Treść opublikowana przez muunv
-
Znaczenie ET Felgi
Moze @Kowi87 pomoze.
-
Problem z Tiptronic
Generalnie to wrozenie z fusow. Dopoki nie rozbierzesz skrzyni to nie bedziesz wiedziec.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7] Zmiana kierownicy z czteroramiennej na trójramienną
Pasuje tez z a6, a5 i innych
-
Problem z Tiptronic
Moze sprzeglo powoli sie sypie.
- B7 Crew
-
Kolejny Avancior V6
Moze kwestia szamponu? Ew glinka, ipa z woda (?), jakies qd. Pozniej sama ipa. Moze pomoze
-
Kolejny Avancior V6
Karolu, ipa i ogien Wszystkie rogi, przy uszczelkach dokladnie oczyscilem i polozylem to na : przod, lusterka, szyber, wszystkoe boczne, tylna szybe. Chwila roboty
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Kolejny Avancior V6
W planach jest wyciecie tlumikow koncowych i przyspawanie koncowek wydechu. Za dwa tygodnie auto idzie na korekte lakieru Aktualnie wczoraj polozylem powloke na szyby CeramicPro Rain + wosk Chemical Guys. Kupilem go z ciekawosci, zobaczymy czy zda egzamin.
-
Jakie opony?
Siema Planuje zakup felg, trafily sie 19”. Niestety przod 8.5, tyl 9.5. Jaka opone na to naciagnac, zeby obwody kol sie zgadzaly? Naped quattro.
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
No ja potwierdzam na ipku 7.
-
Znaczenie ET Felgi
Dzieki za poprawke Wiec na 100% stalowka nie podejdzie.
-
Znaczenie ET Felgi
W 2.0tfi jest 312mm jesli sie nie myle. Wiec raz, ze et za duze, a dwa za waskie. Ogolnie stalowki nie wchodza pod 312mm cos mi sie kojarzy.
-
Znaczenie ET Felgi
Nie.
-
Polecane opony zimowe
Ja wiem, ze jest nowszy model, WR D4. Tylko przeczytaj, co napisal @cabanmat. Budzet do 800zl. WR D3 juz przekracza budzet, wr d4 juz calkiem i to jakies 150zl. Wiec, nie bardzo rozumiem po co wtracasz swoje 5 groszy. Najpierw przeczytaj post ze zrozumieniem.
-
Polecane opony zimowe
Mialem, jezdzilem, osobiscie polecam.
-
Polecane opony zimowe
Ew. Nokian WR D3.
-
Polecane opony zimowe
No i to jest dobry wybor.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Szukaj gdzies od 7.5 nawet do 10-11j Ale taka norma wedlug mnie to 8-9j. Et jest zalezne od szerokosci felg. Jak upatrzysz jakies felgi, zapytaj tutaj czy et XX wejdzie.
-
Znaczenie ET Felgi
Podejdzie bez problemu. Opona 225/40.
-
Kolejny Avancior V6
Tylko zdecydowac sie sam nie moge na felgi Jest masa wzorow ale sa gusta o gusciki. Znowu 4-5k nie chce wywalic na kola.
-
Kolejny Avancior V6
No stoi na zimowkach. Nie mam nawet pomyslu bardzo na letnie... Poza tym, juz jesien i nie wiem czy jest sens wrzucac jeszcze letnie