Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Ile placiles za sub z mazdy? Bo ja mam z q7, ale jest troszkie wiekszy niz z q5 i podloga w bagolu jest lekko uniesiona. Patrzyles czy wchodzi Ci tuba w kolo zapasowe?
  2. Nie bedzie. Aczkolwiek najpierw przeszukaj forum, pozniej pytaj
  3. Wejsc wejdzie takie kolo Ale opona przy szeroka.
  4. Wejda bez problemu. Jeszcze bedziesz miec luz na dystans ewentualny. Po wysokosci, wnioskuje ze to 19”. Wiec opony to zalezy co chcesz uzyskac. 235/35 najbardziej na 9j bedzie lezec, szersza moze juz ocierac. Jesli chcesz uderzyc w naciag to odpowiednio wezsza opona.
  5. Najpierw sie dowiedz, ile maja szerokosci.
  6. Takie m.in wychodzily w 17” do b7.
  7. Znalezienie jakiegokolwiek b6/b7 na tych felgach graniczy z cudem patrzac na grafike w google. Według mnie, musza Ci wystarczyc zdjecia 8v na tych felgach.
  8. Proponuje klasyke - Soft99
  9. Przy 8.5j et31-33.
  10. Wejda bez problemu. Ale nie wiem czy nie za szeroka opona
  11. Drozej wyjdzie? Przewaznie cale kola sa ze zjechanymi oponami, bo handlarzyk przywiezie i sprzedaje z oponami na 1-2 sezony. Kup oddzielnie felgi, oddzielnie opony. Przypominam, ze jedyne co laczy samochod z asfaltem to opona
  12. Roznice komfortu (WEDLUG MNIE) bedziesz czuc miedzy 18” a 16”. Raczej znaczacej roznicy w komforcie nie zauwazysz. Osobiscie jezdzilem na 19” 225/35/19 i -45HR i bylo dosyc komfortowo Ale to juz co kto lubi. Nie jest powiedziane, ze musi byc szerokosc X, a et XX. 17” zazwyczaj sa z szerokosciami 6.5 - 7.5. Et zalezy od szerokosci. Ale przy tym zakresie ktory podalem to ET 28/29 - 48. Wiadomo, im wieksze et, tym kolo bardziej schowane. Ale rozwiazaniem sa dystanse. Dlugosc srub sie nie zmienia i nie ma to zadnego wplywu przy doborze opon.
  13. Jesli 18” to za wiele... Jedynie 225/45/17.
  14. Zawsze moza polozyc na to ceramkie
  15. No, no ;) Wyglada zajebi**ie
  16. Uzywa ktos CleanTechCO Foam? Chodzi o zasadowa, aktywna piane.
  17. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Moze ktos inny sie wypowie jeszcze na ten temat, bo nie chce zle doradzic. Btw, nie jest to za wysoka cena za sama kiere?
  18. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pasuje z b8, c6, a5, q7. Z malymi poduchami tez pasuja kierownice (mizur ma taka, chyba z tts). Tylko jest problem z multifunkcj, nie wiem czy ktos to ogarnal. Napewno Domin ogarnal dzialanie multifunkcji w takiej kierze z mala poducha.
  19. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Musi byc canbus Co do osob z 3-miasta to pytaj w dziale spoty ?
  20. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie powiem Ci tego... W poprzedniej b7, mialem kiere z A5 i wszystko pasowalo, oraz blokada kiery chodzila.
  21. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Podejdzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.