyć?
-
BRC w 1.8T zakładać?
stag + silver + keichiny + zdjete zabezpieczenia... i mam wiecej jak na PB kazdy gazownik swoje chwali bo na tym zarabia... To oczywiście cytowałem słowa gazownika, a tak co do chwalenia to zakłada tez polskie instalacje ale powiedział że do tego silnika wydajniejsza by była BRC. Ogólnie swoją 1.8 ADR mam zagazowaną BRC i nic mi się nie dzieje nie czuć zmiany paliwa, szwagier ma dwie hondy civica VII 2.0 160KM i streama 2.0 156KM tata scenica 1.6 16V na BRC i nikt z nas nie miał z tą instalacją problemów a kilometrów już najechane trochę mamy. Dlatego do tej też założę BRC bo osobiście jestem zadowolony. Nie znam się na instalacjach więc też nie powiem ze inne są złe. Ale mogę powiedzieć że ta jest Dobra
-
rozrząd 1.8T+Q AEB
tak jak w opisie forumowicza AEB
-
BRC w 1.8T zakładać?
Ok zgodzę że W BRC wszystko droższe ALE zwróćcie uwagę na to że wszelkie wymiany w BRC są po 3 nawet 4 razy większej ilości przejechanych kilometrów. Czyli np. za wymianę w BRC zapłacimy jednorazowo 100zł a w niektórych firmach przez ten sam czas np. 50zł tylko że trzy lub cztery razy... Dzwoniłem dziś do gazownika i powiedział że do silników uturbionych Polskie instalacje się nie nadają. Zaproponował mi BRC z butlą w kole 53l wlewem schowanym za 2400zł
-
rozrząd 1.8T+Q AEB
kupując auto ponad rok temu sprzedający (handlarz) stwierdził że rozrząd był wymieniony ale nie wie przy ilu kilometrach. Wzrokowo wygląda na nowy ale wolę mieć pewność więc moje pytanie czy ten zestaw będzie dobry? http://allegro.pl/rozrzad-pompa-audi-a4-a6-vw-passat-b5-1-8-t-150-km-i5578951855.htmlEwentualnie proszę o polecenie czegoś innego.
-
Wymiana łańcuszka rozrządu i napinacza w Audi A4 B5 1.8 oraz 1.8T
Podaj jaką masz korektę w grupie pomiarowej 091 na biegu jałowym. Następnie przygazuj trochę i podaj korektę z grupy pomiarowej 093. Włącz logowanie grupy 091, pojeździj trochę po mieście i podaj jaką miałeś maksymalną korektę w grupie 091. W mojej 1.8 ADR miałem taki dźwięk silnika jak mi padło łożysko sprzęgła wiskotycznego i wiskoza
-
czujnik temperatury wody?
skinu44 pisał na priv że na kanale 49 łapie mu tylko 51 stopni temperatury...
-
czujnik temperatury wody?
na kanale 49 sprawdź