Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapa9

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapa9

  1. Mam podobny problem tylko że po wymianie baterii w pilocie nie otwiera i nie zamyka mi szyb z pilota. Jak zakodować pilot na nowo?
  2. lapa9 odpowiedział(a) na fatboyA4 temat w Audi A4 B5
    ten kod LZ9W/LZ9W tyczy się tylko koloru auta a nie tapicerki.. Dopiero następne zestawienie jak np. N1B/BL to N1B mówi o skórzanej tabicerce siedzeń a to BL to nie wiem jak odczytać To dlaczego na wlepce lest paint no./ interior z angielskiego Kod lakieru/wnetrze i tam np. LZ9W/LZ9W? dlatego że te zestawienia są w tej samej linijce pierwsze LZ9W/LZ9W koloru auta a N1B/BL wnętrze
  3. lapa9 odpowiedział(a) na fatboyA4 temat w Audi A4 B5
    ten kod LZ9W/LZ9W tyczy się tylko koloru auta a nie tapicerki.. Dopiero następne zestawienie jak np. N1B/BL to N1B mówi o skórzanej tapicerce siedzeń a to BL to nie wiem jak odczytać
  4. lapa9 odpowiedział(a) na lapa9 temat w Audi A4 B5
    cała konsola od środka jest pokryta jakąś matą jakby wygłuszającą o grubości około15mm jak nie więcej a ten kabelek od tego przycisku ginie gdzieś i bez rozbierania chyba nie da się tam dobrać gdzie go już nie widać
  5. lapa9 odpowiedział(a) na pablo311091 temat w Audi A4 B5
    jak jeszcze nie była wymieniana to naprawdę klucz musi być porządny.. ja przy wymianie jeden klucz straciłem inne się skrzywiły a ostatecznie śruba do wymiany a nie jest ją łatwo dostać bo ma mały skok gwintu.
  6. tomek01 jakie parametry tych instalacji mają być że aż 1000zł więcej niż w moich stronach za BRC
  7. lapa9 odpowiedział(a) na q0084 temat w 1.8
    to co Ci walnęło to antywybuch (dobrze że ktoś to założył bo rozsadza np. przepływomierz co wiem z autopsji), ja w poprzednich autach miałem ten problem gdy były kable zapłonowe do wymiany (bądź złej jakości) bo były mikro uszkodzenia lub świece zapłonowe do wymiany. Strzelało głównie przy niższych obrotach jak przydusza samochód, falowanie też należało do objawów w/w. Po wymianie ustępowało. Aha tego antywybuchu nie zaklejaj na stałe przy obecnej instalacji by wrazie czego tylko ci tę gumkę zwaliło a nie uszkodziło coś więcej.
  8. lapa9 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    W schowku "na dokumenty" mam jakiś przycisk zamontowany i kabelek ale nie wiem od czego to może być, ma ktoś jakiś pomysł? http://www.directupload.net/file/d/4099/azfjjc9n_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4099/usjyexrp_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4099/umbwmyji_jpg.htm
  9. nagraj filmik i wrzuć
  10. to nie ma co grzebać mi pokazuje vag 850 a klimatronik nawet 780-850 (teraz po wymianie)
  11. a jakie obroty na rozgrzanym samochodzie i biegu jałowym Ci pokazuje vag lub klimatronik?
  12. Aha dzięki. ja ruszałem jedną i druga i obecnie samochód uziemiłem..... kupię dziś drugą i w niej jak się tez nie będzie chciała ustawić to pogrzebię jeszcze...
  13. co trzeba przesunąć? http://www.directupload.net/file/d/4085/a9t83raj_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4085/xo6ouost_jpg.htm
  14. lapa9 odpowiedział(a) na lapa9 temat w 1.8T
    przepustnica nie daje się zaadaptować czyli chyba wymiana pozostała
  15. lapa9 odpowiedział(a) na lapa9 temat w 1.8T
    właśnie na czym to polega? kolega mi mówił że jak się odłączy akumulator i podłączy po jakimś czasie to się adaptacja sama zrobi to prawda?
  16. lapa9 opublikował(a) temat w 1.8T
    Z nadmiaru wolnego czasu postanowiłem przeczyścić przepustnicę w swojej 1.8T AEB, nie było źle ale..: po zmontowaniu i odczepieniu akumulatora na noc na zimnym silniku na biegu jałowym ma 1000obr. a jak się rozgrzeje to 1500-1700 i nie spadaja... Co się stało?
  17. Orientuje się ktoś który program do sprawdzania błędów współpracuje z Windows 10?
  18. lapa9 odpowiedział(a) na lapa9 temat w 1.8T
    ok a jaki rozrząd było by najlepiej założyć?
  19. stag + silver + keichiny + zdjete zabezpieczenia... i mam wiecej jak na PB kazdy gazownik swoje chwali bo na tym zarabia... To oczywiście cytowałem słowa gazownika, a tak co do chwalenia to zakłada tez polskie instalacje ale powiedział że do tego silnika wydajniejsza by była BRC. Ogólnie swoją 1.8 ADR mam zagazowaną BRC i nic mi się nie dzieje nie czuć zmiany paliwa, szwagier ma dwie hondy civica VII 2.0 160KM i streama 2.0 156KM tata scenica 1.6 16V na BRC i nikt z nas nie miał z tą instalacją problemów a kilometrów już najechane trochę mamy. Dlatego do tej też założę BRC bo osobiście jestem zadowolony. Nie znam się na instalacjach więc też nie powiem ze inne są złe. Ale mogę powiedzieć że ta jest Dobra
  20. lapa9 odpowiedział(a) na lapa9 temat w 1.8T
    tak jak w opisie forumowicza AEB
  21. Ok zgodzę że W BRC wszystko droższe ALE zwróćcie uwagę na to że wszelkie wymiany w BRC są po 3 nawet 4 razy większej ilości przejechanych kilometrów. Czyli np. za wymianę w BRC zapłacimy jednorazowo 100zł a w niektórych firmach przez ten sam czas np. 50zł tylko że trzy lub cztery razy... Dzwoniłem dziś do gazownika i powiedział że do silników uturbionych Polskie instalacje się nie nadają. Zaproponował mi BRC z butlą w kole 53l wlewem schowanym za 2400zł
  22. lapa9 opublikował(a) temat w 1.8T
    kupując auto ponad rok temu sprzedający (handlarz) stwierdził że rozrząd był wymieniony ale nie wie przy ilu kilometrach. Wzrokowo wygląda na nowy ale wolę mieć pewność więc moje pytanie czy ten zestaw będzie dobry? http://allegro.pl/rozrzad-pompa-audi-a4-a6-vw-passat-b5-1-8-t-150-km-i5578951855.htmlEwentualnie proszę o polecenie czegoś innego.
  23. Podaj jaką masz korektę w grupie pomiarowej 091 na biegu jałowym. Następnie przygazuj trochę i podaj korektę z grupy pomiarowej 093. Włącz logowanie grupy 091, pojeździj trochę po mieście i podaj jaką miałeś maksymalną korektę w grupie 091. W mojej 1.8 ADR miałem taki dźwięk silnika jak mi padło łożysko sprzęgła wiskotycznego i wiskoza
  24. lapa9 odpowiedział(a) na skinu44 temat w Audi A4 B5
    skinu44 pisał na priv że na kanale 49 łapie mu tylko 51 stopni temperatury...
  25. lapa9 odpowiedział(a) na skinu44 temat w Audi A4 B5
    na kanale 49 sprawdź

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.